Piłka nożna

No właśnie mi się kojarzyło rozstawienie pozycji A1 dlatego żeby zagrać pierwszy mecz na mistrzostwach. :confused:

Przecież już coś takiego obchodzili - żeby gospodarz zagrał pierwszy mecz wieczorem w najlepszej porze telewizyjnej to pierwszego dnia otwarcie i jeden mecz, a potem dalej po trzy dziennie.

Do 1962 roku kilka meczów rozpoczynało się o tej samej porze (oprócz 1930 i 1938), ale to były czasy bez oświetlenia na większości stadionów. W 1966 Anglicy wprowadzili mecz otwarcia na stałe i do 2002 roku zwykle grał w nich mistrz świata (oprócz 1966 i obu mundiali w Meksyku, gdzie grał gospodarz). W 2006 roku Niemcy wrócili do meczu otwarcia z gospodarzem i to trwało do 2018. Oczywiście taki mecz otwarcia zwykle grano w sobotę wieczorem jako jedyny mecz dnia. Teraz w Katarze MŚ zaczynają się w poniedziałek o 13:00 czasu lokalnego :lol: Co do losowania to zwykle w Grupie A z urzędu był aktualny mistrz świata, ale odkąd nie ma miejsca w turnieju z automatu to praktycznie zawsze będzie gospodarz (za cztery lata będzie ich trzech, więc zobaczymy co tam wymyślą).
 
Zasada jest prosta: jak Hubi coś typuje to zawsze obstawiaj odwrotnie. Od dłuższego czasu prowadzę eksperyment i po piątce/dyszce stawiam w taki sposób i jestem na duży + :putin:

Potwierdzam. Zresztą, to już odkrył @Szady kilka lat temu. Jak ktoś prowadził jakąś wnikliwą analizę walki i opisywał ją w temacie to pisałem, że też rzucę na tego zawodnika w ciemno, to zawsze przegrywał xD Dlatego bardzo często stawiam przeciwko drużynom, którym kibicuję.
 
Pedri to złote dziecko futbolu.
Pedri jaka zabawa, ojezu

Te odejście Messiego to zbawienie dla Barcelony.


Niestety :jimcarrey:


Gdyż liczyłem, że będą grać tak jak na początku tego sezonu za Koemana przez jeszcze rok chociaż, a teraz to mają jakieś 80% szans na wygranie La Liga w następnym sezonie.

A Pedri kawał chuja, on będzie lepszy niż Iniesta i Xavi. Być może w tym roku już dojdzie do finału MŚ w wieku 20 lat..
 
Te odejście Messiego to zbawienie dla Barcelony.


Niestety :jimcarrey:


Gdyż liczyłem, że będą grać tak jak na początku tego sezonu za Koemana przez jeszcze rok chociaż, a teraz to mają jakieś 80% szans na wygranie La Liga w następnym sezonie.

A Pedri kawał chuja, on będzie lepszy niż Iniesta i Xavi. Być może w tym roku już dojdzie do finału MŚ w wieku 20 lat..
Dzisiejsza Barcelona biega jak wściekły pies za przeciwnikiem do ostatniej minuty. Messi, Coutinho i nawet Depay nie pasują do tego stylu grania.

Dodam jeszcze, że nie sądziłem że będę chciał dalej oglądać Dembele w Barcelonie. Chłop dogrywa idealne piłki w pole karne, mecz po meczu odkąd Xavi objął stery.
 
Tak, tak, będzie lepszy niż Iniesta i Xavi. Podobne pierdolety opowiadano o Krkicu i jak skończył? Pedri jest bardzo młody i różnie może się potoczyć jego kariera.

 
Tak, tak, będzie lepszy niż Iniesta i Xavi. Podobne pierdolety opowiadano o Krkicu i jak skończył? Pedri jest bardzo młody i różnie może się potoczyć jego kariera.



Nie te czasy, Krkić to era pierwszych kompilacji na yt gdzie wystarczyło ładnie zmontować i się wydawało, że to mega talent. Bojan Krkić, Mohamed Zidan, Dawid Hanc...

Pedri to będzie najlepszy transfer Barcelony od czasów Ronaldinho, a Gavi będzie jego wybitnym partnerem. Dokładnie tak samo jak było na linii Xavi-Iniesta.


I oby teoria @kofi znów się potwierdziła :lol:
 
Tak, tak, będzie lepszy niż Iniesta i Xavi. Podobne pierdolety opowiadano o Krkicu i jak skończył? Pedri jest bardzo młody i różnie może się potoczyć jego kariera.


Masz rację, ale Pedri od dwóch lat już jest filarem Barcelony i reprezentacji. Bojan nigdy nie miał tak mocnej pozycji (rozegrał tylko jeden mecz dla Hiszpanii), nie był w top 5 najlepszych graczy w kadrze, Pedri jest numerem 1 (RIP Ansu Fati).
 
Sądziłem, że Chelsea na luziku przejedzie się po Realu w środę w Lm , ale po 1-4 trzeba czekać na spokojnie na ten dwumecz.
 
IMG_20220404_102533.jpg
 
Ostatnie występy Meksyku na Mundialu:
1994 – 1/8 finału
1998 – 1/8 finału
2002 – 1/8 finału
2006 – 1/8 finału
2010 – 1/8 finału
2014 – 1/8 finału
2018 – 1/8 finału


:fjedzia:
Warto dodać z kim odpadali w 1/8 finału
2006 Argentyna
2010 Argentyna
2014 Holandia
2018 Brazylia
Co by nie powiedzieć to Meksykanie zawsze potrafili się zmotywować na dużych turniejach.
 


Fani Barcelony będą mogli spać spokojnie. Pytanie jeszcze czy Dembele się uda zatrzymać, o Gaviego się nawet nie martwię bo to największy fan Barcelony w drużynie.

To było pewne że zostanie. Po prostu negocjował jak najlepszy kontrakt.
 
Warto dodać z kim odpadali w 1/8 finału
2006 Argentyna
2010 Argentyna
2014 Holandia
2018 Brazylia
Co by nie powiedzieć to Meksykanie zawsze potrafili się zmotywować na dużych turniejach.
to ja tylko dodam, że meksyk swój pierwszy mecz w grupie przegrał ostatnio na mistrzostwach '94.
:wink:
 
Back
Top