Piłka nożna

20211226_182943.jpg
 
Paulo Sousa TOP?
Czekam na potwierdzenie od Bońka
:mamed:
A tak w ogóle, czy ktoś może przybliżyć formę kontraktu ? Co w przypadku jak znajdzie się pracodawca dający np 30% wincyj?
W zasadzie szach-mat po stronie zdrajcy.
Nic nam nie daje trzymanie trenera który nie chce nas trenować.
Czekam na Stanowisko
Nowy pracodawca musi(chyba) zapłacić karę za zerwanie kontraktu przez Souse.
Co do stanowiska to pewnie dopiero po nowym roku jak Stanowiski wróci z Afryki z nowymi talentami :lol:
 
W tabeli na żywo Chelsea 3 punkty przewagi w tym momencie nad Afc którego trzon to Smith Rowe , Saka i Martinelli.


Ale jaja. :lol:

Aktul posta , dobra
1-1.
 
sousa odjebal szalenstwo to przyklad, ze od pilkarskiej kariery mozna odcinac kupony przez cale zycie jak sie ma dobrego agenta i gadane
 
Odjebal pięknie, ja bym go puścił bo na siłę nie będzie z niego trenera. A zresztą pogłoski o tym że będzie chciał odejść były jakieś 3 miechy temu i każdy w pzpn zdziwiony.
 
Sousa ucieka bo wie że baraże będą w d i zostanie zwolniony , więc dla mnie to żaden szok. Przypłynęła szalupa z nowym dobrym hajsem to skaczemy.

Topowe sporty to dziś tak wielka gotówka , że tam się więcej biznesowo dzieje niż w niejednej firmie, a trenerzy to w ogóle są w raju bo takie Lewandowskie to przynajmniej za piłką latają :cool:
 
po pierwszym meczu selekcjonera założyłem się z kolegą o butelkę czegoś dobrego, że trener sousa nie dociągnie końca roku.
kolega od ponad miesiąca męczy mnie o ową butelkę.

kurcze, ale to może ja nie będę jednak biegł do sklepu...
 
Sousa to bardzo ciekawy przypadek socjologiczny dziennikarzy.

Puszczam sobie Kanał Sportowy , a tam na luzie Smokowski i Pol mówią że będą go nazywać ,,siwy bajerant " przez program albo i cały czas.

I teraz zadaje sobie pytanie czy gdyby on był Polakiem to nazywali by go ,,siwym bajerantem""

Otóż wiadomo , że nie i dlatego kochani nie istnieje już coś takiego jak dziennikarz z jajami w Polsce , ale że to Portugalczyk to jedziemy z koksem bo i tak nas nie zna , nie zna języka i nie zna nas.


Pięknie to wyszło przy Sousie. Teraz od od lewa do prawa kazdy boi się pojechać z jakimś piłkarzem czy trenerem polskim. A pogadać o Sousie czy Lukaku na ostro możemy , bo nikt się nie pogniewa. Oczywiście nie bije tylko do sportowych dziennikarzy.

:cool:
 
Puszczam sobie Kanał Sportowy , a tam na luzie Smokowski i Pol mówią że będą go nazywać ,,siwy bajerant " przez program albo i cały czas.
"Siwy bajerant, to wyjątkowo delikatny synonim zwortu " kłamliwy sukinsyn", więc nie dramatyzuj
Otóż wiadomo , że nie i dlatego kochani nie istnieje już coś takiego jak dziennikarz z jajami w Polsce , ale że to Portugalczyk to jedziemy z koksem bo i tak nas nie zna , nie zna języka i nie zna nas
Nikt w ostatnim dwudziestoleciu nie wyjebał w taki sposób kibiców, działaczy, ogólnie rzecz ujmując - polskiej piłki - jak ten Portugalczyk, którego defacto starasz się stawiać w roli ofiary. Ocena jego zachowania jest przez dziennikarzy słuszna, więc nie wiem do końca o co Ci chodzi ?
Mieli mu podziękować? Polizać po jajach?
Bardzo dobrze że z nim jadą. Powinni jeszcze pojechać ryżego prezesa
 
"Siwy bajerant, to wyjątkowo delikatny synonim zwortu " kłamliwy sukinsyn", więc nie dramatyzuj

Nikt w ostatnim dwudziestoleciu nie wyjebał w taki sposób kibiców, działaczy, ogólnie rzecz ujmując - polskiej piłki - jak ten Portugalczyk, którego defacto starasz się stawiać w roli ofiary. Ocena jego zachowania jest przez dziennikarzy słuszna, więc nie wiem do końca o co Ci chodzi ?
Mieli mu podziękować? Polizać po jajach?
Bardzo dobrze że z nim jadą. Powinni jeszcze pojechać ryżego prezesa

Zresztą tekst "Siwy bajerant" rzucił Paczul po porażce ze Słowacją pół roku temu. A teraz jak się okazuje, te określenie pasuje nie tylko do kłamstw co do gry, ale też aspektów pozaboiskowych, nawet tutaj to pasuje idealnie. Więc fajnie że się przyjęło.
 


teraz przez 10 lat nie bedzie zagranicznego trenera tylko polskie wynalazki bo sousa okazal sie chujem i kazdy obcokrajowiec zrobi to samo porazka :pudziaonicbyniedao:
 
Back
Top