Piłka nożna

Moim zdaniem dla The Special One najlepsza jest Serie A, bo nikt tak jak on nie potrafi wstawiac autobusu do bramki :-)
 
Od zwolnienia z Realu też jest pewnie nieźle zabezpieczony w kontrakcie. Musiał by chyba kompletnie zawalić w Primera i Champions, żeby go teraz puścili. Kryzysy zdażają się w każdym zespole, jaki ma charakter i co, z tą sytuacją zrobi przekonamy się dziś wieczorem. Ale życze mu powowodzenia, głównie bo zaczynają mnie denerwować kibice barcy
 
dzięki, na szczęście, nie uzależniam tak bardzo nastroju, od wyników sportowych. Wyjątkowo mam L4 i odpoczywam sobie zajmując się pierdołami
 
Ja tam osobiście wątpie czy Real wyrzuci Mourinha, ale kibicom się nie dziwie, przecież dla kibiców zwycięstwo w Gran Derbi to wspaniała rzecz,ale Real ostatnimi czasy tych zwycięstw wiele kibicom nie daje...
 
Mecz zapowiada się bardziej interesująco niż ostatnio ponieważ teraz będzie walka o ostateczny wynik i na dodatek na Camp Nou ;)
 
wp podaje że "Kontrakt portugalskiego szkoleniowca z Realem obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku. Jeśli, któraś ze stron zdecyduje się wcześniej zerwać umowę, wówczas będzie musiała zapłacić 20 milionów euro kary. Jedyną szansą na bezgotówkowe rozstanie jest rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron"



więc wyrzucić go nie mogą, co najwyżej sam będzie chciał odejjść, ale chyba jest zbyt ambitny, by zrobić to w takim momencie
 
TLE







A przed Erą Mou przez 2 lata nawet walki nie dawał w Gran Derbi.. A z Mou chociaż 3 remisy i zwycięstwo ...
 
W sumie od Gran Derbi nie ocenial bym "rezultatow" druzyny. Sa liderami primera division, w Lidze Mistrzow wciaz na placu boju. Chociaz Real to dziwna druzyna, zwolnili Capello po zdobyciu mistrzostwa kraju bo jego druzyna grala brzydko ale skutecznie.
 
to jedna z klątw Realu, kolejną jest to, że jak chcą kupić zawodnika, to jego cena nagle rośni 2-3x
 
W sumie od Gran Derbi nie ocenial bym "rezultatow" druzyny. Sa liderami primera division, w Lidze Mistrzow wciaz na placu boju. Chociaz Real to dziwna druzyna, zwolnili Capello po zdobyciu mistrzostwa kraju bo jego druzyna grala brzydko ale skutecznie.






Ogółem to dla mnie Real nie grał brzydko. Dawał bardzo emocjonujące pojedynki czasami , odrabiał przewagi , nie rozumiem jego zwolnienia.
 
Ja w sumie nie ogladalem meczy Realu. ale kumpel jest ich kibicem i mowil ze to byl glowny powod.
 
Calderon się wtedy nie popisał. Jak można zwolnić trenera po zdobyciu ligi? Fakt, w LM odpadli z Bayernem w 1/8 ale bez przesady.



Sezon 2006/2007 to chyba najbardziej emocjonujący sezon dla mnie. Do ostatniej kolejki tytuł mistrza był niepewny. A wygrana dzięki bezpośrednim pojedykom z Barceloną to była wisienka na torcie.
 
Mourinho chyba oszczedza zawodnikow na lige :-)



Swoja droga dziwi mnie brak najlepszego zawodnika Realu z ostatniego starcia Real-Barca, czyli Hamita Altintopa.



Liverpool - Man City 1:1 do przerwy



A w Copa del Rey dla Mirandes na 99% Bilbao
 
malin:



Mnie tez cieszy. Po 1) Autobus pana Mou zabija widowisko, po 2) Latwiej bedzie wam strzelic gola :-)



Poza tym Mourinho nie ma czego bronic dzisiaj, wiec to zrozumiale ze gra bardziej ofensywnie,
 
GOLAAAAAAARSOOOOOO !!!!! No i Real znowu może rozpaczać :D



EDIT: Noi i Alves pozamiatał. Cóż za GOL !!! :-)
 
Back
Top