Piłka nożna

To jest pojedynek gołej dupy z batem jak na razie na Camp Nou.

Tymczasem na Olimpico piękna asysta Pana Piłkarza Zalewskiego
 
Ważne, że puchar do gabloty za wpierdol Realowi przyznany ;)
Liga Europy nikogo nie interesuje.

pretending-to-be-happy-hiding-crying-behind-a-mask-meme-template-8b71e.jpg
 
west ham!!!!
:dobry:

miała być barcelona, będzie frankfurt.

:gospeldance:::snoopd::

Finał West Ham-Lipsk bardzo realny. I w sumie będzie to bardzo ciekawy finał :wink: Mam nadzieję, że takie będzie finałowe zestawienie, bo przykładowo mecze wewnątrz tej samej ligi nie są takie interesujące.
 
Liverpool 3:0 do przerwy z City w Pucharze Anglii. Manchester w bramce ze Steffenem. Raczej nie pogra chłop więcej po tej bramce :lol:

Widzialem go ze dwa razy jak gral w pucharach i wydawal sie pewnym wyrobnikiem, po ktorym nie ma sie co cudow spodziewac, ale bledow nie bedzie popelnial.
 
bramkarz u guardioli musi świetnie operować nogami.
steffen spełnił te warunki z nawiązką.
:wink:
 
@Rododendron muszę ci coś powiedzieć, mój klub nie nadaje się na ekstraklape, jeśli awansujemy to będzie gorzej niż z wami rok temu. To jest kurwa dramat!
Gorzej niż to co odjebał ŁKS 2019/2020 to chyba być nie może. To co odpierdala ta drużyna obecnie to jest dramat, zaraz derby i nie widzę tego w ogóle. Za tydzień odwiedzam rodzinne strony na mecz z Chrobrym i jestem niemal pewien, że te wkłady do koszulek zepsują nam otwarcie stadionu
 
Gorzej niż to co odjebał ŁKS 2019/2020 to chyba być nie może. To co odpierdala ta drużyna obecnie to jest dramat, zaraz derby i nie widzę tego w ogóle. Za tydzień odwiedzam rodzinne strony na mecz z Chrobrym i jestem niemal pewien, że te wkłady do koszulek zepsują nam otwarcie stadionu
Ło panie jeśli chodzi o derby to stawiam standard remis lub waszą wygraną, inaczej tego nie wiedzę. Aż mnie krew zalewa to co gra Widzew. Wasi też chuja grają ale sądzę że ugrają to. A co do otwarcia to niezły festyn będzie :beczka:
 
Ło panie jeśli chodzi o derby to stawiam standard remis lub waszą wygraną, inaczej tego nie wiedzę. Aż mnie krew zalewa to co gra Widzew. Wasi też chuja grają ale sądzę że ugrają to. A co do otwarcia to niezły festyn będzie :beczka:
Przynajmniej wymęczacie te 3 punkty z Puszczami tego świata. ŁKS gra tak niesamowitą chujnie, że brak słów na to. Bez błysku Pirulo nie ma kompletnie gry do przodu, a z tyłu jest tykająca bomba i zawsze obawa, że ktoś się obetnie przy długiej ladze albo tiki-taka i podanie do rywala. Obyś miał rację co do wyniku derbów, bo niestety nie mam powodów do optymizmu
 
Na Anfield kibice Liverpoolu od początku siódmej minut wstali i biją brawo dla Ronaldo trzymając jego koszulki, teraz śpiewają You will never walk alone.

Piękny gest, klasy nie kupisz. Większość klubów by wywiesiło jakiś transparent, a tutaj Liverpool robi taki gest dla piłkarza największego rywala.
 
Back
Top