Piłka nożna

wyjdź z tej strony dzieciaku(TLE)



Prawie każdym komentarzem prowokujesz. I jeszcze wymyślasz różne rzeczy że ktoś coś mówił !



Ronaldo znów przyćmił piłkarza z plejstejszyn



E:



Szkoda tylko, że prawie zawsze muszą być jakieś kontrowersje ..
 
Panowie jeden z lepszych El Classico w ostatnim czasie. Bardzo emocjonujacy. Sklad z ózilem i Kaka wypadl bardzo dobrze, chyba w koncu Mou znalazl optymalne wyjscie, a wroci jeszcze Di Maria. Tylko w ataku powinien byc Benzema. Obrona Barcelony - katastrofa. Nawet Ronaldo od dwoch spotkan daje rade.






Fusel jaki ukryty pojazd po CR :D







Racja , racja. Odłóżmy to na bok. Żeby nie ten sędzia , byłby to przepiękny mecz , naprawdę. I tak byl mega ciekawy , a moja podjarka przy golu na 2-2 , ehh. Piękny klasyk , oby klasyki były sportowo zawsze tak dobre. Świetna pierwsza połowa Ozila , CR wreszcie się nie spala w klasykach . HALA MADRID!







Konferencja pomeczowa z Mourinho:







http://www.realmadrid.pl/index.php?co=nowosci&dzial=aktualnosci
 
@MMateusz



"..piłkarz z plejstejszyn.."



ebfb85dc24fbae318284bd2c913e79a5.gif
 
Nie jestem fanem pn ale mecz ogladalem i uczciwie powinnien wygrać Real, sedzia zabrał im zwyciestwo. Dla mnie byli lepsi w tym meczu.
 
Hang- chyba nie zrozumiałeś



Do kibiców Barcelony trzeba prosto



Myślałeś, że zabłyśniesz ? No nie udało się



tumblr_lydof6L2V31r38fbro1_500.jpg




E:



Hang - jak naprawdę myślisz, że zrobiłem to nieumyślnie i że nie wiem jak piszę się playstation to gratuluję.



Zresztą na 41 stronie też to napisałem tylko, że w cudzysłowie. A przed chwilą pisałem na gorąco dlatego zapomniałem.



Także tego, nie wyszło za bardzo. Może kiedyś Ci się uda.



E2:



Malin- no jak nie wiesz? No wiadomo, że za Mundial. A dokładniej za mecz z Niemcami :-)
 
@malina



Szkoda, że tej nagrody nie wybierają kibicie Realu.







@MMateusz



Twój tekst "piłkarz z plejstejszyn" był błyskiem na miarę ... eh, szkoda się zniżać. EOT i dobranoc.
 
@Hang



szkoda że nie jestem kibicem Realu, pudło. Rok 2010 za co Messi dostał? Tego nie wiem do dziś, może za Mundial?:-) Nalezało się Inieście.
 
@MMAteusz



Ja prowokuje? A tekst "piłkarz z plejstejszynu" to co? Nie prowokacja? Kolejny który najpierw rzuca się do innych,a sam jest nie lepszy, co do nazwania mnie dzieciakiem, rozśmieszyłeś mnie, siedzi taki kozak, nie wie ile mam lat i nazywa mnie dzieciakiem, aż szkoda z tobą pisać skoro sam piszesz jakąś bzdure i potem mówisz,że nic nie napisałeś,żałosne...
 
No wiesz po Twoich komentarzach stwierdziłem, że raczej jesteś dzieciakiem. Teraz okazało się, że nie jesteś. A jak nie jesteś dzieciakiem to kim jesteś jak zmyślasz że coś pisałem ? Bo gdzie k**wa pisałem że"dwa gole Ronalda z karnych niczym się nie różnią od trzech ładnych goli Messiego" kozaku? Ogólnie to nie chce mi się kłócić przez internet bo to bez sensu, ale nie lubię jak ktoś mi coś wciska.



Edit:



Przeczytałem i nie mam zamiaru przyznawać się do czegoś czego nie pisałem.



Dobranoc
 
Ja nie lubię jak ktos nie potrafi przyznać się do tego co napisał, przeczytaj swoje poprzednie komentarze i wtedy pogadamy, szczerze powiedziawszy prędzej po Twoich wypowiedziach wnioskowałbym,że jesteś dzieckiem, dobra, kończe na dzisiaj, dobranoc;)
 
Wiem, że to nie realne, ale jako kibice Realu i Barcy może chociaż na tym forum, nie będziemy robić wiochy jak na innych portalach. Skupmy się na temacie, którym jest piłka, a nie wnioskowaniu kto ile ma lat i ubliżaniu sobie nawzajem.

@fusel

co do tego czy Mou znalazł optymalne rozwiązanie na Barce, jeszcze nie jestem tego pewien. Wg mnie Barca mogła zapłacić karę za pychę, no ale większość zespołów przy takim wyniku byłaby pewna awansu, Real za to luzu raczej nie miał. Kolejna przegrana = jeszcze większa fala krytyki. To co robi prasa w Hiszpanii sprawia, że o taki luz śmiem tam wątpić. Oni raczej, choć jest to tylko moje zdanie, chcieli udowodnić, że to co niby dzieje się w szatni Madird to tylko nadmuchana plota
Teraz to wygląda, że mecze Realu z Barcą, są dla Katalończyków tylko formalności, a dla Madrid najprościej ujmując, prywatą.
Bardzo podobała mi się gra Ozila w tym meczu, no jakby grał tak zawsze to byłoby pięknie. Teraz liga, wydaje mi się, że pokłady nienawiści graczy Realu do FCB sięgnęły zenitu, więc ligi już nie oddadzą, no ale to tylko marzenia szarego kibica ...
Naprawdę najlepsze GD w ostatnich latach, wreszcie wyrównane, mógłby ktoś wrzucić jakieś info z ilością strzałów, posiadana piłki, itp.

I jeszcze jedno pytanie, skoro przepisy w Hiszpanii zakazują bramkarzowi opuszczani pola karnego i dyskusję, choć Iker jest kapitanem i jako jedyny w taką dyskusję ma prawo się wdać, to dlaczego ten precedens oblegania sędziego jeszcze nie wyplenili? Iker dostaje żółtą, a piłkarze Barcy nic?
 
Hubi:



Wcale nie mialem intencji jechac w tym momencie po Ronaldo. Naprawde zaczal grac dobrze w dwoch ostatich El Classico (bo o te dwa mecze mi chodzilo). Tydzien temu w pierwszej polowie zagral najlepsze zawody w meczach Real-Barca jak do tej pory. W obu spotkaniach anagazowal sie zarowno w atak, jak i obrone. Bylo widac, ze naprawde mu sie chce i ze zaczyna przezwyciezac stres zwiazany z tymi meczami. Kwietniowy mecz w lidze zapowiada sie niesamowicie.



PS. Hubi - tylko taka hale znalazlem :-) http://en.wikipedia.org/wiki/Palacio_de_Deportes_de_la_Comunidad_de_Madrid



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Niektorzy pisza o jakis "plestejszynach" z dupy. Masakra, jakby CR nie byl chlopcem z "Plejstejszyn" :-) Tam jest nawet lepszy, bo nie placze. Jak go pokazali po golu na 1:0 to praktycznie juz plakal. Nie dziwie sie, ze Ferguson mial go dosc.







Gambit:



Wiadomo, ze zobaczymy w przyszlosci, czy to dobra bron na Barce. Ale fakt jest taki, ze tak jak zagral Real bylo to skuteczne. podobnie zreszta jak ostatnio Betis. Tylko w meczach z Barca takie sytuacje jaka mial Betis na poczatku meczu, czy szanse Higuaina wczoraj trzeba wykorzystywac.
 
Widzieliście analize Marci dotyczącą błędów sędziego? Oni są chyba ślepi. Pepe powinen dostać żółtą , za uderzenie w twarz Fabregasa , które nie było celowe-oni twierdzą , że czerwo. Twierdzą również , że Ramos faulował Alvesa na tyle , że bramka słusznie nieuznana :-)
 
Jak dla mnie za faul Pepe powinna byc zolta, ale juz widzialem za takie faule czerwone. Tak samo zreszta jak faulowal Granero Piqueta. Dostal zolta i slusznie, ale za sam atak wyprostowana noga czasem sedziowie daja czerwien. Sumujac to Real moglby konczyc mecz w 7. Tylko wtedy chyba Mourinho wpadlby w taka psychoza manii przesladowczej pod tytulem "Sedziowie uwzieli sie na Real i faworyzuja Barcelone", ze popelnilby harakiri :-)
 
Marca jest jedym z ostatnich mediów, które można posądzić o sprzyjanie Katalończykom, więc ich analiza powinna dać trochę do myślenia fanom Realu.
 
Jak bylo do przewidzenia wszystkie sytuacje dotyczace korzysci dla Realu :-) Panowie jak sedziowie beda gwizdac takie karne jak ten z reka Abidala to za jakis czas wprowadza zawodnikom czujniki i jak tylko pilka musnie reke (o milimetr) jakiegos zawodnika to maszyna wyda dzwiek, ze byla reka. Jak juz macie kontrowersje z reka Abidala, to proponuje obejrzec starcie Pepe z Alexisem z pierwszej polowy. Jak juz gwizdamy karnego Abidala to i gwizdamy karnego na Alexisie (z sobie tylko wiadomych powodow sedzia dal rzut rozny, bo w tej sytuacji powinien byc aut bramkowy, bo Pepe nie dotknal pilki).
 
@malina



Czy ja gdzieś napisałem, że jesteś ? Pudło.



@MMateusz i inni psychofani Realu (dobra, koniec z prowokacjami :P)



Nie chodziło mi o to jak napisałeś "plejstejszyn" tylko, że starasz się takimi tekstami umniejszyć to jakim piłkarzem jest Messi (bo zakładam, że to miałeś na myśli). Co do ręki Abidala to sędzia zachował się prawidłowo. Moim zdaniem powinno gwizdać się karny w momencie gdy trafienie piłki w rękę zmini znacząco tor jej lotu. Tutaj gdyby nie zrobił ręki to Erick dostał by w głowę i piłka zachowała by się praktycznie identycznie.



Niestety sędzia zrobił sporo błędów, ale na korzyść/niekorzyść obu drużyn. Oczywiście tego kibice z Madrytu nie widzą.
 
Moim zdaniem nie chciał umniejszyć Messiemu , tylko raczej wyśmiać ten kult robienia z niego "MESSIasz'a" , bo to jest żenujące. Przedstawianie Ronaldo jako tego złego , Messiego jako dobrego. Wojna dobra ze złem ? Kpina.







A Man City niespodziewanie odpadło z Pucharu Anglii.
 
"A Man City niespodziewanie odpadło z Pucharu Anglii."



I bardzo dobrze przynajmniej Liverpool wreszcie jakiś puchar zgarnie :D
 
a nie z pucharu ligi przypadkiem?



w pucharze anglii w półfinale jest jeden mecz na neutralnym stadionie, w pucharze ligi dwumecz.
 
Hang - To źle zakładasz. Chodzi mi o komentatorów którzy się ciągle spuszczają nad Messim. Nawet jak normalnie poda to od razu "mmm genialne", "tak potrafi tylko Messi""piłkarz z playstation". Nie mówie zagra dobrze to mozna chwalić, ale bez przesady. Rok temu jak Ronaldo zrobił coś naprawdę dobrego to albo milczeli albo jak komentator z canal+ powiedizła "fenomenalny zwód Ronaldo, ale Messi zrobiłby to lepiej" - no ku*wa. Chociaż teraz jest tego trochę mniej.



Denerwujące jest też to, że jak CR grał słabo z Barceloną to wielka krytyka i porównywanie z Leo, a teraz jak Ronaldo grał lepiej to siedzą cicho.



Ogólnie to komentatorzy nie są obiektywni i tak jak pisał Hubi, robią z tego pojedynek dobra ze złem .



A co do Twojego ostatniego zdania to nie bój się - widzą, widzą



Psychofanem nie jestem więc wypraszam sobie :-)
 
A teraz przejdźmy do wydarzenia wieczoru - w drugiej połowie Real Madryt trzymał piłkę przez 51 proc. czasu gry! Jak Mourinho zobaczy te dane, urządzi taktyczną połajankę, wyśledzi klejących się do piłki najdłużej, każe im w trakcie połajanki klęczeć, a wszystkim rozkaże, by następnym razem aż tak się nie napalali;-)


source: blog steca



W strzałach 15-9 dla Realu ... dawno nie widziałem takich proporcji :]
 
Wyjdę na nietaktownego jeśli napiszę, że się gryzą :]



Abdou Razack Traore wreszczie dostał swoje pięć minut w PNA ...
 
Trochę po fakcie,ale dopiero na kompa wszedłem, oglądałem jeszcze raz skróty z ostatniego Gran Derbi i powiem szczerze Real powinien wygrać, już nawet nie chodzi mi o decyzje sędziów,ale o skuteczność, którą piłkarze z Madrytu powinni mieć większą. Grając z Barcą trzeba być bardzo skutecznym. Zastanawia mnie też jakby wyglądała gra, gdyby Iniesta nie doznał kontuzji i między słupkami stał Valdes, pozostaje tylko się cieszyć z dalszej rozgrywki w Pucharze Króla.
 
Back
Top