Piłka nożna

Jak sięgam pamięcią, bramkarze to był zawsze nasz atut. Wielokrotnie ratowali zespół od wpierdolu. Brakuje mi tej wartości dodanej w obecnym zespole. Szczęsny nie ratuje nas w beznajdziejnych sytuacjach. Wręcz odwrotnie. Zazwyczaj jest jednym z najsłabszych na boisku. Mało mamy innych bramkarzy? Nie rozumiem tego uporczywego trzymania się go w pierwszym składzie. Bo gra w Juve? Bo zastąpił Buffona? Powinna decydować aktualna forma. A u niego jej nie widzę w tej reprezentacji.
 
No. To na dzień dobry w barażach możemy trafić na wyjazd do Portugalii, Szkocji, Włoch, Szwecji, Rosji lub Walii (dobrze policzyłem?). Fajne to będą baraże. Bardzo fajne.
 
No. To na dzień dobry w barażach możemy trafić na wyjazd do Portugalii, Szkocji, Włoch, Szwecji, Rosji lub Walii (dobrze policzyłem?). Fajne to będą baraże. Bardzo fajne.
Ja do dzisiaj nie rozumiem jak Sousa mógł być takim przygłupem aby zagrać mecz z Węgrami w takim składzie. Węgrzy wystawiając rezerwowy skład po cichu nam się podłożyli a my jak ostatni frajerzy tego nie wykorzystaliśmy. PZPN ze względu że nie będziemy grać u siebie straci jakieś 12 milionów ale chuj w to , trzeba było przetestować jak będzie wyglądać gra bez Lewego.
 
Ja do dzisiaj nie rozumiem jak Sousa mógł być takim przygłupem aby zagrać mecz z Węgrami w takim składzie. Węgrzy wystawiając rezerwowy skład po cichu nam się podłożyli a my jak ostatni frajerzy tego nie wykorzystaliśmy. PZPN ze względu że nie będziemy grać u siebie straci jakieś 12 milionów ale chuj w to , trzeba było przetestować jak będzie wyglądać gra bez Lewego.
Sam lewy prosił o wolne w meczu z Węgrami bo chce odpocząć przed ligą i LM, a Sousa się zgodził :applause: :pociesznymirek:
Niezrozumiała decyzja jak dla mnie. W takim razie na zimę za rok sobie odpocznie ile będzie chciał.
 
Sam lewy prosił o wolne w meczu z Węgrami bo chce odpocząć przed ligą i LM
Kapitan na jakiego nie zaslugujemy
NjYxMy5qJwN2TnVJTV49DC4IYw5FEioEdwghVkYWERkpHS4QVB06DzgLKAtqGWFfO0t4TFZHfFNpGnlOAC52WWlPe08EQmAAKR8.jpg
 
Sam lewy prosił o wolne w meczu z Węgrami bo chce odpocząć przed ligą i LM, a Sousa się zgodził :applause: :pociesznymirek:
Niezrozumiała decyzja jak dla mnie. W takim razie na zimę za rok sobie odpocznie ile będzie chciał.
Dziwne że nie był zgłoszony nawet do składu meczowego. Mógł spokojnie odpoczywać na ławce rezerwowych a gdyby paliło się nam pod nogami to wejść. Totalnie nie zrozumiała ta decyzja.
 
Mieliśmy czarny poniedziałek, a losowanie tak się składa, że jest w czarny piątek. Jakże wymownie :) Włochy, Portugalia czy Szwecja? :)
 
Kurwa jaki strzał w stopę :pociesznymirek:
Kapitan który nawet nie wie czy dostaliśmy się do baraży :brainoverload:

Nie jest to jakies wielkie zaskoczenie. Pamietam jak Boruc, jak jeszcze gral w Celticu, powiedzial ze on nie wie ile maja punktow w lidze i na ktorym sa miejscu. Jego interesuje tylko to co na boisku :fjedzia:
 
Nauczyłem się jednego. Nie brać polskiej piłki na poważnie. Dzięki temu nie muszę się denerwowac jak przegrają jakiś mecz. Ogladam i widzę, ze nie ma znaczenia jaki trener, to poziom jest niemal identyczny. Nie ma szkolenia na poziomie, to i kadry nie mamy. Jesteśmy rozstawieni, to zle bo teoretycznie słabsza drużyna może nam wklepać, nie jesteśmy, tez zle bo możemy dostać od Portugalii i Włoch. Szczerze mówiąc, jeśli nie wygraja meczów barażowych i nie awansują, to znaczy, ze po prostu nie zasłużyli.
 
Nauczyłem się jednego. Nie brać polskiej piłki na poważnie. Dzięki temu nie muszę się denerwowac jak przegrają jakiś mecz. Ogladam i widzę, ze nie ma znaczenia jaki trener, to poziom jest niemal identyczny. Nie ma szkolenia na poziomie, to i kadry nie mamy. Jesteśmy rozstawieni, to zle bo teoretycznie słabsza drużyna może nam wklepać, nie jesteśmy, tez zle bo możemy dostać od Portugalii i Włoch. Szczerze mówiąc, jeśli nie wygraja meczów barażowych i nie awansują, to znaczy, ze po prostu nie zasłużyli.


Szkolenie jest. Po prostu Polacy oprócz Repry w latach 70-80 , są kiepskim narodem w piłkę ;) Ja tylko przypomnę że euro zaraz stuknie 10 lat i niektórzy liczyli na mega erę nowych utalentowanych, a tu jak w lesie tak nadal w lesie.
 
Sam lewy prosił o wolne w meczu z Węgrami bo chce odpocząć przed ligą i LM, a Sousa się zgodził :applause: :pociesznymirek:
Niezrozumiała decyzja jak dla mnie. W takim razie na zimę za rok sobie odpocznie ile będzie chciał.
Bayern czeka mecz z 16 w lidze Ausburgiem, mecz w LM z Dynamo Kijow i potem mecz z 17 Arminia. Potem tydzien wolnego bo wyjebali sie na ryj w Pucharze Niemiec i mecz z Dortmundem. Serio musial teraz odpoczywac? Musial grac 90 minut z amatorami z Andory? Lewy od poczatku kariery zbieral hejt za kadre. Od jesieni 2014 idzie mu w kadrze znakomicie i teraz musial dojebac taka glupote ktora bedzie sie za nim dlugo ciagnela, bo awans na MS mamy raczej z glowy.
 
No to w tygodniu wpierdol od Villareal i może się Ole zawijać. Chociaż wydaje się, że cierpliwość właścicieli United nie ma granic, więc nic nie wiadomo..
Ole już pożegnał się ze sztabem i piłkarzami, oby nie zatrudnili Zizu.
 
Ole już pożegnał się ze sztabem i piłkarzami, oby nie zatrudnili Zizu.

Wydaje mi się, że może być to Zizou właśnie, bo nie ma nikogo dostępnego na rynku z tych "wielkich". Gorszy niż Ole nie będzie, ale czy to właściwy wybór to śmiem wątpić.
 
Back
Top