Piłka nożna

received_660798808522497.jpeg

:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
Los kabaretos. Ci sami telewizyjni "eksperci", którzy po meczu ze Szkocją wywiesili białą flagę jeśli chodzi o baraż, teraz pieprzą o zalążku wielkiej drużyny. Jprdl. Szwedzi zagrali na stojąco, już z Czechami męczyli bułę jak my ze Szkotami, a medialne peany jakbyśmy w barażach ograli np Niemców.

Reprezentacja Szwecji w czwartkowy wieczór awansowała do finału baraży o mundial w Katarze, po dogrywce pokonując Czechów. Tamtejsze media mimo wygranej nie szczędzą jednak drużynie gorzkich słów.
 
Pudzian już dawno pokazywał w strongmenach, że te całe Szwedy to przereklamowane.

Ps. Idę spać, pozdro.
 
Kurde, ja to mu miałem wyciągnąć, tylko czekałem do końca meczu. :jimcarrey:

No i chuj się nie udało hejkerzy. Specjalnie to napisałem, żeby nie weszło bo jestem za Portugalią. Tak samo jak postawiłem 150 na Szwecje, bo to kwota której mi nie żal stracić, jezeli nasi awansują. A jakbyśmy odpadli to nagroda pocieszenia będzie. Dlatego się jaram jak Borek łączący się z kibolami którzy biją niewinne dzieci.
 
Kamerun wyszarpał awans w 124. minucie po tym jak Algieria strzeliła w 118. i potem grała na czas udając skurcze :lol:
 
  • Wow
Reactions: jut
To dalej akcja z 711 połączeniami z Fryzjerem. Jadczak też sapał, ale tu nie dał rady niczego obalić, a po tym awansie to już na dobre zaczął szczekać pod innym drzewem.
 
Maximilian Oyedele, no i zajebiście, że młody chce grać dla Polski

Matka p0lka, ojciec murzyn. Typowo.

Ach, te nasze polskie wielbicielki ciemnego mięsa...
Największe koneserki w całej Europie.

12msOFU8oL1eww.gif
 
Kanada przegrała z Panamą, czyli zostanie w czwartym koszyku ergo możemy na nich trafić ergo pewnie trafimy ergo pewnie przegramy :lol:
 
Back
Top