Piłka nożna

Generalnie nie oglądam naszej Ekstraklapy, wyjątkiem są właśnie eliminacje do LM, ale też nie zawsze, bo przeważnie niestety słusznie nie zbyt wielkich oczekiwań. Muszę jednak przyznać, że póki co naprawdę dobrze ogląda się Legię. Nie twierdzę oczywiście, że już na 100% zagrają w LM, ale jestem pozytywnie zaskoczony zwłaszcza potencjałem ofensywnym. Trochę gorzej wygląda to w obronie niestety.
 
Generalnie nie oglądam naszej Ekstraklapy, wyjątkiem są właśnie eliminacje do LM, ale też nie zawsze, bo przeważnie niestety słusznie nie zbyt wielkich oczekiwań. Muszę jednak przyznać, że póki co naprawdę dobrze ogląda się Legię. Nie twierdzę oczywiście, że już na 100% zagrają w LM, ale jestem pozytywnie zaskoczony zwłaszcza potencjałem ofensywnym. Trochę gorzej wygląda to w obronie niestety.
W nastepnej rundzie ktos z dwojki Dynamo Zagrzeb/Omonia Nikozja...
 
Nicola Zalewski z kolejną bramką w sparingu, Musiałowski podpisał kontrakt z Liverpoolem. Może pora na to, by dać szansę młodym, bo co my w sumie mamy do stracenia? Zwłaszcza z takimi potęgami, jak Albania, czy San Marino myślę, że warto dać im szansę.
 
Nicola Zalewski z kolejną bramką w sparingu, Musiałowski podpisał kontrakt z Liverpoolem. Może pora na to, by dać szansę młodym, bo co my w sumie mamy do stracenia? Zwłaszcza z takimi potęgami, jak Albania, czy San Marino myślę, że warto dać im szansę.
Akurat do u21
 
Wg dzisiejszej Marci Mbappe jeśli w Realu to za rok. Nie słychać wielce o nikim wielkim , więc jestem ciekaw czy w RM Vinicius,Rodrygo,Hazard, Asensio wejda na wyższy poziom , czy znów ma to ciągnąć Benzema cały sezon , przypominam że 2 najlepszym strzelcem drużyny sezon temu był....Sergio Ramos.
 
Bez zartow. Chociaz jakby obaj byli wchodzacymi w kazdym meczu na te 20, 30 minut to moze
Dlaczego żart? O ile Mateusz nie grał jeszcze w pierwszym zespole i pewnie nie będzie, to Nicola grał w zeszłym sezonie w barwach Romy. Ja piszę o ich sprawdzeniu, bo wydaje mi się, że nie będą wyglądali gorzej niż niektórzy nasi kopacze.
 
Dlaczego żart? O ile Mateusz nie grał jeszcze w pierwszym zespole i pewnie nie będzie, to Nicola grał w zeszłym sezonie w barwach Romy. Ja piszę o ich sprawdzeniu, bo wydaje mi się, że nie będą wyglądali gorzej niż niektórzy nasi kopacze.
Nicola ile zagral w 1 kadrze z 20 minut? Mateusz trenuje w ogole z pierwszym zespolem? Jest jeszcze ten mlody z Barcelony ktory podobno tez sie wyroznia jego tez do kadry?
 
Nicola ile zagral w 1 kadrze z 20 minut? Mateusz trenuje w ogole z pierwszym zespolem? Jest jeszcze ten mlody z Barcelony ktory podobno tez sie wyroznia jego tez do kadry?
Dobra z tym grał może przesadziłem, bo faktycznie nie było tego dużo, ale mimo wszystko był to debiut przeciwko Man United w Lidze Europy, a następnie debiut w Serie A. Cały czas jest z pierwszym zespołem czołowego klubu Serie A. Mateusz jest teraz na obozie z pierwszą drużyną Liverpoolu.
 
Dlaczego żart? O ile Mateusz nie grał jeszcze w pierwszym zespole i pewnie nie będzie, to Nicola grał w zeszłym sezonie w barwach Romy. Ja piszę o ich sprawdzeniu, bo wydaje mi się, że nie będą wyglądali gorzej niż niektórzy nasi kopacze.
Sousa ma noz na gardle nie wystawi takich pilkarzy na Albanie bo musi ten mecz wygrac. Z San Marino mecz sam sie wygra nawet nasza kadra u18 by z nimi wygrala, to ze ktos zagra dobrze z San Marino to nie ma znaczenia w kontekscie przydatnosci do kadry bo to nie jest powazny zespol

Musialowski niech idzie na wypozyczenie, Zalewski chyba tez bo Mourinho na mlodych nie stawia chociaz tutaj nie mam pewnosci bo ma liczby w sparingach. Obaj niech cos pokaza w seniorskiej pilce, imo pilki mlodziezowej nie mozna traktowac powaznie w kontekscie doroslej reprezentacji
 
Sousa ma noz na gardle nie wystawi takich pilkarzy na Albanie bo musi ten mecz wygrac. Z San Marino mecz sam sie wygra nawet nasza kadra u18 by z nimi wygrala, to ze ktos zagra dobrze z San Marino to nie ma znaczenia w kontekscie przydatnosci do kadry bo to nie jest powazny zespol

Musialowski niech idzie na wypozyczenie, Zalewski chyba tez bo Mourinho na mlodych nie stawia chociaz tutaj nie mam pewnosci bo ma liczby w sparingach. Obaj niech cos pokaza w seniorskiej pilce, imo pilki mlodziezowej nie mozna traktowac powaznie w kontekscie doroslej reprezentacji
Generalnie się zgadzam, ale zobaczyłbym nowe twarze w reprezentacji, które dadzą trochę świeżości i energii. Nie wierzę już w Krychowiaka i nie tylko. Fakt San Marino to żaden test, ale już samo powołanie do kadry i ich sprawdzenie byłoby swego rodzaju testem, a dla nich samych nobilitacją.
 
Polska kadra jest tak cienka , że jak w żadnej innej nie byłoby szoku jakby takie grajki już sobie latały po murawie.

Z obecnych kopaczy i tak nic nie będzie co pokazali na euro.

Polska przez prawie 40 lat tylko raz wyszła z grupy na turnieju- euro 2016.


Tu nie ma czego bronić, bo tu niczego nie ma.
 
Moim zdaniem w reprezentacji każdego kraju powinni grać najlepsi zawodnicy, to chyba oczywiste. Mateusz Musiałowski to być może przyszły reprezentant, ale póki co brakuje mu występów, czy treningów z pierwszym, dorosłym zespołem tu zgoda. W kadrze w młodym wieku debiutowali między innymi Mariusz Stępiński, Marek Saganowski, Kapustka, czy też obecnie Kozłowski. Chłopaki dostali szansę i moim zdaniem taką powinien otrzymać Zalewski który trenuje z pierwszym zespołem Romy. Obaj pewnie za dużo nie pograją w pierwszym zespole dlatego liczę na ich wypożyczenie. Krychowiaka chyba też jeszcze za szybko skreśliłem, bo jednak coś gra w tej Rosji mimo ostatniej wpadki. Generalnie tego typu propozycje tego typu propozycje biorą się z tego, iż czekam aż ta kadra w końcu zacznie coś znaczyć, bo oglądając ich mam czasem wrażenie, że oglądam inny sport. To tak jak jest hokej i jest NHL, niby to samo, ale jednak nie.
 
Richarlison 3 gole w pół godziny wali Niemcom na IO

Ciekawe jak tam RM pl gdzie jak były tematy Richarlison-RM to 90 procent strony pisało o szrocie :lol: :cool:

A dla mnie dziś to wschodząca topka nowych ofensywnych grajków w PN.
 
1626983004703.png
 
Nie, mateusz zapomniał otagować, że po prawej to strój dla Ciebie ;)


Koleś nie znam cię zbytnio, widziałem cię kiedyś chyba w serialach i tu z parę razy Napiszę tylko raz , nie fikaj. :cool::cool::cool:

Już wiele wyleciało co fikało. Daje ci jeszcze 3 szansę. Przemyśl to a może być fajnie. Ja naprawdę mam dużo luzu :) Uznam to za mały żarcik.
 
Back
Top