Piłka nożna

a skąd Barcelona hajs na to znalazła?
Kredyt spłacany kredytem ;) Oni mogą wpompować hajs na piłkarza ale problemem jest limit płacowy w Hiszpanii. Teraz żeby go zakontraktować muszą się kogoś pozbyć i albo liczyć, że Dembele obniży pensje, chociaż gość może odejść za darmo do Anglii i podpisać kontrakt za nieporównywalnie większy od tego w Barcy, wiem że gość jest przygłupie, ale ma agentów którzy pewnie ucieszyliby się z % tego dealu więc zapowiada się ciekawie.
 
Kredyt spłacany kredytem ;) Oni mogą wpompować hajs na piłkarza ale problemem jest limit płacowy w Hiszpanii. Teraz żeby go zakontraktować muszą się kogoś pozbyć i albo liczyć, że Dembele obniży pensje, chociaż gość może odejść za darmo do Anglii i podpisać kontrakt za nieporównywalnie większy od tego w Barcy, wiem że gość jest przygłupie, ale ma agentów którzy pewnie ucieszyliby się z % tego dealu więc zapowiada się ciekawie.
Pozbyli się Aguero :awesome:
 
a skąd Barcelona hajs na to znalazła?


Upaść finansowo to może Betis , Norwich czy Levante , Fc Barcelona to potęga marketingowa jak i same miasto dlatego takie kluby nigdy nie będą bidowac czy dług jest 4 mld czy 100 mld :cool:

Tym bardziej, że La Liga od lat nie potrafi zbudować nawet 4 medialnych zespołów, więc upadek Barcy to katastrofa dla tej ligi.
 
Legia to chuje, a Lech mistrz Polski
Nasza duma Wielkopolski :cmgkeepgoing:



Chyba się lekko najebałem.. Ja nawet z Wielkopolski nie jestem:werdum:
 
received_922508408624929.jpeg
 
Paulo Sousa TOP?
Czekam na potwierdzenie od Bońka
:mamed:
A tak w ogóle, czy ktoś może przybliżyć formę kontraktu ? Co w przypadku jak znajdzie się pracodawca dający np 30% wincyj?
W zasadzie szach-mat po stronie zdrajcy.
Nic nam nie daje trzymanie trenera który nie chce nas trenować.
Czekam na Stanowisko
 
Back
Top