Piłka nożna

I jeszcze ten dzban twierdzi, że jest kibicem Realu, nawet komentował w C+ jak były komentarze do wyboru jako opcja "proreal" i jeszcze pisze książki na temat Królewskich.

Co to jest kurwa za cep xD
Teraz słucham podcastu z rm.pl i tekst o tym co pierdolili w C+ Dembiński ze Smokowskim o fantastycznych finansach PSG to ręce opadają, jak Ci "eksperci" i "liderzy opinii" mają puste łby.
 
Teraz słucham podcastu z rm.pl i tekst o tym co pierdolili w C+ Dembiński ze Smokowskim o fantastycznych finansach PSG to ręce opadają, jak Ci "eksperci" i "liderzy opinii" mają puste łby.
Jeszcze Kurowski w Wysokim Pressingu na C+ się uniósł, że jak Real tworzył Galacticos to nikt się nie burzył więc teraz powinni siedzieć cicho. Jak ktoś zarzucił, że PSG to tak naprawdę klub państwowy to zaczęło się gadanie o Franco i że psg też należy dać czas.

:iamdone:
 
Jeszcze Kurowski w Wysokim Pressingu na C+ się uniósł, że jak Real tworzył Galacticos to nikt się nie burzył więc teraz powinni siedzieć cicho. Jak ktoś zarzucił, że PSG to tak naprawdę klub państwowy to zaczęło się gadanie o Franco i że psg też należy dać czas.

:iamdone:
No i to jest chyba obecnie największy problem dzisiejszych "dziennikarzy". Piszą/mówią to co chcą bez żadnej odpowiedzialności i mają zero pokory. Racja zawsze po ich stronie. Taki Pszemek Rudzki ponoć znowu się obraził i wypiął na fanów bo zwrócili mu uwagę na słaba jakość nagrania xD Cieszy, że młodzi ogarniają i np. Cwiakala to zupełnie inna liga, nawet grubasek Kręcidło jak już doczłapal do korytka to trochę spokornial, ale na tt jeszcze trafiają mu się jazdy ;)
 
Rosną plotki, że Real będzie szedł po Gnabry'ego , który chce odejść z Baya. Czyli tak jak zakładałem.

Obecnie jeden z najmłodszych skrzydłowych, który ma ładne papiery na stabilny światowy top.

 
Last edited:
Najlepsza 11 sezonu PL z transferów 21/22 wg whoscored.

No Kulusevski serio pozamiatał PL, moim zdaniem nawet lepiej niż Diaz.

1653605276124.png
 
Najlepsza 11 sezonu top 5 lig Europy wg whoscored.

Trochę mnie zaskakuje, że nie lata tu Salah,Mane czy Son , a jest Messi.

1653633501904.png
 
Najlepsza 11 sezonu top 5 lig Europy wg whoscored.

Trochę mnie zaskakuje, że nie lata tu Salah,Mane czy Son , a jest Messi.

View attachment 38854
Przy całej miłości do Messiego to wrzucanie go kurwa do najlepszej 11 sezonu to jest jakiś ponury żart :waldeklaugh: A jak bardzo takie zestawienia są z dupy to pokazuje umieszczenie Nkunku na środku pomocy, gdzie chłopak często grał na szpicy jako jedyny napastnik albo w dwójce obok Poulsena
 
Last edited:
Najlepsza 11 sezonu PL z transferów 21/22 wg whoscored.

No Kulusevski serio pozamiatał PL, moim zdaniem nawet lepiej niż Diaz.

View attachment 38850
To jako fan Newcastle coś dorzucę od siebie, że Burn i Trippier nie powinni tu być. O ile Trippier od razu zaczął błyszczeć to szybko wypadł przez kontuzję, a Burn był po prostu solidny, a to że błyszczał na tle reszty obrońców Newcastle wcale nie jest niczym wielkim. Z kolei Bruno jak najbardziej zasłużenie.
 
JPRDL co za jełop, nie dość, że nie da się go słuchać na C+, wygląda jak błazen i nie wymawia "r" to jeszcze ten kompleks Realu xD

Zapomniałem już o tym pajacu Oułowskim ze żyje.
Mnie to zawsze zastanawiało, jak taka łysa stronnicza pizda z wadą wymowy, może komentować mecze w telewizji.
Oby miał dzisiaj wielki ból dupy wieczorem.
 
Na polskim forum Afc wypisują drzewka transferowe z Gnabrym, przecież tego chłopa weźmie z pocalowaniem ręki top 5 Europy.

:korwinlaugh::mjsmile::benny:
 
Last edited:
Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Konaté, Van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Thiago; Salah, Sadio Mané i Luis Díaz.


Ławka: Kelleher, Milner, Keita, Firmino, Oxlade-Chamberlain, Gómez, Jones, Minamino, Jota, Tsimikas, Matip i Elliot.

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Modrić, Valverde; Vinícius i Benzema.



Ławka: Łunin, Nacho, Marcelo, Lucas, Isco, Ceballos, Camavinga, Rodrygo, Hazard, Asensio, Bale i Mariano.
 
1. czy wśród dymiących są nasi?
2. czy pani piosenkarka też rozgrzewała się kilka razy?
:wink:
 
Real znowu wygra grając dobrze 5 minut meczu? No takiego czegoś w lm jeszcze nigdy nie widziałem, zagrać łącznie może 100 dobrych minut w fazie pucharowej, przegrać z szeryfem z Mołdawii i wygrać ligę mistrzów. Respekt
Grali do końca i wbijali gole z zimną krwią, do tego Kurtua który zagrał turniej życia.
 
Real znowu wygra grając dobrze 5 minut meczu? No takiego czegoś w lm jeszcze nigdy nie widziałem, zagrać łącznie może 100 dobrych minut w fazie pucharowej, przegrać z szeryfem z Mołdawii i wygrać ligę mistrzów. Respekt
To tylko świadczy o rywalach Realu, którzy nie uczą się na błędach wcześniej pokonanych. PSG, Chelsea i MC, przegrali z Realem na własne życzenie. W zasadzie popełniali ten sam błąd, tzn za wcześnie czuli się wygranymi. Największy kryminał odstawił Guardiola, który w końcówce meczu zaczął ściągać najlepszych zawodników. Potem tłumaczył się jak debil, że Real wygrał, bo w owej końcówce zaczął wrzucać na tzw aferę, czego nie robił przez cały mecz, a co zaskoczyło jego zawodników. Kabaret.
 
Back
Top