Piłka nożna

IMG_20210713_204215.jpg

:childcry:
 
Rodrigo de Paul oficjalnie graczem Atletico. Podobno dobry kozak z Udinese.

To dobry grajek, bez niego Udinese może mieć duże problemy z utrzymaniem w tym sezonie, bo już ich ze trzy sezony ciągnie za uszy.
Liczyłem na jego transfer do Juve i duet z Locatellim, cóż, pozostaje liczyć na tego drugiego.
 
rafa benitez jest pierwszym trenerem, który prowadził liverpool, a potem everton.

jest natomiast drugim trenerem w historii, który poprowadzi oba kluby.

poprzednik pokonał odwrotną drogę, czyli everton, potem liverpool.
miało to miejsce w …. xix wieku!
:o o:
 
rafa benitez jest pierwszym trenerem, który prowadził liverpool, a potem everton.

jest natomiast drugim trenerem w historii, który poprowadzi oba kluby.

poprzednik pokonał odwrotną drogę, czyli everton, potem liverpool.
miało to miejsce w …. xix wieku!
:o o:
Zły ruch Evertonu. Rafa jest przestarzałym trenerem, który naściąga szrotu z Hiszpanii i będzie na nich stawiał choćby bili się o utrzymanie.
 
Coutinho i Dembele powinni wyjebać najpierw, griezmann przynajmniej jest zdrowy i coś strzela.
Tylko kto ich weźmie? Ciekawe jak mocno na decyzję o pozbyciu sie Griezmanna wpłynęła ta afera z euro.
Finanse mają w takim stanie, iż prawdopodobnie chcą pożegnać ich wszystkich, tylko właśnie pytanie, kto ich weźmie i będzie płacił im pensje. Możliwe, że Barca będzie musiała dopłacać do tego interesu.
 
To dobry grajek, bez niego Udinese może mieć duże problemy z utrzymaniem w tym sezonie, bo już ich ze trzy sezony ciągnie za uszy.
Liczyłem na jego transfer do Juve i duet z Locatellim, cóż, pozostaje liczyć na tego drugiego.
Locatelli moim zdaniem jest mocno przehypowany. Miał już swoją szansę w Milanie. Taki typ, dla którego koszulka za dużo waży, coś jak kiedyś na przykład Alberto Gilardino. Mogę się mylić ale moim zdaniem pożytku z niego w Juve (o ile ostatecznie tam trafi) nie będzie.
 
Oficjalnie- Musiałowski podpisał zawodowy kontrakt z Liverpoolem Fc.

Ciekawe co będzie z tym chłopakiem. Jeśli nie zginie w seniorach to Polska wkońcu będzie mieć grajka z techniką. Szczerze dawno nie widziałem takiej lekkości u Polaka z piłką.
 
Oficjalnie- Musiałowski podpisał zawodowy kontrakt z Liverpoolem Fc.

Ciekawe co będzie z tym chłopakiem. Jeśli nie zginie w seniorach to Polska wkońcu będzie mieć grajka z techniką. Szczerze dawno nie widziałem takiej lekkości u Polaka z piłką.
Pewnie wystapi w jakims pucharze ligi i jakichs innych mniej waznych meczach jak bedzie trzeba kogos oszczedzac. Ale on taki raczej chudziutki chyba jest. Moze byc problem w starciach z doroslymi.
 
Pewnie wystapi w jakims pucharze ligi i jakichs innych mniej waznych meczach jak bedzie trzeba kogos oszczedzac. Ale on taki raczej chudziutki chyba jest. Moze byc problem w starciach z doroslymi.


Ma 17 lat, ma czas na masę , ale w piłce taki Mata czy Ozil to top 10 najlepszych asystentów Premier League ostatnich lat , a zobacz jak wyglądają.

Wcale nie musi być fizycznym koksem.
 
Ma 17 lat, ma czas na masę , ale w piłce taki Mata czy Ozil to top 10 najlepszych asystentów Premier League ostatnich lat , a zobacz jak wyglądają.

Wcale nie musi być fizycznym koksem.
Chodzi o to zeby nie zlapal jakiejs kontuzji kiedy wejdzie w niego wslizgiem jakis harpagan z jakiegos Stoke. Byloby szkoda.
 
Ciekawe czy Klopp go weźmie do 1 kadry w tym sezonie. Jest na zgrupowaniu w Austrii, zawodowy kontrakt. Ciekawe czy gładko przejdzie szczebel młodzik-senior.
 
W La Liga będzie ciekawy sezon w defie.

Varane blisko United , Ramos w PSG.

A dziś czytam że Barca jest skłonna opylić 3 - Umtiti ,Lenglet, Dest.
 
Zły ruch Evertonu. Rafa jest przestarzałym trenerem, który naściąga szrotu z Hiszpanii i będzie na nich stawiał choćby bili się o utrzymanie.
Mam podobne odczucia, choć plotki transferowe lekko napawają optymizmem
 
prasa na wyspach podaję, że w premier league został przyłapany jakiś fan filmów z małymi dziećmi…
::clintdis::
 
Podobno Sigurdsson. Jego żona usunęła IG, a sam klub wydał oświadczenie, na razie nie podając o którego konkretnie zawodnika chodzi
prasa na wyspach podaję, że w premier league został przyłapany jakiś fan filmów z małymi dziećmi…
::clintdis::
 

swierczok opuszcza ekstraklase niezly hajp wsrod japonczykow
swoja droga nie wiem jak to mozliwe ze taki grajek nigdy nie wyladowal w legii przeciez to poziom wyzej niz ekstraklasa a kilka razy byl do wziecia
 
Back
Top