Piłka nożna

Panowie w tym sezonie Polskie drużyny nie przegrały jeszcze meczu w pucharach,na 8 pojedynków, 6 zwycięstw i 2 remisy. Szok to mało :lol: :crazy: powiem szczerze.
 
Trzeci komplet juve

IMG_20210723_083608.jpg
 
Dziś chodzi luźna plota, że Barcelonie nie uda się podpisać Messiego w te okno i mogą poczekać aż do stycznia, do zimowego :cool:
 
Kapustka do końca roku już nie zagra, nie powinno mnie to śmieszyć, ale gościu jest niemożliwy, w 3 minucie strzelił gola i robiąc cieszynkę uszkodził więzadła krzyżowe w kolanie. Dramat.
 
Tammy
Esktraklasa wrocila 4 mecze 4 remisy piekna jest ta liga


Rzuciłem dawno temu. Tak się
odzwyczaiłem że kiedyś oglądałem przynajmniej Wisła-Legia a już nawet to oglądam maks 5 minut. Jednak oglądanie tylko La Liga , Premier league i LM zrobiło swoje i już nie idzie tego oglądać na trzeźwo.
 
Varane piłkarzem United. - wyrocznia Fabrizio Romano 5 minut temu na tt.


Real ładnie przebudował obronę.

I to ponoć tylko za 41mln euro+12mln euro zmiennych. Brawo Florek, nie ma transferów do klubu w tym roku i nie będzie też trofeów, skoro pozbywa się dwóch stoperów, którzy od 8 lat byli podstawową parą obrońców w tej drużynie..
 
Akurat Varane dla mnie to totalnie wypalony mentalnie stoper, do tego potrzebujący „przewodnika” w obronie takiego jak Ramos. Inaczej zachowuje się jak dziecko we mgle. Nie zmienia to faktu, że ciężkie czasy na Królewskich nadeszły.
 
Kuźwa ale porządnie upadł ten Arsenal.

LM ostatni raz była jak Arteta był piłkarzem Afc a Aubameyang latał po 2 stronie w koszulce BVB. 2 razy z rzędu 8 miejsce w lidze , a tu tylko Tavares,Lokongia,White i może wróci Odegard. Do tego dochodzi puchar Afryki w styczniu.

Czyli znów latanie na miejscach 7-12.

Po Milanie to chyba klub który upadł najbardziej na przestrzeni ostatnich lat. Ich nawet Lester już dawno zjadło.
 
Na tt zaczęły chodzić ploty że UEFA ogłosi zwycięzcę Zp za 2020 i 2021 rok.

Czyli? Najprawdopodobniej Lewandowski by wygrał.
 
Kuźwa ale porządnie upadł ten Arsenal.
Oni caly czas leca w dol. I nie widac zeby mieli w tym sezonie sie odbic.

Chociaz, z drugiej strony w zakonczonym sezonie do top4 zabraklo im bodaj 8 punktow, a przegrywali dwukrotnie m. in. z Wilkami i Villa. Plus straty punktow z chociazby Burnley dopelnilo dziela. O dziwo wyniki z top6 mieli duzo lepsze (poza starciami z City i Leverpoolem).

Stawiam, ze jak sie Auba nie odkreci to bedzie to samo co w zeszlym sezonie (tych parunastu goli zabraklo w starciach ze srodkiem tabeli).
 
Akurat Varane dla mnie to totalnie wypalony mentalnie stoper, do tego potrzebujący „przewodnika” w obronie takiego jak Ramos. Inaczej zachowuje się jak dziecko we mgle. Nie zmienia to faktu, że ciężkie czasy na Królewskich nadeszły.
To fakt, że Rafa zaliczył bardzo duży zjazd po mundialu w 2018 roku, ale na ten moment podstawowy duet obrońców Realu to półlewy obrońca Alaba, który jednak zazwyczaj grał wyżej i Nacho, który gra na każdej pozycji w obronie. No i jest jeszcze Militao, a na zmienników kontuzjowany Chust i Vallejo.

Mówi się głośno o odejściu Odegaarda, szkoda, bo liczyłem, że wzmocni środek pomocy. Jerzy Kryszak i tak dał radę w tym sezonie, ale ma 36 lat i młodszy nie będzie. Potrzebne są wzmocnienia, ostatni dzwonek na to, bo inaczej to za sezon-dwa Perez będzie musiał wymienić pół składu za jednym zamachem.
 
W Realu wiele dzienników podaje, że Alaba może być jedynym wielkim transferem w lato.

Za rok mają iść po free agenta Mbappe a i może Haalanda z klauzula 75 mln euro. Dlatego jest krucho w tym roku.

Na papierze w ofie , nie jest źle ale właśnie na papierze- Hazard,Bale,Jovic,Rodrygo,Asensio,
Vinicus,Benzema.
Za rok raczej na 90 procent jeden z nich Haaland/Mbappe jako nowy galactico
 
Last edited:
Hubi, nie pierdol, rozbijemy tą śmieszną Barce dwójka w obronie Naczo/Eder.
Deal z Waranem to złoto - sprzedają za 60 baniek wypalonego gościa, który od trzech lat notuje zjazd na pysk, panika w grze, laga do przodu, do tego zerowa osobowość do bycia liderem i rok kontraktu. Budżet płacowy też odświeżony bo cesarz miał pusty łeb. Trochę wiary w Pereza, on jeszcze tym abdulachom pokaże ;)
 
Back
Top