Piłka nożna

Zawieszony na mecze Realu do końca roku. Powinien być na mecze Realu i Barcy ogółem . Żeby żadnej drużynie nie przeszkadzał/nie pomagał. Przypomnę przy okazji , że Real odrazu zgłaszał przeciw temu panu, żeby to nie on sędziował Gran Derbi.
 
To ten sam sędzia co zapomniał dać Busquetsowi czerownej kartki po dwóch żółtych ? ... Pytanie retoryczne, choć nie zmienia to faktu, że mylił się na korzyść obu ekip.
 
Liverpool wygrał 2-1 i wyeliminował Man U z pucharu Anglii :D



Jutro losowanie na Sportklubie par 5 rundy.
 
Nie podoba mi się ta pierwsza połowa w wykonaniu Barcy... A co do meczu Realu, ja przy golu Ronalda na 2:1 gwizdnąłbym spalony, widocznie jęki Mou znów wywarły dużą presję na sędziach.
 
TLE gwizdać możesz na podwórku, psioczysz, że kibice Realu mają pretensję do sędziów, a sam żale co mecz nam przedstawiasz



(oczywiście, nie chciałbym, żeby to zabrzmiało obraźliwie, ale w Barcy jakoś wszyscy lubią gwizdać ^^)







Piłka wyznacza linię spalonego i ja tu owgo nie widzę ... może jestem zaślepiony :]



Co do Juve to widziałem tylko początek pierwszej połowy, ale ten zespół diametralnie się zmienił, nie to co Inter czy Milan, widać przemyślane transfery njeszcze nie wypromowanych w Europie piłkarzy, którzy za parę lat mogą znaczyć wiele w świecie futbolu
 
Barcelona traci szanse na mało ważną w tej chwili ligę i musi się skupic na PK i LM.



Czemu mało ważną ,bo i tak była duża strata i Liga Mistrzów jest o niebo ważniejsza.
 
Gratuluję kibicom Realu zdobycia ligi, strata nie do odrobienia, szkoda... Fabregas traci forme, na początku sezonu pięknie grał, a teraz coraz gorzej, tak samo jak Ibrahimovic czy Villa.
 
A ja gratuluję Barcy takich kibiców :]



No offence, ale na półmetku rozgrywek takie podejście do tematu?
 
@Tar



Ale taki klub powinien jednak byc waleczny,a po za tym mowa że lige można nazwac mało ważna jest śmieszna.
 
Real sobie nie da stracic 7 pkt więc raczej już jest przesądzona liga.



Jako kibic chciałbym tylko i wyłącznie wygrania Ligi Mistrzów reszta to tylko dodatki.
 
@Gambit


Nie od dziś wiadomo, że wielu kibiców Barcelony to sezonowcy, którzy potrafią wielbić swoją drużynę tylko w momentach zwycięskich...
 
Wiesz chodziło mi o to że ja od nich nie wymagam wygrania ligi bo kiedyś muszą w niej przegrac i jak już to niech to będzie w tym roku.



I tak nikt już nie powtórzy tego co Guardiola więc spoko jeszcze przyjdą inne wygrane ;p



Sezonowiec to napewno nie Ja bo to jest jedyna drużyna której będę kibicował i tylko dla Barcy oglądam piłkę nożną.
 
ja jeszcze tytułów bym nie rozdawał.



7 punktów to spora przewaga, ale do końca jest jeszcze .... 18 spotkań.



gdyby było ich 5, to bym się pogodził, ale w takiej sytuacji tytuł jest ciągle do zdobycia...:-)



no i oczywiście jestem sezonowcem, od jakiegoś 90/91, może 91/92...
 
Koledzy niech się nie czepiają zwrotu "sezonowiec" jako określenie kibica Barcy, bo żaden inny klub nie uzbierał takiej plagi gimnazjalnych psychofanów jak Barca, którzy na futbolu sobie mleczaki zdąrzyli połamać.
Oczywiście jest to obraźliwe i nie trafione dla osób, który kibicują FCB wiele lat, ale kibiców Realu też jakoś nie oszczędzacie :]

Z rodzimego podwórka.
Szkoda, ze Borysiuk odchodzi z Legi, wiadomo lepiej dla niego, liga niemiecka itp. ale warszawiacy na wiosnę walczą w Europie, a Kaiserslautern bije się o utrzymanie ... Świerczoka to rozumiem, ale Ariel mógł poczekać jeszcze te pół roku ... Chociaż, gdy Legia wygrała MP to narzekałbym, że opuszcza zespól przed eliminacjami CL :]
 
Liga mało ważna? Po Lidze Mistrzów zdecydowanie najważniejsza ,a dla Realu wręcz Liga jest najważniejsza , bo tam mogą przerwać hegemonię Barcy na krajowym podwórku , tylko oni mogli to uczynić. Liga już chyba nasza , teraz czas na La Decimę :)!
 
Półmetek rozgrywek a Wy już tabele na koniec sezonu ułożyliscie.



Ja dzis licze na potkniecie Milanu, graja z niebezpiecznym Cagliari
 
Yazz, TLE - nie musicie się usprawiedliwiać swoim długoletnim supportingiem Barcy. Po prostu jestem na tym punkcie nieco przeświadczony - z autentycznej życiowej sytuacji, znałem gościa, który kibicował Barcelonie od 2005 (mniejsza o konkretne daty, tak naprawdę...), a sam cieszył się ze zwycięstwa Milanu w LM w 2003. Tak, ten kolega był kibicem Milanu do pewnego czasu, więc trudno traktować takiego człowieka poważnie - jednakże, dał mi on świadectwo i spojrzenie na wielu kibiców Barcelony.


Zresztą, Gambit bardzo dobrze to wyjaśnił i widzę, że chłopak ma rozsądne spojrzenie na sprawę - kibiców Barcelony (jak i Realu) przybywa coraz więcej , a średnia wieku tak naprawdę nie ma większego znaczenia...



Co do sytuacji w La Liga, przypomina mi się sezon przed aferą Calciopoli - Juventus miał przewagę 14 pkt nad Milanem, po czym na kilka kolejek przed końcem, przewaga ta stopniała do 3pkt... Oczywiście, w Primiera Division poziom jest mniej wyrównany, niż w lidze włoskiej, ale biorę pod uwagę każdy scenariusz - szczególnie po kolejnym, ligowym Gran Derbi...



Borysiuk w Kaiserslautern - nie jest pierwszym Polakiem, który będzie występował w tym klubie. Nie wiem, czy chłopak miał szansę (bo ambicję na pewno...) na udział w Euro 2012, więc trudno mi stwierdzić, jak bardzo może to wpłynąć - negatywnie lub pozytywnie - na jego występ w tym turnieju.


Ktoś wie, o co chodzi z Pawłem Brożkiem? Pobieżnie śledziłem napisy na pasku na Orange Sport, ale niewiele mogę z nich wywnioskować, a informacji na ten temat również nie mogę znaleźć.
 
Wreszcie skończyły się lamenty nad defensywnym ustawieniem Mou i gry Realu



Suche fakty:



Od 21 września z 48 pkt możliwych do zdobycia w lidze, zespół Mourinho uzbierał 45. ((mecz z barcą był formalnością^^)



w 20 meczach 70 bramek strzelonych.







PD najlepszą ligą świata ??? LOL
 
Back
Top