Piłka nożna

View attachment 30800
Z ManCity do Barcy za 55mln+bonusy, bardzo dobry transfer.
A teraz info, że Dembele zerwał negocjacje kontraktowe z Barcą, gdzie cały myk z rejestracją Ferana polegał na szybkim zmniejszeniu kontraktu Francuza by mieć limit na nowego grajka. Drugie okno z rzędu gdzie Barca strzela sobie tak w stopę. Chyba że Roberto zgodzi się grać za chleb i czystą wodę albo jakimś cudem pozbędą się Cou albo Umtitiego.
 
A teraz info, że Dembele zerwał negocjacje kontraktowe z Barcą, gdzie cały myk z rejestracją Ferana polegał na szybkim zmniejszeniu kontraktu Francuza by mieć limit na nowego grajka. Drugie okno z rzędu gdzie Barca strzela sobie tak w stopę. Chyba że Roberto zgodzi się grać za chleb i czystą wodę albo jakimś cudem pozbędą się Cou albo Umtitiego.
Musieliby jakiegos portugalskiego menago ogarnac. Tacy maja kontakty.

A moze Dembele gra na wczesniejszy transfer. Byly jakies plotki o PSG chyba...
 
Zresztą tekst "Siwy bajerant" rzucił Paczul po porażce ze Słowacją pół roku temu. A teraz jak się okazuje, te określenie pasuje nie tylko do kłamstw co do gry, ale też aspektów pozaboiskowych, nawet tutaj to pasuje idealnie. Więc fajnie że się przyjęło.

I teraz będzie powrót Nawałki? Czy ci sami dziennikarze będą promować swojego ulubieńca Michniewicza, na którego złego słowa nigdy nie powiedzieli. Koniec końców bez Lewandowskiego i tak jesteśmy w dupie, więc nie ma się co podniecać. Jak wróci Nawałka to pewnie odkurzy Grosickiego i Pazdana i dopiero będą jaja.
 
I teraz będzie powrót Nawałki? Czy ci sami dziennikarze będą promować swojego ulubieńca Michniewicza, na którego złego słowa nigdy nie powiedzieli. Koniec końców bez Lewandowskiego i tak jesteśmy w dupie, więc nie ma się co podniecać. Jak wróci Nawałka to pewnie odkurzy Grosickiego i Pazdana i dopiero będą jaja.

Nie wiem, na powrót na przegrane baraże mógłby wrócić i nawet Nawałka. Ale pod warunkiem, że będzie to tylko na baraże. Na mundial i tak nie pojedziemy, później widziałbym być może kogoś z zagranicy w stylu de Biasiego, bo w Polsce trenerów to zbytnio nie mamy.
 
Nie wiem, na powrót na przegrane baraże mógłby wrócić i nawet Nawałka. Ale pod warunkiem, że będzie to tylko na baraże. Na mundial i tak nie pojedziemy, później widziałbym być może kogoś z zagranicy w stylu de Biasiego, bo w Polsce trenerów to zbytnio nie mamy.
Wątpię żeby następnych dwóch selekcjonerów było nie z polski.
 
On za pół roku może odejść za darmo i wziąć bonus za podpisanie większy niż jego IQ. Pisałem tu wcześniej, że dziwią mnie ploty, że niby murzyn tak kocha Barce, że obniży kontrakt xD
Mam nadzieję, że Barcelona się pozbędzie Dembele i Coutinho w zimowym okienku. Stracili setki milionów, ale lepiej późno niż wcale. W szkółce są dzieciaki dużo lepsze od tej dwójki.
 
Mam nadzieję, że Barcelona się pozbędzie Dembele i Coutinho w zimowym okienku. Stracili setki milionów, ale lepiej późno niż wcale. W szkółce są dzieciaki dużo lepsze od tej dwójki.
No to byłoby najlepsze dla klubu wyjście, ale chyba nie ma takiego klubu, który wyda teraz kasę na grajka, którego może mieć za darmo za pół roku ... chyba, że to Newcastle.
 
No to byłoby najlepsze dla klubu wyjście, ale chyba nie ma takiego klubu, który wyda teraz kasę na grajka, którego może mieć za darmo za pół roku ... chyba, że to Newcastle.
Newcastle to póki co jest :gdzie:

I nie zanosi się na nic więcej, bo póki co nie widać jakiegokolwiek pomysłu na prowadzenie tego zespołu
 
Newcastle to póki co jest :gdzie:

I nie zanosi się na nic więcej, bo póki co nie widać jakiegokolwiek pomysłu na prowadzenie tego zespołu
A to nie wiem. Kiedyś był news, że araby ich kupiły i dzięki temu będą najbogatszym klubem-państwem na świecie.
 
Ten piłkarz to pieprzony ,,fenomen" w piłce nożnej

Top 5 zagadek światowego futbolu ostatnich 100 lat.


To jest szczęśliwy dzień dla kibiców Juventusu. Ciekawe czy po przyjściu będzie pierdolił to co w Realu, Chelsea, Juventusie i Athletico, że to spełnienie jego marzeń :putinlaugh:
 
Ten piłkarz to pieprzony ,,fenomen" w piłce nożnej

Top 5 zagadek światowego futbolu ostatnich 100 lat.


Cała reprezentacja Hiszpanii będzie się składać z zawodników Barcelony, widzę że Xavi chce powtórzyć ten sam schemat który im przyniósł sukces w przeszłości.
 
Zaczęły chodzić dość poważne plotki że Lukaku chce odejść z Chelsea na rzecz Interu.

Wg Guardiana może go nie być w składzie Chelsea na jutrzejszy mecz z LFC.

:putinlaugh:
 
11tka piłkarzy którym po tym sezonie kończy się kontakt.



Gdzieś czytałem, że Insigne che spierdolic do "trzeciego świata".
 
Lukaku w styczniu out z Chelsea ale to byłby hit. :confused::lol:

Ci to mają jakąś klątwę z napastnikiem.

Po Drogbie , na dobre wypalił tylko Diego Costa. Teraz kiedy każdy ,, Lukaku na lata " to tu może być szybki wylot.

:boss::cool:
 
Back
Top