Piłka nożna

Ja tam jestem zadowolony, że pilkarze Barcelony ulitowali się nad plebsem i dopuścili ich do koryta.



Już się zaczyna, że Chelsea nie chciała grać w piłkę, może trzeba wymyśleć jakieś kary za dobieranie taktyki, bo miłośnikom piekna ch* w oczy kole ...



Lepiej będzie mi się przez to spało :]



Dobranoc
 
Gdybym miał wskazać największego przegranego tego dwumeczu to bez chwili zawahania jest nim Pep, bezradny, nie potrafił ustawić zespołu w ciągu 180min by przebić "londyński mur".
 
000_DV1156475.jpeg




Spłacił się! Świetny mecz. Angielskie serca i wiara czynią cuda!
 
ale mudzin z barcy sie usmiecha bo wie ze za rok wygra, a mudzin czelsi smutny bo wie ze w finale dostana:D
 
wracam z treningu sprawdzam wynik i oczom nie wierzę. To jak najpiękniejszy sen, nie wazne kto wygra, wazne, ze nie barcelona. nie wiem jak mecz wyglądał, ale wynik sprawia, ze finał juz mi się podoba bez wzgledu na drugiego finalistę
 
I jeszcze jeden wniosek. Messi nie umie przegrywać. Jak nie idzie mu to bywa złośliwy. Dziś sporo fauli miał i powoli mu odbijało. W sobote też było kilka takich akcji z jego udziałem.
 
nie lubie druzyny, na ktora jest moda. nie lubie druzyny, ktora zawsze wykupywała i wykupuje sensownych piłkarzy z Arsenalu do ktorego mam sentyment, nie lubie druzyny grającej teatralne upadki i nie lubie druzyny pod ktorą sędziowie lubia gwizdać. a wszystkie te cechy ma barcelona.
 
Ale ja poważnie mówię:-)


Ten film wideo zawiera treść od partnera UEFA, który zablokował go na mocy praw autorskich.

Przepraszamy za usterki.
 
Żebyś nie myślał @Zelasquez, że naokoło tylko prowokatorzy i oszuści to Ci powiem, że mi też nie działa.
 
Jako wieloletni kibic Realu trochę żaluje bo jutro pewnie drugim finalistą zostanie właśnie Real choć po dzisiejszym wstrzymam się ze świętowaniem trofeum i nie dojdzie do Gran Derbi w Finale LM, a to byłoby nieprawdopodobne wydarzenie, z uwagi na wynik sobotniego GD Real byłby w dobrej pozycji mentalnej i wreszcie ze znalezionym pomysłem na FCB, ten pomysł został dziś po części skopiowany przez londynczyków.



Wygrać z FCB w finale LM to dla kibica Realu najpiękniejsza rzecz ale sięgnięcie po puchar po tylu latach będzie mimo wszystko smakować wybornie nawet z Chelsea oczywiście teoretycznie.



Nikt nie może wygrywać bez przerwy, nie ma niepokonanych ekip. W końcu zespoły zaczęły znajdować sposób na FCB, Iniesta, Xavi, Messi nie będą już lepsi, Puyol, Fabregas podobnie, Valdes to w ogóle jest średniak, zachowuje czyste konto bo ma póki co jedną z najmocniejszych obron na świecie.



Reasumując fatum obrony Pucharu Mistrzów trwa i jest jeden zespół który potrafi je przełamać ale tylko z jednym trenerem na świecie...Dobranoc;]
 
Ktokolwiek jutro wygra to raczej będzie faworytem w finale.



Tymbardziej, że nie zagra Terry i Meireles.







e5152226e90e20b55a1e0556d5745fa5.jpg
 
@ up



wierz mi, że chciałbym zaspać na testy, niż iść zaraz do pracy i pracować na nasze zacne emerytury...



tylko kiedy one będą... :-)
 
@malina



Dojebałes do pieca :D No, ale w końcu kibice Realu muszą sobie odreagować za te wszystkie lata.
 
barcelona w tym sezonie będzie stracila wszystko, nie wierze, ze w przyszłym roku będą w stanie zdetronizować Real, no chyba, że odejdzie Murinho dlatego czuję, że teraz zacznie się powolny regres jeśli chodzi o teksty o wierności Barcelonie co widać na wielu portalach.
 
Back
Top