Piłka nożna

Wojna się zaostrza.

Lewandowski: "My era at Bayern is over. I don't see any possibility to continue playing for this club anymore. Bayern is NOT a serious club. I don't want to play there anymore. A transfer is the best solution. I hope they don't stop me"
 
Wojna się zaostrza.

Lewandowski: "My era at Bayern is over. I don't see any possibility to continue playing for this club anymore. Bayern is NOT a serious club. I don't want to play there anymore. A transfer is the best solution. I hope they don't stop me"
Nie spodziewałem się takiej atmosfery, coś się musiało wydarzyć za kulisami.
 
W Baya są jakieś kwasy w szatni, bo trochę dziwne że Lewy i Gnabry tak usilnie chcą się zawijać.

Swoją drogą ciekawe czy Bayern będzie dominatorem BL po odejściu tej dwójki. I ciekawe czy gdyby Mane tam wbił, to będzie ciągnął ten wózek, choć Mane i Sane jeszcze nie jeden klub w Europie postraszą.


Wg Romano Lewy ma już uzgodniony deal z Barcą, teraz tylko czekają na zgodę od Baya aby zrobić deal.
 
Last edited:
Wojna się zaostrza.

Lewandowski: "My era at Bayern is over. I don't see any possibility to continue playing for this club anymore. Bayern is NOT a serious club. I don't want to play there anymore. A transfer is the best solution. I hope they don't stop me"
Ziomek, tam Kwiatkowskiego poniosło z tłumaczeniem. Lewy sprostował po kilku minutach, bo powiedział: Bayern is the serious club.

Za weszło:
Gdy rzecznik tłumaczył odpowiedź, mogło się wydawać, że Lewandowski dorzucił: – Bayern is not a serious club. Wypowiedź poniosła się po całym internecie. Ale! Dziesięć minut później Lewandowski zaprzeczył i stwierdził, że nie został dobrze rozumiany, bo uważa Bayern za poważny klub i dlatego ma nadzieję, że ten nie będzie go zatrzymywać na siłę. Faktycznie: Lewandowski powiedział „Bayern is the serious club”, co Kwiatkowski zmienił na „Bayern is not a serious club”]
 
Ciekawe czy Lewandowski będzie tak ostro ładował gole w LL. Jednak moim zdaniem pomoc i skrzydła Barcy to nie ten poziom co w Baya od lat. Gdzie wiele goli strzelał dosłownie 2 metry przed bramką, bo tak Baya zabójczo gniótł.

Będzie można zobaczyć co znaczy Lewy w klubie, który nie będzie aż tak mocarny jak Baya i BVb z Gotze, Reus i Błaszczykowski prime. To będzie ciekawe doświadczenie.
 
Ciekawe czy Lewandowski będzie tak ostro ładował gole w LL. Jednak moim zdaniem pomoc i skrzydła Barcy to nie ten poziom co w Baya od lat. Gdzie wiele goli strzelał dosłownie 2 metry przed bramką, bo tak Baya zabójczo gniótł.

Będzie można zobaczyć co znaczy Lewy w klubie, który nie będzie aż tak mocarny jak Baya i BVb z Gotze, Reus i Błaszczykowski prime. To będzie ciekawe doświadczenie.
W Polskiej kadrze strzela sporo goli, więc teoretycznie w Barcy powinien sobie poradzić, ale z drugiej strony to jest klub gdzie gwiazdy gasną.
 
E tam. Ja nigdy nie kupuje takiej gadki. Fc Barcelona tak naprawdę jak np United od dawna nie trafiła z transferami /Griezmann,Coutinho/itp.

Aubameyang wbił i moim zdaniem zrobił swoje w tym sezonie.

Dembele fajny grajek, ale uważam że on nigdy nie wejdzie na poziom top przez celownik strzałów, choć dogrywający piłki do Lewego może być dobry.

Ciekawe czy Aubameyang odnajdzie się na skrzydle, bo moim zdaniem Lewy to będzie żelazna 11 przez wszystkie sezony. Dlatego uważam, że Aubameyang może kręcić głową na ten deal. I nawet jak zacznie grzać ławkę to mnie nie zaskoczy.
 
Last edited:



Isco też odchodzi. Szkoda, że po konfilkcie z Solarim (który z tylko sobie znanej przyczyny uparcie na Isco nie stawiał) to już nigdy nie był ten sam magik co wcześniej.
 
No w żadnym uniwersum nie spodziewałem się, że Lewy tak odkryje karty, ale to robota żydka Piniego.



Isco też odchodzi. Szkoda, że po konfilkcie z Solarim (który z tylko sobie znanej przyczyny uparcie na Isco nie stawiał) to już nigdy nie był ten sam magik co wcześniej.

A może Solari zdiagnozował problem, na którym przejechał się Lopetegui. Nie wiem czy tam głowa nie dojechała czy coś fizycznie ewidentnie poszło nie tak, ale szkoda takiej kariery. Mimo wszystko łapka w górę za żółwia ;)
Odejdzie jeszcze Bejl i pewnie Vajeho, niepewny jest Asensio. Ciekawe jak to uzupełnią. Mocno liczę na tego dużego czarnego murzyna z Monaco xD no i co tam, znowu całym sercem za Hazardem, nie wiem gdzie i jak długo, ale za te trzy lata i akcje na Cibeles teamhazard.

A tu akcja FM z finału CL.
 
1653994439020.png
 
Piękne to jest, Projekt Mbappe zakładał Tchouameniego. Nasser musiał spełnić "marzenia" żółwia i mocno go przycisnęli.
Klopp wybrał się osobiście do Monaco by nakłonić murzyna do przenosin do Lpoolu.

Efekt?

Wszystkie warte uwagi portale donoszą, że Francuz już dawno wybrał Real i transfer za około 100 mln to kwestia dni. Dziennikarze i kibice płakali, że wymiana pokoleniowa zabetonowana i CKM nie do ruszenia i pyk pomoc z dzikami na dekadę.
 

80 + zmienne. Możesz sobie negocjować cenę, ale jak podbijają szejki i chcesz rywalizować z Anglikami to nie ma zmiłuj. Zresztą gość jest bestią i za jakiś czas nikt o tej kasie nie będzie pamiętał. No ale ból dupy będzie bo to nie Grelisz czy inny Van Dam ;)
 
80 + zmienne. Możesz sobie negocjować cenę, ale jak podbijają szejki i chcesz rywalizować z Anglikami to nie ma zmiłuj. Zresztą gość jest bestią i za jakiś czas nikt o tej kasie nie będzie pamiętał. No ale ból dupy będzie bo to nie Grelisz czy inny Van Dam ;)

Trochę dużo jak na grajka, który miał dopiero drugi dobry sezon w Ligue 1.. Sam jestem entuzjastą jego talentu, ale trochę sporo kasy, szczególnie jak się pomyśli, że rok temu za 30mln euro udało się wyrwać Camavingę o którego też biło się pół Europy :wink:
 
Trochę dużo jak na grajka, który miał dopiero drugi dobry sezon w Ligue 1.. Sam jestem entuzjastą jego talentu, ale trochę sporo kasy, szczególnie jak się pomyśli, że rok temu za 30mln euro udało się wyrwać Camavingę o którego też biło się pół Europy :wink:
PSG może spokojnie za niego wyłożyć 100mln, więc teraz Real musi podbijać.
 
PSG może spokojnie za niego wyłożyć 100mln, więc teraz Real musi podbijać.
No ciekawe jestem jak PSG będzie chciało utrzeć nosa Realowi za Mbappe i wiadomo, że takiego deala jak z Neyem nie zrobią, więc może właśnie torpedowanie celów Realu będzie w ich wykonaniu?
 
Back
Top