Piłka nożna

E2E117A3-52C8-4423-9E5E-91A75F75A17A.jpeg
 
Screenshot_20220401_090852.jpg


Ja osobiscie chce dla nas mocnej grupy, bo jak dostaniemy teoretycznie taką grupe marzeń to się zacznie myślenie na kogo trafimy w 1/8 jak daleko zajdziemy, tak jak to bylo w 2018 roku, zaczniemy juz sobie dodawac trzy punkty przed meczem(przykład najlepszy niedawne euro i mecz ze Słowacja) w pompowanii balonika to my mistrzami swiata jestesmy.
 
View attachment 35995

Ja osobiscie chce dla nas mocnej grupy, bo jak dostaniemy teoretycznie taką grupe marzeń to się zacznie myślenie na kogo trafimy w 1/8 jak daleko zajdziemy, tak jak to bylo w 2018 roku, zaczniemy juz sobie dodawac trzy punkty przed meczem(przykład najlepszy niedawne euro i mecz ze Słowacja) w pompowanii balonika to my mistrzami swiata jestesmy.

Ta u nas się zacznie myślenie o 1/8 gdy będzie łatwa grupa.


Userze my przez ostatnie 30 lat , wyszliśmy tylko raz z grupy na ME 2016 za Nawalki.

:korwinlaugh:
 
katar
urugwaj
polska
kanada

to mój typ.
w grupie oczywiście zostajemy.

nasza reprezentacja na dużych turniejach to takie jaja faceta.
uczestniczą, ale nie wchodzą.
:wink:
 
Ten szejku przed chwilą to myślałem, że się wysadzi zaraz
Kurde dokładnie to samo wrażenie miałem jak go słuchałem. Zresztą tej babki wcześniej też. Oni tam tak chyba mają, że każdy jest potencjalnym zamachowcem.

Inna sprawa, że żenada. Oficjalne losowanie, wychodzi gość do mikrofonu "habala, habala" pierdoli, że nikt oprócz jego trzech ziomków tego nie rozumie, zero tłumaczenia, a komentatorzy też nie dostali tłumaczenia i nikt nie wie co się właśnie odpierdalało na scenie.
 
Kurde dokładnie to samo wrażenie miałem jak go słuchałem. Zresztą tej babki wcześniej też. Oni tam tak chyba mają, że każdy jest potencjalnym zamachowcem.

Inna sprawa, że żenada. Oficjalne losowanie, wychodzi gość do mikrofonu "habala, habala" pierdoli, że nikt oprócz jego trzech ziomków tego nie rozumie, zero tłumaczenia, a komentatorzy też nie dostali tłumaczenia i nikt nie wie co się właśnie odpierdalało na scenie.
No ja tak mam, że podświadomie jak słyszę to arabskie pierdololo to wyobrażam sobie wielkie bum :muttley:
 
I cyk, jest Argentyna i Meksyk. To już lepsza byłaby Brazylia/Szwajcaria albo Portugalia i podstarzały Urugwaj.
 
Jeszcze dostaniemy Ghane albo Kamerun żeby byli silni murzyni, którzy zdominują nas fizycznie i nara. Nawet trzeciego meczu o honor nie będzie bo to z Argentyną.
 
Katar, Ekwador, Senegal i Holandia. Gdyby nie ta Holandia to można by pomyśleć, że to turniej mistrzostw świata dywizji B, jak w hokeju.
 
Jest egzotycznie, na plus ze nie mamy silnych murzynow bo z takimi to ciezko nam sie gra.
2 najlepszych pilkarzy przeciwko sobie, bedzie ogien.
Z meksykiem powalczymy o 2 miejsce, mam nadzieje ze to nasi beda robic meksykanska fale bo golach lewego i grosickiego :irish::corn:
 
nie jest najgorzej.
balon będzie pompowany raczej.
mecz z meksykiem wydaje się być kluczowy.
 
Back
Top