Piłka nożna

Ja tylko dodam, że Barca w zaplanowanym budżecie miała cel ćwierćfinał LM i teraz kolejna dziura 20 mln w plecy, a przecież na podpis kontaktu czekają już Karim Adeyemi i Ferran Torres ;)
 
barcelona jest beznadziejna niewazne kto siedzi na lawce nie bedzie ich w lidze mistrzow tak dlugo jak arsenalu
 
Ja tylko dodam, że Barca w zaplanowanym budżecie miała cel ćwierćfinał LM i teraz kolejna dziura 20 mln w plecy, a przecież na podpis kontaktu czekają już Karim Adeyemi i Ferran Torres ;)
Winny jest Messi, który tylko człapie po boisku.

:mamed:
 
20211208_230746.jpg
 
Ciężki tydzień ma Chelsea, najpierw w lidze w plecy z West Ham, a teraz tracą 1 miejsce w grupie w doliczonym czasie gry.
Losowanie 1/8 LM, 13 grudnia.

PS. A jak komuś mało Ligi mistrzów to dziś o 19.00 przełożony(z powodu opadów śniegu) mecz że wczoraj Atalanta-Villarreal
 
Na chwilę obecną Legia zamyka ligowa tabelę :antonio: nie sądziłem że za życia coś takiego zobaczę
Oglądam od 45 minuty mecz w Płocku i oprócz tego, że Legia ma kilka indywidualności w ataku, to ta drużyna jest gnieciona przez Wisłę Płock. Niewiarygodne co stało się z drużyną z potencjałem na wyjście z grupy w Lidze Europy.
 
Oglądam od 45 minuty mecz w Płocku i oprócz tego, że Legia ma kilka indywidualności w ataku, to ta drużyna jest gnieciona przez Wisłę Płock. Niewiarygodne co stało się z drużyną z potencjałem na wyjście z grupy w Lidze Europy.
Nie sądziłem, że można doprowadzić do takiej klęski jakikolwiek klub z tak olbrzymim potencjałem na rodzimym podwórku. Co ten Mioduski odjebało to jest wręcz nieprawdopodobne. Kręcimy czasem bekę z Barcy, Juve czy Manchesteru United ale żeby zamykać ligowa tabelę? Ja pierdole, to chyba jakiś rekord
 
Z perspektywy połowy sezonu - zaległe mecze z Zagłębiem i przede wszystkim Termalicą mogą okazać się dla Legii kluczowe w walce o utrzymanie.
Choć nie wierzę w to, że na wiosnę nie wjadą gdzieś w połowę tabeli.
 
No ale szczerze ktoś wierzy, że serio Legia sapdnie? Nie to że sercem "bardzo bym t go chciał", ale tak czysto rozumem. Moim zdaniem skończą gdzieś ~10 miejsca.
Polska liga jest mi najbardziej obojętna, kto spadnie, kto awansuje to mi takie o, ale w tym przypadku to będzie zadowolenie, że w końcu coś się dzieje.
 
No ale szczerze ktoś wierzy, że serio Legia sapdnie?
Stary, a wyobraź sobie że zadajesz na początku sezonu ciut inne pytanie:
" Czy ktoś wierzy że na półmetku Legia zamknie tabele i będzie miała najwięcej porażek w lidze ?"
To je ekstraklasa

1513634479_by_anonymous_500.jpg
:mamed:
 
Back
Top