Piłka nożna

No brawa Panie Robercie!

E2AzX94XoAgo4AI.jpg


ecc32a4edd234fb1373df82579b9a4bb.jpg
 
każdy wynik z 4 z przodu to coś mega, bo żadna z tych lig nie gra tylu kolejek.
o wyniku z 5 z przodu nie wiem co napisać...

dla faceta, który wychował się na ręce jana furtoka z san marino, taki wynik jaki zrobił pan lewandowski ciągle jest nie do uwierzenia.
genialna sprawa.
 
każdy wynik z 4 z przodu to coś mega, bo żadna z tych lig nie gra tylu kolejek.
o wyniku z 5 z przodu nie wiem co napisać...

dla faceta, który wychował się na ręce jana furtoka z san marino, taki wynik jaki zrobił pan lewandowski ciągle jest nie do uwierzenia.
genialna sprawa.
Lewy w tym sezonie w Bundeslidze zaliczyl chyba z 8 slupek/poprzeczek i chyba nie strzelil jednego karnego.
 
każdy wynik z 4 z przodu to coś mega, bo żadna z tych lig nie gra tylu kolejek.
o wyniku z 5 z przodu nie wiem co napisać...

dla faceta, który wychował się na ręce jana furtoka z san marino, taki wynik jaki zrobił pan lewandowski ciągle jest nie do uwierzenia.
genialna sprawa.
Lewy w tym sezonie w Bundeslidze zaliczyl chyba z 8 slupek/poprzeczek i chyba nie strzelil jednego karnego.
Nie weryfikowałem, ale podobno Lewy ma lepsze ratio goli/mecz niż Messi gdy nastukał 50. W Niemczech gra się mniej meczów niż w Hiszpanii, a Robercik przecież opuścił jeszcze ze 4 mecze przez uraz. Kosmos, a przecież sezon-dwa temu mówiono, że rekord Gerda jest nie do ruszenia, a teraz już mówi się, że padnie też rekord wszystkich bramek w Bundeslidze.
 
Nie weryfikowałem, ale podobno Lewy ma lepsze ratio goli/mecz niż Messi gdy nastukał 50. W Niemczech gra się mniej meczów niż w Hiszpanii, a Robercik przecież opuścił jeszcze ze 4 mecze przez uraz. Kosmos, a przecież sezon-dwa temu mówiono, że rekord Gerda jest nie do ruszenia, a teraz już mówi się, że padnie też rekord wszystkich bramek w Bundeslidze.
Messi w 37 meczach 50 bramek strzelił
 
Kurwa jebane Lester.

Arsenal miał zadanie wygrać, żeby awansować na 7, a Leicester wygrać ze spurs. No i chuj no i część, Arsenal bex pucharu, a Leicester bez LM.
 
Mi tam wyszło, że wygramy to euro po finale z Hiszpanią :fjedzia:

Hiszpania to nawet do półfinału nie dojdzie, Enrique pojebało, nie jedzie Ramos i Nacho który jest w dobrej formie, a jedzie Eric Garcia który zagrał z pięć meczów w tym sezonie. Jaja.
 
Jakby ktoś chciał można(bez konieczności logowania) zasymulować przebieg turnieju, żeby sprawdzić kto nas tym razem jebnie na EURO:

Nie wiem jak dopasowują drużyny z trzecich miejsc, ale mi wyszło, że dostaniemy wpierdol od Belgów w 1/8. Szkoda że nie ma opcji na wyniki w poszczególnych meczach, wtedy sam system by przeliczył najlepsze drużyny z trzeciego miejsca i dopasował do rywali.
 
Nie wiem jak dopasowują drużyny z trzecich miejsc
1. zdobyte punkty, 2. bilans bramkowy, 3. zdobyte bramki, 4. fair play, 5. ranking uefa

U mnie Polska odpada w ćwierćfinale z Francją (ale bardzo optymistycznie założyłem, że wyprzedzimy Szwedów w grupie :)), która wygra turniej po finale z Anglią.
 
1. zdobyte punkty, 2. bilans bramkowy, 3. zdobyte bramki, 4. fair play, 5. ranking uefa

Nie o to mi chodziło. Miałem na myśli na jakiej zasadzie wybierają na kogo trzecia drużyna trafi, bo według oficjalnej rozpiski drużyna z miejsca A3 może trafić na zespoły F1/B1/E1. Każda drużyna z trzeciego miejsca ma szanse na trafienia na trzy drużyny z innej części tabeli i tutaj jest to dla mnie niejasne co decyduje. Wiadomo, że układają tak, aby ewentualnie drużyna z trzeciego miejsca mogła najwcześniej trafić na drużynę z którą grała w grupie w półfinale, ale jakie są inne kryteria?
 
Nie o to mi chodziło. Miałem na myśli na jakiej zasadzie wybierają na kogo trzecia drużyna trafi, bo według oficjalnej rozpiski drużyna z miejsca A3 może trafić na zespoły F1/B1/E1. Każda drużyna z trzeciego miejsca ma szanse na trafienia na trzy drużyny z innej części tabeli i tutaj jest to dla mnie niejasne co decyduje. Wiadomo, że układają tak, aby ewentualnie drużyna z trzeciego miejsca mogła najwcześniej trafić na drużynę z którą grała w grupie w półfinale, ale jakie są inne kryteria?
Wszystko zależy od tego z których grup przechodzą dalej trzecie drużyny
Screenshot_20210524-225747_Chrome.jpg


Trzeba pomyśleć o zrobieniu jakiegoś forumowego typera - w 2016 chyba coś było, bodajże @Gienek ogarniał.
 
1. zdobyte punkty, 2. bilans bramkowy, 3. zdobyte bramki, 4. fair play, 5. ranking uefa

U mnie Polska odpada w ćwierćfinale z Francją (ale bardzo optymistycznie założyłem, że wyprzedzimy Szwedów w grupie :)), która wygra turniej po finale z Anglią.
Mi też wyszedł finał Francja - Anglia.
A my odpadliśmy w 1/8 ale już nie pamiętam z kim.
 
Back
Top