Piłka nożna

Wydaje mi się, że może być to Zizou właśnie, bo nie ma nikogo dostępnego na rynku z tych "wielkich". Gorszy niż Ole nie będzie, ale czy to właściwy wybór to śmiem wątpić.
Rangnick jest do wzięcia z Rosji ale raczej zarząd nie odda sterów temu człowiekowi instytucji, a szkoda. Ten Hag też by się nadał.
Jest też że Sportingu, niejaki Amorim - ryzyko spore ale gość ma podobnie jak holender jakąś wizję której konsekwentnie się trzyma i wychodzi na tym dobrze. Sztab również do wymiany.
 
Rangnick jest do wzięcia z Rosji ale raczej zarząd nie odda sterów temu człowiekowi instytucji, a szkoda. Ten Hag też by się nadał.
Jest też że Sportingu, niejaki Amorim - ryzyko spore ale gość ma podobnie jak holender jakąś wizję której konsekwentnie się trzyma i wychodzi na tym dobrze. Sztab również do wymiany.
Ten Hag nie opuści Ajaxu w trakcie sezonu, bo po co miałby to robić? Za jakiś czas może się sprawdzić w wielkich ligach, ale na ten moment Ajax jest mocniejszym klubem niż United. Rangnick jest prędzej do wyciągnięcia z Rosji, ale tu też wątpię w chęci United.
 
Eredivisie obecnie jest zawieszona, więc wcale bym nie skreslal takiej możliwości. Druga kwestia to Van der saar, który ma bardzo dobre relacje z United
 
Sędzia dał czerwoną, żeby w końcu uspokoić graczy Granady. Ale patrząc na to co się potem działo, to się boję, że jeszcze bardziej ich rozjuszył i w końcu połamią Viniego, bo się do tego przymierzają.
 
Legia w formie. Postawiłem na Górnik i bramkę Podolskiego więc kuponik wejdzie.
Gieniu, Górnik jest świetnym przeciwnikiem dla zespołów w dołkach. Legie chyba planują wyprowadzić z dołka w spektakularny sposób.
Rok temu Piast szorował po dnie tabeli, zagrał z Górnikiem i rozpoczął marsz w górę tabeli. Poza tym w tym roku Górnik grywa zazwyczaj tylko jedną połowę.
 
Gieniu, Górnik jest świetnym przeciwnikiem dla zespołów w dołkach. Legie chyba planują wyprowadzić z dołka w spektakularny sposób.
Rok temu Piast szorował po dnie tabeli, zagrał z Górnikiem i rozpoczął marsz w górę tabeli. Poza tym w tym roku Górnik grywa zazwyczaj tylko jedną połowę.
No zobaczymy. Oglądam sporadycznie polskie podwórko bo dla mnie to paraolimpiada.
 
Człowiek się uczy całe życie. Dzisiaj się dowiedziałem, że gra ręką w polu karnym i zaliczenie asysty w ten sposób to nie jest faul.

Dobrze, że odpaliłem Chelsea-Juve, taka cenna nauka.
 
Człowiek się uczy całe życie. Dzisiaj się dowiedziałem, że gra ręką w polu karnym i zaliczenie asysty w ten sposób to nie jest faul.

Dobrze, że odpaliłem Chelsea-Juve, taka cenna nauka.
Mnie bardziej wkurwiają skoki, gdzie dziadki z budki na oko szacują jakość skoku.
 
Back
Top