Piłka nożna

United to musi uważać by z ligi nie polecieć i to na poważnie. :cool:

Bruno 0 goli od lutego w lidze
Sancho 0 goli od marca w lidze
Rashford 0 goli od stycznia w lidze
 
Tydzień temu były wywody na kilkanaście postów i masturbacja do Barcelony i Lewandowskiego, bo rozjechali jakichś średniaków z Meksyku w meczu towarzyskim.


Czemu teraz nie rozmawiamy o ich remisie ze średniakami z La Liga? To niedobra jest? Nie wolno o tym mówić?
 
Haha, oglądałem dzisiaj mecz Realu jak zawsze lekka dawka dramaturgii ale w całym rozrachunku fajne zmiany Ancelotti zrobił,tchouameni w pierwszym tak samo jak camavinga oboje energicznie lecz trochę nerwowo,Rudiger tak samo jak koledzy od pierwszej minuty ale zjebał akcje gdzie stracili gola
 
Tydzień temu były wywody na kilkanaście postów i masturbacja do Barcelony i Lewandowskiego, bo rozjechali jakichś średniaków z Meksyku w meczu towarzyskim.


Czemu teraz nie rozmawiamy o ich remisie ze średniakami z La Liga? To niedobra jest? Nie wolno o tym mówić?
Piłka nie chciała wpaść do bramki, jeszcze się chłopaki zgrywają, Dembele i Raphinha grali samolubnie i nie podawali do Roberta, a w ogóle to sędzia się uwziął na naszego rodaka.
 
Tydzień temu były wywody na kilkanaście postów i masturbacja do Barcelony i Lewandowskiego, bo rozjechali jakichś średniaków z Meksyku w meczu towarzyskim.


Czemu teraz nie rozmawiamy o ich remisie ze średniakami z La Liga? To niedobra jest? Nie wolno o tym mówić?
3h studio przed meczem, 2h po meczu, a Xavineta w pizdę. Lewy najgorszy na boisku xD
 
Tydzień temu były wywody na kilkanaście postów i masturbacja do Barcelony i Lewandowskiego, bo rozjechali jakichś średniaków z Meksyku w meczu towarzyskim.


Czemu teraz nie rozmawiamy o ich remisie ze średniakami z La Liga? To niedobra jest? Nie wolno o tym mówić?
Można zdaniac to na początek sezonu, chłopaki jeszcze nie weszli w rytm itp, ale dla mnie nie pokazali nic ciekawego. Tysiące podań w połowie boiska które zupełnie nic nie wnosiły do gry, oprócz nabicia statystyk. Brak wykończenia paru bardzo dobrych okazji, tam powinno być ze 3-0. Zobaczymy jak będą wyglądać kolejne mecze.
 
@Tar-Ellendil to tylko taki niezbyt subtelny jołk był. Wczoraj, brawo dla Eleven, że przez cały mecz Realu nie padło nazwisko Lewandowski. Ale jak już Pan Leszek Olłowski dorwie się do mikrofonu to podejmie wyzwanie ;)
City wyceniło Bernardo na 100 baniek, jak go wyciągnięcie to nie mam pytań.

Jeszcze wracając do żółwia xD

 
@Tar-Ellendil to tylko taki niezbyt subtelny jołk był. Wczoraj, brawo dla Eleven, że przez cały mecz Realu nie padło nazwisko Lewandowski. Ale jak już Pan Leszek Olłowski dorwie się do mikrofonu to podejmie wyzwanie ;)
City wyceniło Bernardo na 100 baniek, jak go wyciągnięcie to nie mam pytań.

Jeszcze wracając do żółwia xD


Bernardo ponoć chce zamieszkać bliżej rodziny, być może rozważa przejście do Barcy gdzie będzie grał pierwsze skrzypce, ale dopóki De Jong jest w klubie to ja tego transferu nie rozpatruję na poważnie. Trzeba jeszcze dodać, że dla City jest to znaczące osłabienie na start sezonu bez możliwości zakupu pomocnika tej jakości.
 
Jeśli to prawda że w ostatnich dniach Barca może jeszcze sprzedać Depay do Juve i Aubameyanga do Chelsea, to wcale ten skład nie bedzie tak giga potężny jak myślałem. :cool:
 
Jeśli to prawda że w ostatnich dniach Barca może jeszcze sprzedać Depay do Juve i Aubameyanga do Chelsea, to wcale ten skład nie bedzie tak giga potężny jak myślałem. :cool:
Obu nie sprzedadzą, przynajmniej z tego co było mówione. Xavi już powtarzał, że chce Aube w składzie.
 
Obu nie sprzedadzą, przynajmniej z tego co było mówione. Xavi już powtarzał, że chce Aube w składzie.


Z tym Aubameyangiem to bym spokojnie poczekał, bo trochę śmierdzi ławką rezerwowych w tym sezonie w Barcelonie.

Nie ukrywam, ze wolałbym go znów w PL. Po Ibra,Suarez,Benzema to mój ulubiony napadzior przez ostatnie lata.
Jestem ciekaw jakby znów wyglądał w Londynie. Tym bardziej, ze na podania nie powinien narzekać. :cool:
 
Nigdy nie widziałem w nim piłkarza który jest w stanie wziąć na siebie mecz,takich giga gwiazd w pl jest od chu chu
 
No mordeczko nie chcę ujmować mu ale lfc myślę że poradzi sobie z nawiązką bez manego,to jest po prostu moje zdanie że uważam go za solidnego grajka nic poza tym
 
Mane w ostatnich latach to spokojnie piłkarz top 10 Europy.
Pisanie , że takich jest chu chu od groma to chyba jakiś żart albo ty piłkę oglądasz raz na pół roku. :cool:

Nawet teraz buki widzą go spokojnie w top 10 ZP za zeszły sezon.
 
Szanuje twoje zdanie nie mam zamiaru się wykłócać,nikomu nie życzę źle ale manę nigdy nie był i nie będzie wybitny
 
Telegraph: Everton odrzucił ofertę Chelsea o wartości 45 milionów funtów za Anthony'ego Gordona

Teraz pytanie kogo bardziej pogrzało-Chelsea składając taką ofertę czy Everton odrzucając taki hajs.
 
Back
Top