Piłka nożna

Macedonia pojedzie do Kataru zamiast Portugalii, zobaczycie. Zapiszcie moje słowa i stawiajcie kupony, bo ta Portugalia jest głupia. Będzie stwarzać milion okazji, żeby potem i tak przepierdolić. Wielokrotnie to robili, dzisiaj próbowali zrobić to z Turcją, ale Yilmaz zepsuł im plany.
 
Miałem czutke z ziomkami na grupie :awesome: Absurd jakiś

IMG_20220325_083859.jpg
 
Jedynej szansy na awans PL do finałów w Quatarze należy upatrywać w tym, że Szwecja dołączy do agresji militarnej na Ukrainę. Inaczej tego nie widzę
 
Jak oglądam repke to mi się przypominają czasy MŚ 2002. Nie wiem jak my niby mamy pokonać Szwecje.
 
eee tam, w europie nie ma już słabych drużyn, Macedonia pokonała Włochy, to może i naszym Orłom się uda że Szwedami :lol:
 
Szwedzi też nie zagrali jakiegoś fantastycznego meczu z Czechami. Łatwo nie będzie, ale nie jesteśmy całkowicie bez szans.
 
Szwedzi też nie zagrali jakiegoś fantastycznego meczu z Czechami. Łatwo nie będzie, ale nie jesteśmy całkowicie bez szans.
Szwedzi to niestety kryptonit na nas od lat. Są zdecydowanie lepiej poukładani, Andersen to porządny fachowiec, a jak wyglądała nasza obrona w ostatnim meczu z nimi na euro chyba każdy pamięta. Po tym co widziałem wczoraj znów niestety nadzieja tylko i wyłącznie w Panu Piłkarzu Robercie
 
Dobra to już oficjalnie. Eden Hazard to najgorszy transfer piłkarski XXI wieku.


Niestety masz racje, jebane kontuzje...
A takim byl KOTEM w chelsea, podobny stylem do salaha i "messiego".
Jedynym ratunkiem jest pojscie do premier league, moze sie odbuduje jak coutinho :tysonhappy:
 
Back
Top