Piłka nożna

Niestety fora internetowe uświadamiają mi, że jest na nich sporo głupich ludzi, ale widzisz rzecz w tym że cohones jest pięknym miejscem, który daje mi możliwość ich nie czytać. Sam wybrałeś swój los. Żegnam :kis:
 
:childcry:


Przecinaka będą mieć, chociaż zakładam, że Case zaliczy zjazd w United.

Ten "rozwód" nie posłuży ani mu ani Realowi, tak jak było z Varanem, tak jak było z Cristiano.

A w United nadal będzie brakować takiego prawdziwego pomocnika, zawodnika środka pola takiego typowego tak jak Modrić, Frankie de Jong itd. Eriksen i Bruno zbyt ofensywni, oni bardziej na ŚPO.
Varan narazie wiecej na lawce siedzi niz gra bo ciagle cos mu dolega, ale w poniedziałek ma ponoc zagrać. Casemiro jeszcze nie podpisal kontraktu wiec nie ma co sie podniecać . Jakby jednak przeszedl to ciekawe czy ETH bedzie ustawial go razem z Fredem , obaj graja razem w kadrze .
Radcliffe jest od dawna zainteresowany i mysle , ze predzej czy pozniej przejmie United .
 
received_1388655058208477.jpeg
 
Jak możesz nie widzieć logiki w jedynym logicznym ruchu jaki może zrobić United? Jak wygląda gra duetu Mctominay - Fred widać doskonale, od kilku lat brakuje w United solidnego środkowego pomocnika, a Bruno lepiej czuje się wyżej. Kto wie czy Ten Hag nie będzie chciał przejść na 4-2-3-1 z dwoma pivotami i nie przesunie Lisandro wyżej, bo Argentyńczyk fizycznie jest tłamszony przez rywali we własnym polu karnym, co pokazał w weekend Toney. Pierdolisz takie głupoty, że ręce opadają
Tylko pamiętaj że :pudziaonicbyniedao: bo United i tak spadnie z ligi:pjelen:
 
I nie zapomnij, że jeszcze może zbankrutować (chuj, że to obok Barcelony i Realu jeden z trzech najpopularniejszych klubów na świecie), bo tak mówi ekspert boss zelaznapizda
Ale nie do końca doczytałeś jego "wytłumaczeń" :werdum: odnośnie tego co oznacza bankructwo. Wg niego bankructwo=spadek.Uj że pewnie 99.9% ludzi na świecie jak pomyśli o bankructwie jakiegoś dowolnego klubu to ma w głowie że władze klubu nie dysponują wystarczającymi środkami aby pokryć koszty wynagrodzen piłkarzy, otrzymania samej licencji na grę w danej lidze czy cokolwiek innego.
 
Ale nie do końca doczytałeś jego "wytłumaczeń" :werdum: odnośnie tego co oznacza bankructwo. Wg niego bankructwo=spadek.Uj że pewnie 99.9% ludzi na świecie jak pomyśli o bankructwie jakiegoś dowolnego klubu to ma w głowie że władze klubu nie dysponują wystarczającymi środkami aby pokryć koszty wynagrodzen piłkarzy, otrzymania samej licencji na grę w danej lidze czy cokolwiek innego.
Chciałbym "bankrutować" tak jak niektóre kluby spadające do Championship :penn:
 

(Brakuje kilku transferów na tym wykresie)

Nottingham Forest wydaje więcej niż największe kluby Hiszpanii, ile jeszcze La Liga będzie w stanie konkurować z PL?
 
@kapusta urlop na świętowanie mistrza Polski już zaklepałeś ? :werdum:
:conorwalk:::snoopd::

A tak powaznie, nie ma się co za bardzo podpalać. Kadra na razie mocna, ale u nas raczej taki klimat że wleci za kogoś lepsza oferta to od razu na handel. No chyba że będzie to oferta jak od Lecha dla Sekulskiego :juanlaugh:
Dużo zależy od tego jak Raków będzie grał w pucharach. Jak przejdą Spartę i trafia na normalną grupę to mogą się skupić bardziej niż na mistrzostwie. Ale i tak oni są dla mnie faworytem do mistrza, Lech już bardzo dużo stracil i chyba nie powalczy.

Ps. Wczoraj skończył mi się okres wypowiedzenia w pracy i chwilowo jestem bezrobotny. Także jestem gotowy na mistrza a urlop niepotrzebny :beczka:
 
:conorwalk:::snoopd::

A tak powaznie, nie ma się co za bardzo podpalać. Kadra na razie mocna, ale u nas raczej taki klimat że wleci za kogoś lepsza oferta to od razu na handel. No chyba że będzie to oferta jak od Lecha dla Sekulskiego :juanlaugh:
Dużo zależy od tego jak Raków będzie grał w pucharach. Jak przejdą Spartę i trafia na normalną grupę to mogą się skupić bardziej niż na mistrzostwie. Ale i tak oni są dla mnie faworytem do mistrza, Lech już bardzo dużo stracil i chyba nie powalczy.

Ps. Wczoraj skończył mi się okres wypowiedzenia w pracy i chwilowo jestem bezrobotny. Także jestem gotowy na mistrza a urlop niepotrzebny :beczka:


Ciekawe jak szybko wpłynie pierwsza oferta za Davo. Kiedyś bym typował, że Legia może rzucić dobrą kwotę w okolicach miliona euro za Davo zimą i go oddacie, ale teraz chłop pogra cały sezon w Wiśle i po roku pójdzie za milion ojro do Grecji ;)
 
Wreszcie ktoś o tym piszę, bo gość zrobił z siebie w tym okienku top, a to zwykły plagiator/złodziej jest ;)
 

(Brakuje kilku transferów na tym wykresie)

Nottingham Forest wydaje więcej niż największe kluby Hiszpanii, ile jeszcze La Liga będzie w stanie konkurować z PL?

Powiedz mi kto stoi za Forrest ? Mial być szła zakupów w Newcastle a okazuje się że Nottingham wydaje 140 baniek w okienku nie sprzedając praktycznie #nikogo.
Łał.
 
Borek mówiący że przyjście Aubameyanga wzmocni Chelsea w walce o górne piłki mnie rozwaliło.

:waldeklaugh:


Auba jeśli chodzi o główki to jest maks 2 na 10. I to jest jego straszna pięta achillesowa.
 
Back
Top