Piłka nożna

Teraz zdałem sobie sprawę, że od roku chodziły artykuły Mpabbe + Erling nowa era Realu Madryt od 2022,nie będzie ani jednego.

Ciekawe czy pójdą w takim razie po Nuneza z Benfici.
Darwin poinstruował agentów, że priorytet to BPL. Z drugiej strony kogo wziąć jak nie Nuneza? Nkunku?
 
Darwin poinstruował agentów, że priorytet to BPL. Z drugiej strony kogo wziąć jak nie Nuneza? Nkunku?


Tak szczerze ludzie co siedzą w piłce, uważają że obecnie nie ma tak wielu talentów w ofie z giga marką jak kiedyś. Kto do Realu jeśli nie Erling i Mbappe?

Oceniając skillsy i możność zmiany klubu, moje propozycje jeśli mówisz , że Nunez tylko PL.

Nkunku, Gabriel Jezus,Son, Lautaro Martinez, Gnabry, Richarlison. Chodzą plotki, że Salah może nie przedłużyć kontraktu, który ma z Lfc do 2023 roku , choć szczerze ja uważam że on tak czy siak już się będzie kończył więc Realowi nie musi dać dużo.

Podsumowując dziś nie jest łatwo o giga gwiazdę piłki jak kiedyś. Dlatego straty takie jak Mbappe czy Erling będą dlugo boleć dany klub X.
 
@ALRI

Zapomniałem jeszcze przecież o jednym z najgorętszych free agentów tego okna- Paulo Dybala.


Tak w ogóle to jestem ciekaw czy Nkunku i Gnabry wypłyną na szerokie wody po BL. Pamiętam jak mega jarałem się Jovicem i Timo Wernerem, a wszystko chyba wskazuje na to, że przepadną w wielkiej piłce.
 
Last edited:
FB_IMG_1653323718750.jpg


:beczka:
 
Stanowskiego przynajmniej próbuję zrozumieć, bo to jego chłopak, więc staje za swoim, ale w komentarzach...
Nie płacili, więc wg komentujących po części usprawiedliwiony. Idę o zakład, że podobnie usprawiedliwiony byłby Ukrainiec, jednak Polaka kradnącego w identycznych okolicznościach, mementalnie zmieszaliby z błotem.
Cóż, to Polska właśnie, więc; swojemu nóż w plecy, a obcemu język w tyłek.
 
Last edited:
Znowu fiasko z żółwiem i znowu podpierdalaja PSG francuzka gwiazdkę.
Dawać oficjalke i czekamy na Szpaka w TVP "Czameni, Tumeini, Toczuameni, Czumini, Tameumi"
Jak to wypali to Real ma pomoc na dekadę, jedynie kreatora jakiegoś szukać, ale goście to fizyczne potwory w sam raz na standardy dzisiejszej piłki.
 
Stanowskiego przynajmniej próbuję zrozumieć, bo to jego chłopak, więc staje za swoim, ale w komentarzach...
W jaki sposób "staje za swoim"? Pisze, że:
- gość sobie spierdolił karierę,
- nie ma usprawiedliwienia dla kradzieży,
- nawet jeśli ktoś się spóźniał z hajsem to Stanowski dosyłał, a koszta nie były duże, więc "argument, że nie miał na życie, jest pozbawiony sensu",
- nie ma ochoty dalej zajmować się jego karierą

Owszem, w komentarzach znajdą się kasztany szukające usprawiedliwienia, ale Stanowski nic takiego nie napisał.
 
Barcelona stała się paryskim bazarem. Neymar, Messi i teraz Dembele.

:fjedzia:

Dembele to byłby światowy top na dalsze lata , ale niestety gościu nie potrafi ustawić celownika.

Wielu sądziło że Vini zniknie, bo ma ten sam problem, ale strasznie to poprawił.

U Dembele tego zbytnio nie widzę. Dlatego tak szczerze , to nie wiem czy PSG nie mogliby sobie piramidę zielonych władować w innego grajka, bo szczerze wątpię czy Dembele kiedykolwiek ustawi ten celownik na dobre.

Marne szanse.
 
W jaki sposób "staje za swoim"? Pisze, że:
- gość sobie spierdolił karierę,
- nie ma usprawiedliwienia dla kradzieży,
- nawet jeśli ktoś się spóźniał z hajsem to Stanowski dosyłał, a koszta nie były duże, więc "argument, że nie miał na życie, jest pozbawiony sensu",
- nie ma ochoty dalej zajmować się jego karierą

Owszem, w komentarzach znajdą się kasztany szukające usprawiedliwienia, ale Stanowski nic takiego nie napisał.
Cały kontekst jego wpisu jest taki, że zrobił źle, jednak Radomiak też ma swoje za uszami. Główny zarzut Stanowskiego, notoryczne kłamstwa, nie złodziejstwo. Ogólnie zajebisty gość, zawodnik z silnym mentalem, ale z małymi wadami.
 
Bayern umie w steale transferowe niesamowicie. Gravenberch za 20 baniek to promocja, gość za kilka lat będzie top 5 ósemek na świecie. Kolejny to Mazraoui za free, ja kurwa nie mogę przeboleć, że zimą Barcelona nie znalazła tych kilku milionów, żeby go wtedy przyklejać, bo gość jest maszyną na prawej stronie i zapierdala od linii do linii, niczym Dani Alves 10 lat temu. :/
 
JPRDL co za jełop, nie dość, że nie da się go słuchać na C+, wygląda jak błazen i nie wymawia "r" to jeszcze ten kompleks Realu xD


I jeszcze ten dzban twierdzi, że jest kibicem Realu, nawet komentował w C+ jak były komentarze do wyboru jako opcja "proreal" i jeszcze pisze książki na temat Królewskich.

Co to jest kurwa za cep xD
 
Back
Top