Piłka nożna

Dobra nadskakuj dalej, żeby na koniec palić jana. Nikogo tu nie zamierzam blokować, to nie przedszkole. I szyderka jest jak najbardziej na miejscu tylko, że tobie z tego wszystkiego aż lejce puściły i to w tym wszystkim jest najzabawniejsze.
A w którym miejscu? To Ty i ten drugi się spinacie jak ktoś coś napisze na legie.
 
Dobra nadskakuj dalej, żeby na koniec palić jana. Nikogo tu nie zamierzam blokować, to nie przedszkole. I szyderka jest jak najbardziej na miejscu tylko, że tobie z tego wszystkiego aż lejce puściły i to w tym wszystkim jest najzabawniejsze.
@QŃ.
Chyba poleciałeś za bardzo. To, że każdy kibic w Polsce (może poza fanatykami Legii) ciśnie bekę ze stołecznych kopaczy i Mioduskiego jest jak najbardziej uzasadnione. Wystarczy zerknąć na wyniki. Mało tego, moim zdaniem zasługują na wiele więcej pomyj za to co odpierdalają bo jest to zaiste epickie. Takiego wpierdolu, takiej żenady na boisku i poza nim nie odjebal nikt przedtem i pewnie długo nie powtórzy. Z mistrza zrobili pośmiewisko. Wiem że jesteś fanem, ale trochę obiektywizmu powinieneś mieć
 
@QŃ.
Chyba poleciałeś za bardzo. To, że każdy kibic w Polsce (może poza fanatykami Legii) ciśnie bekę ze stołecznych kopaczy i Mioduskiego jest jak najbardziej uzasadnione. Wystarczy zerknąć na wyniki. Mało tego, moim zdaniem zasługują na wiele więcej pomyj za to co odpierdalają bo jest to zaiste epickie. Takiego wpierdolu, takiej żenady na boisku i poza nim nie odjebal nikt przedtem i pewnie długo nie powtórzy. Z mistrza zrobili pośmiewisko. Wiem że jesteś fanem, ale trochę obiektywizmu powinieneś mieć
Bez szans, zaraz Cię zruga żeś debil i chuja się znasz.
 
@QŃ.
Chyba poleciałeś za bardzo. To, że każdy kibic w Polsce (może poza fanatykami Legii) ciśnie bekę ze stołecznych kopaczy i Mioduskiego jest jak najbardziej uzasadnione. Wystarczy zerknąć na wyniki. Mało tego, moim zdaniem zasługują na wiele więcej pomyj za to co odpierdalają bo jest to zaiste epickie. Takiego wpierdolu, takiej żenady na boisku i poza nim nie odjebal nikt przedtem i pewnie długo nie powtórzy. Z mistrza zrobili pośmiewisko. Wiem że jesteś fanem, ale trochę obiektywizmu powinieneś mieć
Szyderka jak najbardziej na miejscu. Zdaję sobie sprawę, że sporo osób nie Legii i luz. Ja też nie lubię kilku. Natomiast pierwszy post pozera, do którego się odniosłem jest tak groteskowy, że nie mogłem sobie odmówić komentarza.

@Gienek nie mierz wszystkich swoją miarą. Już ci się ulało tylko mod poczyścił.
 
Szyderka jak najbardziej na miejscu. Zdaję sobie sprawę, że sporo osób nie Legii i luz. Ja też nie lubię kilku. Natomiast pierwszy post pozera, do którego się odniosłem jest tak groteskowy, że nie mogłem sobie odmówić komentarza.

@Gienek nie mierz wszystkich swoją miarą. Już ci się ulało tylko mod poczyścił.
Tylko kto zaczął ja czy ten pajac ?
 
Tylko kto zaczął ja czy ten pajac ?
Pajac to cię robił. Nie produkuj się bo znów na koniec będziesz się rakiem wycofywał ze swoich słów. Gra Legii w tym sezonie to jedno. Każdy widzi co się dzieje i reakcja może być tylko taka, bo na to się patrzeć nie da. Dodatkowo burdel w zarządzaniu klubem i mamy to co mamy. Wiele osób tu ma szydere i Ok to jest zrozumiałe.
Mi chodzi o coś zupełnie innego. Jak ty możesz funkcjonować na codzień w Warszawie pisząc jednocześnie w ten sposób o Legii od dawna? Nie musisz być kibicem ale ty czekasz tylko z wywieszonym jęzorem żeby znów sobie poużywać. Dla mnie jesteś zwykłym pozerem i atencjuszem. Tyle w temacie.
 
Pajac to cię robił. Nie produkuj się bo znów na koniec będziesz się rakiem wycofywał ze swoich słów. Gra Legii w tym sezonie to jedno. Każdy widzi co się dzieje i reakcja może być tylko taka, bo na to się patrzeć nie da. Dodatkowo burdel w zarządzaniu klubem i mamy to co mamy. Wiele osób tu ma szydere i Ok to jest zrozumiałe.
Mi chodzi o coś zupełnie innego. Jak ty możesz funkcjonować na codzień w Warszawie pisząc jednocześnie w ten sposób o Legii od dawna? Nie musisz być kibicem ale ty czekasz tylko z wywieszonym jęzorem żeby znów sobie poużywać. Dla mnie jesteś zwykłym pozerem i atencjuszem. Tyle w temacie.
Ja chyba dzisiaj przypierdole kurierowi bo ciągle się spóźnia
 
Pajac to cię robił. Nie produkuj się bo znów na koniec będziesz się rakiem wycofywał ze swoich słów. Gra Legii w tym sezonie to jedno. Każdy widzi co się dzieje i reakcja może być tylko taka, bo na to się patrzeć nie da. Dodatkowo burdel w zarządzaniu klubem i mamy to co mamy. Wiele osób tu ma szydere i Ok to jest zrozumiałe.
Mi chodzi o coś zupełnie innego. Jak ty możesz funkcjonować na codzień w Warszawie pisząc jednocześnie w ten sposób o Legii od dawna? Nie musisz być kibicem ale ty czekasz tylko z wywieszonym jęzorem żeby znów sobie poużywać. Dla mnie jesteś zwykłym pozerem i atencjuszem. Tyle w temacie.
Bo mogę. Czyli idąc Twoim tokiem myślenia każdy kto mieszka w Wwa ma o Legii wypowiadać się w superlatywach? I nie pierdol że od dawna bo trzeba być obiektywnym a nie ślepo zapatrzonym. Jak Barcelona gra gówno to tez tu pisze ze grają gówno, a kibicuje od dawna. I z jednym się zgodzę, skończmy ten temat bo ciężko Ci coś wytłumaczyć jak masz klapki na oczach.


Ps. Mogę być dla Ciebie kim tylko chcesz, mam na Ciebie wysrane po całości.
 
Nie sprowadzaj swoich wypocin do obiektywizmu albo jego braku bo nie w tym rzecz. Wczoraj ci wyjaśniłem, dziś się powtarzać nie będę.
Ps.
Co musiałeś przeżywać przez ostatnie mistrzowskie lata to szczerze współczuje. Na szczęście jest forum gdzie możesz odreagować.
 
Jak Barcelona gra gówno to tez tu pisze ze grają gówno, a kibicuje od dawna.
Zabawne. Jakoś nie odnotowałem tutaj, żebyś ("dla oddania" jej obecnego poziomu sportowego oraz wyników) pisał "barcwelona jest skończona", "Farsa znowu w plecy", czy cholera wie co tam jeszcze przegrywy powymyślają.

Zapędziłeś się chłopie w kozi róg. :tellmemore:
 
Zabawne. Jakoś nie odnotowałem tutaj, żebyś ("dla oddania" jej obecnego poziomu sportowego oraz wyników) pisał "barcwelona jest skończona", "Farsa znowu w plecy", czy cholera wie co tam jeszcze przegrywy powymyślają.

Zapędziłeś się chłopie w kozi róg. :tellmemore:
A to przeglądnij cały dział piłka nożna. Pozdrawiam
 
Niech tak będzie i skończmy tą dyskusję. Idz płacz gdzie indziej
A ty zbieraj siły, bo następna okazja pod kręcenie śmigłem z zatroskania już jutro. Na pewno złapiesz kilka wirtualnych plusików i pamiętam, że combo "legła" liczymy podwójnie. ::fu::
 
A ty zbieraj siły, bo następna okazja pod kręcenie śmigłem już jutro. Na pewno złapiesz kilka wirtualnych plusików i pamiętam, że combo "legła" liczymy podwójnie. ::fu::
Będę pamiętał, dziękuję za pogaduchy :kis:
 
Czy Barcelona może jeszcze niższej spaść żeby zmierzyć się z legią w jakimś pucharze ligi konfrontacji czy coś?
 
Czy Barcelona może jeszcze niższej spaść żeby zmierzyć się z legią w jakimś pucharze ligi konfrontacji czy coś?
A tego nie wiem, Legia odpadła z LE jedyne co może ugrać to Puchar Polski i to jej w sumie da możliwość gry w eliminacjach do LE w następnym sezonie
 
Oficjalnie - Aubameyang z przyczyn dyscyplinarnych traci opaskę kapitana Afc.

Bardzo możliwe że w zimę zostanie sprzedany.
 
Za słabi nawet na Boca. Plus taki ze młodzież pograła. Jak się nie obudzą na wiosnę to zostanie im gra w lidze.
Screenshot_20211214-210429_Google.jpg
 
Back
Top