Piłka nożna

Szwedzi mieli pare akcji, ale czy to można takim aż fartem nazwać? Póki co mamy 2-0. Tak po karnym w niegroźnej sytuacji i błędzie obrony Szwedów, ale sądzisz, że jesteśmy zdecydowanie gorsi od Szwedów, że wygrywamy fartem? Moim zdaniem nie. Równorzędny mecz.
Oceniałem na gorąco po 1 połowie gdzie była padaka i obrona Częstochowy. W drugiej już dużo lepiej gramy
 
Czesław ja pierdole, niech się Sasin uczy jak być Midasem. Jaca Laskowski odpłynął i pierdoli takie głupoty, że głowa mała xD No i na koniec jebać rudą kurwę Kulusevskiego
 
myślałem, że pan krychowiak da nam dużą porcję powodów do szydery wszelakiej, a tutaj niespodzianka.
 
A teraz pierwszy mecz z jakimis murzynami 0:2, źle sie zaaklimatyzowalismy, oni grają na codzien w takich warunkach. Potem jakiś Iran i remis w 89 minucie na 1:1, postawili twarde warunki, przeszli przez eliminacje jak burza i maja dobrych grajków jak Ali czy kurwa inny Ibrahim. Trzeci mecz o wszystko przejebujemy sromotnie, byliśmy zmęczeni po dwóch pierwszych ciężkich meczach, Meksykanie grają u siebie na wysokości 68 m n.p.m więc wydolnościowo są znakomicie przygotowani. 0:3
 
A teraz pierwszy mecz z jakimis murzynami 0:2, źle sie zaaklimatyzowalismy, oni grają na codzien w takich warunkach. Potem jakiś Iran i remis w 89 minucie na 1:1, postawili twarde warunki, przeszli przez eliminacje jak burza i maja dobrych grajków jak Ali czy kurwa inny Ibrahim. Trzeci mecz o wszystko przejebujemy sromotnie, byliśmy zmęczeni po dwóch pierwszych ciężkich meczach, Meksykanie grają u siebie na wysokości 68 m n.p.m więc wydolnościowo są znakomicie przygotowani. 0:3
Zamień kolejność spotkań (najpierw 0-3, potem remis/zwycięstwo o nic) i masz kadrę na wielkich imprezach w XXI wieku.
Dobra, chuj, teraz będzie lepiej
 
xd.png
 
Back
Top