W którymś meczu o Superpuchar Hiszpanii Messiemu puściły nerwy, przecież to też człowiek, a komentatorzy TVP stwierdzili, że Messi nie zrobiłby tego specjalnie bo to nie taki typ człowieka :]
Swoją drogą torchę się za siebie wstydzę, denerwuję się bardziej niż podczas sobotniego meczu ...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.