Piłka nożna

Romano znów tweetuje, że CR7 chce odejść z United. Zastanawiam się czy raz się żyje i dać u buka te 5 tysięcy zł na spadek United do Championship. Serio nie chce przesadzać, ale tam reszta kadry czeka pol roku na gola w lidze.

Kusi ten zakładzik jak cholera :cool:
 
Romano znów tweetuje, że CR7 chce odejść z United. Zastanawiam się czy raz się żyje i dać u buka te 5 tysięcy zł na spadek United do Championship. Serio nie chce przesadzać, ale tam reszta kadry czeka pol roku na gola w lidze.

Kusi ten zakładzik jak cholera :cool:
Przyjmuje po kursie 10.0
 
Może w końcu wysłałby Magłajera i spółkę na orbite:brainoverload:
 

Attachments

  • IMG_20220817_132259.jpg
    IMG_20220817_132259.jpg
    325.6 KB · Views: 29
Ta spółka niedługo może zbankrutować :cool:
Raczej nierealne, klub generuje zyski i sam się utrzymuje, Glazerowie od lat nie inwestują tylko wyciągają pieniądze - a na transfery idzie z zysków. Myślę, że w bliższej przyszłości zaczną napływać oferty do UTD w sprawie wykupienia klubu - zresztą już dziś jest sznur chętnych, tylko Glazerowie upierają się że UTD nie na sprzedaż.
 
Chodziło mi o

Spółka - piłkarze

Bankructwo- spadek do championship


Gdzie bankructwo United. Oni tak zbankrutują jak Barca w La Liga:cool:

Z drugiej strony jak sobie pomyślę ile tam jest do odbudowy to kto wie :lol:
 
Ja też sobie myślałem na początku ,,hehe" i tym podobne , ale zdałem sobie sprawę że jak CR7 się zabierze to ten klub ofensywnie ciągnie Rashford i Sancho.

I wtedy sobie pomyślałem ,, cholera czy to jest nawet siła na 15 miejsce w ich obecnej formie ?!" I już tak do śmiechu nie było.
 
Ja też sobie myślałem na początku ,,hehe" i tym podobne , ale zdałem sobie sprawę że jak CR7 się zabierze to ten klub ofensywnie ciągnie Rashford i Sancho.

I wtedy sobie pomyślałem ,, cholera czy to jest nawet siła na 15 miejsce w ich obecnej formie ?!" I już tak do śmiechu nie było.

Sezon jest w cholere długi i forma wiele razy będzie się kołować, a ty mówisz o "obecnej" po 2 kolejkach. Grają dramat to fakt,ale nawet takim składem z takimi tuzami w drużynie jak Rashford,Sancho czy Bruno po takim Bournemouth, Nottingham czy Soton to się przejadą i to już wystarczy żeby się utrzymać i jestem tego pewien (mimo że jest to jeden z tych klubów w angielskiej PL których nie darzę sympatią).

PS.Na przyszłość weryfikuj bardziej swoje informacje, bo przykładowo Fernandes strzelił gola w lidze w maju, a wg ciebie od lutego nic ukłuł. :roberteyeblinking:
 
Taaa, Kazek prędzej wjedzie w Lewego w klasyku październikowym, niż się ruszy do klubu-memu, którym obecnie jest United.

View attachment 43597



:muttley:
Oj Hubi, ale to się dzieje naprawdę, do tego chyba najrzetelniejszy dziennikarz od Realu - Mario Cortegna, piszę, że Real jeszcze kogoś w tym okienku ściągnie. Niekoniecznie do pomocy.
 
Oj Hubi, ale to się dzieje naprawdę, do tego chyba najrzetelniejszy dziennikarz od Realu - Mario Cortegna, piszę, że Real jeszcze kogoś w tym okienku ściągnie. Niekoniecznie do pomocy.
: ) Jeszcze nic pewnego ,ale jakby przyszedł to napewno pomoze , chociaz cudow sie nie spodziewam
 
: ) Jeszcze nic pewnego ,ale jakby przyszedł to napewno pomoze , chociaz cudow sie nie spodziewam
Jeśli Kazek będzie chciał to ManUtd go podpisze. Real nie będzie robił problemów pod warunkiem, że kasa z Anglii będzie się zgadzać ;)
W Madrycie ma 3 lata po 7 netto a w Anglii ponoć dają 4x11 czy 12. Prosta matematyka. Piłkarz wygrał już wszystko i będzie pierdololo o nowym wyzwaniu jak waran xD
 
Jeśli Kazek będzie chciał to ManUtd go podpisze. Real nie będzie robił problemów pod warunkiem, że kasa z Anglii będzie się zgadzać ;)
W Madrycie ma 3 lata po 7 netto a w Anglii ponoć dają 4x11 czy 12. Prosta matematyka. Piłkarz wygrał już wszystko i będzie pierdololo o nowym wyzwaniu jak waran xD
Dwudziesta drużyna PL kupuje czołowego gracza najlepszego klubu świata.

:beczka:


"Lewandowskiemu ukradziono zegarek wart 70 tysięcy euro. Polak próbował sam złapać złodzieja, ale stracił go z oczu. Policja zdołała jednak ująć sprawcę i odzyskać zegarek. [@esport3]"

Roberta już okradli w słonecznej Barcelonie.
 
Wg Romano Casemiro blisko United. Podobno to może być ostatni transfer przed zamknięciem okna.

Serio ten klub musi uważać by nie spaść z tej ligi :lol: Ja tu za cholerę nie widzę logiki.
 
Wg Romano Casemiro blisko United. Podobno to może być ostatni transfer przed zamknięciem okna.

Serio ten klub musi uważać by nie spaść z tej ligi :lol: Ja tu za cholerę nie widzę logiki.
Obstawienie pozycji nr 6 to podstawa bo tam prócz Matica nikt w ostatnich latach grać nie potrafił, swoją droga Nemanja ostatnie sezony to i tak był już cień samego siebie. Druga sprawa to na pewno będą chcieli zrobic dwa transfery - żeby podbić wartość klubu - i zniechęcić do wykupu go przez chociażby Jim'a Ratcliffe'a.
 
Oj Hubi, ale to się dzieje naprawdę, do tego chyba najrzetelniejszy dziennikarz od Realu - Mario Cortegna, piszę, że Real jeszcze kogoś w tym okienku ściągnie. Niekoniecznie do pomocy.
:childcry:
Obstawienie pozycji nr 6 to podstawa bo tam prócz Matica nikt w ostatnich latach grać nie potrafił, swoją droga Nemanja ostatnie sezony to i tak był już cień samego siebie. Druga sprawa to na pewno będą chcieli zrobic dwa transfery - żeby podbić wartość klubu - i zniechęcić do wykupu go przez chociażby Jim'a Ratcliffe'a.

Przecinaka będą mieć, chociaż zakładam, że Case zaliczy zjazd w United.

Ten "rozwód" nie posłuży ani mu ani Realowi, tak jak było z Varanem, tak jak było z Cristiano.

A w United nadal będzie brakować takiego prawdziwego pomocnika, zawodnika środka pola takiego typowego tak jak Modrić, Frankie de Jong itd. Eriksen i Bruno zbyt ofensywni, oni bardziej na ŚPO.
 
Obstawienie pozycji nr 6 to podstawa bo tam prócz Matica nikt w ostatnich latach grać nie potrafił, swoją droga Nemanja ostatnie sezony to i tak był już cień samego siebie. Druga sprawa to na pewno będą chcieli zrobic dwa transfery - żeby podbić wartość klubu - i zniechęcić do wykupu go przez chociażby Jim'a Ratcliffe'a.


Podstawa to 2 skrzydła i napastnik :cool:
 
Wg Romano Casemiro blisko United. Podobno to może być ostatni transfer przed zamknięciem okna.

Serio ten klub musi uważać by nie spaść z tej ligi :lol: Ja tu za cholerę nie widzę logiki.
Jak możesz nie widzieć logiki w jedynym logicznym ruchu jaki może zrobić United? Jak wygląda gra duetu Mctominay - Fred widać doskonale, od kilku lat brakuje w United solidnego środkowego pomocnika, a Bruno lepiej czuje się wyżej. Kto wie czy Ten Hag nie będzie chciał przejść na 4-2-3-1 z dwoma pivotami i nie przesunie Lisandro wyżej, bo Argentyńczyk fizycznie jest tłamszony przez rywali we własnym polu karnym, co pokazał w weekend Toney. Pierdolisz takie głupoty, że ręce opadają
 
@Rododendron

Uważaj następnym razem na słownictwo inaczej zacznę odliczanie. Decyzja należy do Ciebie.
I wrzucisz mnie w ignora jak zrobiłeś w przypadku 90% userów tego forum, którzy nazwali cię po imieniu debilem? :beczka: Jesteś po prostu niereformowalnym kretynem, którego wiedza o piłce zaczyna się i kończy na przeklejaniu njusów z Twittera, więc zostań już synek lepiej przy pierdoleniu głupot o frikach, bo na tym na pewno się znasz. Odliczać przyjacielu to Ty możesz co najwyżej dni do rozpoczęcia roku szkolnego :kis:
 
Back
Top