Piłka nożna

kto powiedzial ze bedzie cenny? jest gowno wart, a ty chyba forum dla tych dzieciakow przekrzykujacych sie czytasz, skoro tak mowisz
 
Akcje Pucharu Weszlo poszły w ostatnim czasie znacząco w górę. Czy barca wygra za rok CL? Śmiem w to wątpić, w przeciwieństwie do katalończyków inne kluby wciąż się rozwijają, więc jeśli nic się nie zmieni to 6 półfinał CLz rzędu będzie tylko mrzonką :]
 
Jakieś fatum ciąży na obrońcach CL bo ostatnim czasem też Barca miała pechowy sezon w 2010 roku i wtedy wieszczono już koniec Guardioli.
 
Gaara nie chcę nikogo dyskredytować, ale Pep sprzedając Yaya Toure strzelił sobie w stopę, drugim wspaniałym posunięciem było stwierdzenie, że nie kupią napastnika za kontuzjowanego Villę, trzecim - ślepa wiara w wychowanków. Już we wcześniejszym poście wyczerpałem temat i choć jestem przekonany, że Guardiola zostanie to jeśli chce wrócić na szczyt będzie musiał coś zmienić ...
 
Historia zatoczyła koło:



Motta (Red Card)



Terry (Red Card)







Gol Bojana, karny Messiego.



Obrona tarczowa Interu,Obrona tarczowa Chelsea. ;d
 
kto powiedzial ze bedzie cenny? jest gowno wart, a ty chyba forum dla tych dzieciakow przekrzykujacych sie czytasz, skoro tak mowisz






może i dla dzieciaków - forum strony tygodnika piłka nożna, i jakies stronki kibicowskie, ktorych adresów Ci nie przytocze bo nie pamiętam ale wpisując w google barcelona i real to pierwsze 3 polsko jezyczne
 
Juventus gra kapitalny sezon nie ma co mówić, bez porażki to trzeba naprawdę być koksem. Spokojnie jednak ;d.
 
Juventus ma niezła siłę rażenia(17 zawodników w tym sezonie strzela bramki) a na dodatek mają ściągnąć Drogbę (transfer pewny na 70%) oraz Higuaina więc Europo bój się:-)
 
@gambit



zgadzam sie z tym co napisales, oprocz tego co napisales o toure, bo moim zdaniem sergio jest lepszym graczem od niego, najlepszym w ostatnich meczach barcy a jest jeszcze mlody. napastnika musieli kupic, ja do teraz nie rozumiem dlaczego tego nie zrobili. cuenca i tello sa dobrzy, ale nie w tak trudnych meczach, gdzie zawodza. dalej nie rozumiem dlaczego w meczach z realem i czelsi nie zagral pedro, bo on nigdy nie zawodzi w tych najwazniejszych meczach, chociaz w tym sezonie forma nie grzeszy
 
Pedro, Ronaldo i ich rozmowa.







Ronaldo tam gdzieś się kłóci na Gran Derbi, Pedro coś tam się zaczyna wtrącać i Cris.







Cris - Co ty się wtrącasz?Kim ty jesteś młody?



Pedro - Jestem mistrzem świata, a ty?
 
Gdyby w Barcie dalej grał Afrykanin, swoją siłą mógłby wczoraj spokojnie rozepchać się w polu karnym, być "tarczą" dla Messiego, Iniesty, dając miejsce na strzał kolegom bądź stwarzajac fizyczną przewagę na tiki takę w polu karnym.



Można gdybać, że gdyby Yaya Toure miał taką piłkę na 16 metrze jak Busquets przynajmniej byłoby groźnie ... Dla mnie Busqi jest zawodnikiem idealnym do gry w barcelonie i tyle, nie ma otwierającego podania, jakichś wielkich odiorów, większość jego zagrań to piłka do Xaviego. Reprezentacja Hiszpani o wiele więcej zyskałaby gdyby DM na Euro był Martinez z Bilbao, ale to tylko moja subiektywna ocena



http://soccernet.espn.go.com/player/_/id/121893/sergi-busquets?cc=5739



http://soccernet.espn.go.com/player/_/id/69277/gnegneri-yaya-toure?cc=5739



@Droni



śmieszny żart na ogrzanie temepratury, w Barcelonie ponoć -7 czy się mylę?



A tak na serio, to znacie ten dowcip o Torresie gdzie wszyscy widzą bramkę normalnie, a Torres widzi w niej... Gandalfa z kosturem i mieczem, krzyczącego: you shell not pass?
 
Wkurzają mnie takie teksty " jestem mistrzem świata " jak Pedro . Przecież on był tylko częścią ( i to mało ważną ) kadry reprezentacji Hiszpanii, a jego wkład w ten sukces był znikomy . Z kolei Ronaldo został wybrany najlepszym piłkarzem świata swego czasu i to dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom, co oznacza, że Ped(r)o ma jeszcze daleko do Crisa . Nie jestem kibicem Realu, tylko Bayernu, ale to jest moja obiektywna ocena .
 
Po ciężkim boju z Ceseną Juventus wygrywa 1:0 i nadal ma lidera:-) Marco Boriello strzela, Mirko Vucinic asystuje. Gicior:-)



 
Sam nie wiem co dla mnie ciekawsze - finał angielsko - niemiecki, czy prawdopodobieństwo,że Real wygra LM i zgarnie Barcy wszystko sprzed nosa :) Sam nie wiem, mam wyj**** na hiszpańską piłke, ale nie lubie jak ktoś cały czas wygrywa( o ile nie jest to klub któremu kibicuje :) ), bo nudzi mnie to i dla odmiany chętnie zobacze jak to Real dominuje nad Barcą :) No i jakoś też nie widze Bayernu w finale,ale The Blue też cięzko było zobaczyć (choć czułem w kościach,że będzie niespodzianka:P ). Dla mnie emocje na ten sezon dobiegają końca - a są dość duże w związku z sytuacją w górnej części tabeli ekstraklasy. Wracając do ekstraklasy - największe szanse na zwycięstwo ma Ruch,bo trzy ostatnie kolejki gra z zagrożonymi spadkiem drużynami. Oczywiście, chciałbym aby kibole w Poznaniu mogli cieszyć się z mistrzostwa,lecz obiektywnie(oraz optymitycznie) rzecz biorąc, sezon zakończy się tak: 1. Ruch. 2. Legia. 3. Lech 4. Polonia



Mój drugi klub któremu sympatyzuje zrobił majstra i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu LM a jestem przekonany,że BvB zaprezentuje się w nim całkowicie inaczej ;)



a wynik na dziś? Na szybko to 3:1 dla RM
 
ja bym sobie życzył, żeby posypały się gole i wszedł oczywiście bayern.....



@ Tar



taki wynik byłby chyba tylko możliwy za rządów "najlepszgo" prezydenta w historii realu, czyli generała franco....:-)
 
yagiel
też lubię Borussie i jak najlepiej im życzę.
A co do mistrza Polski to będzie nim Legia.
 
Back
Top