Piłka nożna

Ehh, miała być przebudowa zespołu, a jest nowy-stary trener, który może być nadto przywiązany do starej gwardii.

Ale cóż, jesli Włoch to lepiej Carlo niż Conte.
 
Buendia oficjalnie w AV. Teraz podobno idą po Prowse z Southampton. Nieoficjalnie wydają kasę z Grealisha który ma iść do City lub United.
 
Szkoda Arka :( mógł zagrać naprawdę niezły turniej..
A co do AV, to pięknie byłoby zobaczyć duet Grealish - Buendia
 
Lewy z przodu sam nic nie zdziała, na dodatek pewnie się będzie cofać więc nie będzie nikogo do wykończenia:iamdone:
 
Bez piątka i milika można zapomnieć o jakimkolwiek dobrym wyniku na tym euro :siara: jak wyjdziemy z grupy na 3 miejscu to będzie dobrze
 

Attachments

  • FB_IMG_1623170306771.jpg
    FB_IMG_1623170306771.jpg
    5.2 KB · Views: 15
Grecja też przegrała ostatni sparing przed euro 2004 :mamed:

Dobrze, że na euro będzie można sobie wybrać komentarz angielski/brak komentarza, bo ze Szpakiem nie wytrzymie.
 
Grecja też przegrała ostatni sparing przed euro 2004 :mamed:

Dobrze, że na euro będzie można sobie wybrać komentarz angielski/brak komentarza, bo ze Szpakiem nie wytrzymie.
Już kilka razy pomylił przebieg akcji różny/piłka bramkarza, dla kogo kartka, był var czy nie, gol czy nie. Zareklamował swoją książkę i ramówkę TVP o Górskim. Mówi, że nie będzie opowiadał o tym, że były problemy z testami po czym opowiada o tym. Też mi działa na nerwy.
 
Tak na szybko. Srodek obrony do zmiany. Jedyna sensowna opcja w tej formacji to Bednarek - Glik - Berszynski. Za Bereszyńskiego można przebolec jakiegoś Piatkowskiego jak bedzie Helik czy reszta to chujnia. Na lewej stronie Puchacz, Rybus ława. Na prawą JÓŹWIAK KURWA. W środku Moder ława nie daje jakości. Nie wiem jak to ugryźć w ataku ale no kurwa z tym Świerczokiem sredniawka. Lewy musi grac na szpicy. A tak w ogóle to raczej nic nie ugramy nawet w tej grupie. Padaka
 
Brak skrzydlowych jest oczywisty. Sam Jozwiak prochu nie wymysli. Dla mnie mgliby wyjsc tak.
Szczesny
Rybus,Glik, Bednarek, Bereszynski, Kedziora
Linetty (jako przecinak i najbardziej defensywny), Klich, Krychowiak, Zielinski (jako ten najbardziej ofensywny)
Lewandowski

Bylby przynajmniej mocny srodek, z potencjalem na jakies gole (moze nawet z dystansu) i troche prostopadlych pilek.
 
Brak skrzydlowych jest oczywisty. Sam Jozwiak prochu nie wymysli. Dla mnie mgliby wyjsc tak.
Szczesny
Rybus,Glik, Bednarek, Bereszynski, Kedziora
Linetty (jako przecinak i najbardziej defensywny), Klich, Krychowiak, Zielinski (jako ten najbardziej ofensywny)
Lewandowski

Bylby przynajmniej mocny srodek, z potencjalem na jakies gole (moze nawet z dystansu) i troche prostopadlych pilek.
Wymieniam Rybę na Puchacza i mogą grać. Jóźwiak wchodzi w drugiej połowie.
 
Obrona nie jest naszą najmocniejszą stroną, dlatego moim zdaniem powinniśmy wyjść raczej ofensywnie. Nie oszukujmy się, bramki będziemy tracić, dlatego trzeba spróbować czegoś z przodu. Niestety nie ma Milika i Piątka, a Świerczok do mnie nie przemawia. Według mnie to nie jest ten poziom zawodnika, który zrobiłby różnicę. Może warto byłoby spróbować z podwieszonym Jóźwiakiem obok Lewego, a na wahadłach postawić na szybkich zawodników z przynajmniej jako takimi umiejętnościami gry 1 na 1. Widziałbym to tak:
Szczęsny
Glik Bednarek Kędziora
Moder Frankowski
Zieliński Krychowiak Klich
Jóźwiak Lewandowski
 
Back
Top