Piłka nożna

VP Manchesteru United, Ed Woodward, zrezygnował z funkcji przez to ze amerykańscy właściciele klubu chcą aby klub grał w SL. Generalnie pod każdym z angielskich klubów, który ma przystąpić do tych zjebanych rozgrywek są masowe protesty kibiców :mjsmile:
 
Stanowski ma tutaj rację. Projekt robiony na kolanie, przeciwni piłkarze, przeciwni trenerzy. I jeden biznesmen, który pierdoli o ratowaniu futbolu.

Ogólnie cyrk i amatorka. No i co najważniejsze dla uefy, zjebana reforma LM całkowicie zeszła na drugi plan.
 
Agnelli chyba też już narobił w nachy... Czyli zamiast chociaż wynegocjować sobie lepszą pozycję negocjacyjną z UEFĄ to wrócą wszyscy z podkulonym ogonem.
 
EzcCP6mWYAM1KZF.jpeg
 
No i hej, jeszcze niech Perez z realem wypierdala do MLS i gra muzyka. Będą grali w swojej superlidze
 
To jest jakiś dramat. 12 największych klubów pracuje od 3 lat nad tym. Rozjebalo się w dwa dni. Co za jebana amatorka
 
To jest jakiś dramat. 12 największych klubów pracuje od 3 lat nad tym. Rozjebalo się w dwa dni. Co za jebana amatorka

Dali dupy. Powinni to ogłosić po Euro, żeby UEFA straciła swój argument i mieliby wtedy mocniejszą pozycję do negocjacji.
 
Jebać Superligę, ale spójrzcie na reformę UEFA od sezonu 2024/2025, przecież to wygląda to bardzo podobnie:

1619009130708.png




Wiadomo, że nie będą to kelnerzy z Malty i Łotwy, to akurat przesada. Ale dwa miejsca dla tych zespołów z mniejszych lig. Dodatkowo dwa miejsca mają być zagwarantowane drużynom, które nie zdołały się zakwalifikować z rozgrywek ligowych i mają najwyższy współczynnik punktów w rankingu UEFA.
Przykładowo: Jeśli Manchester United zajmie w lidze ósme miejsce, a West Ham piąte, to do Ligi Mistrzów wejdą Czerwone Diabły, a Młoty będą grać w Lidze Europy. Takie buty.
 
Ja tam doceniam Pereza, przynajmniej miała jaja żeby ruszyć na UEFĘ. Jednak zamach stanu się nie powiódł i teraz go zadźgają jak Cezara.
Widocznie jaja zajęły miejsce mózgu, który mógłby pomóc przy planowaniu tego projektu.

Chociaż ja wciąż wierzę, że Perez nie może być tak głupi i wydarzenia z ostatnich kilkudziesięciu godzin to tylko część jakiegoś większego planu (kto wie, może nawet przygotowywanego razem z UEFA)...
 
Boniek vs Kolton , dobre dymy


Co ta ryża kurwa pierdoli.
Jako prezes PZPNu jasne, że odpowiada w pewnym stopniu za poziom polskiej piłki klubowej. Jasne, że kluby zarządzają się niezależnie, one decydują o swojej polityce transferowej itp. no ale serio on uważa, że absolutnie nic nie może zrobić? Całe szkolenie młodzieży, trenerów, sędziów, przepisy w lidze, format ligi, to też kluby same robią?
On wiecznie zadowolony czego to on nie zrobił, a jak coś jest chujowe to nie da się tego zrobić, albo to nie zależy od niego. Jak mu pocisnęli o szkoleniu trenerów to powiedział, że kiedyś nie było w ogóle teraz on jest prezesem to jest, a o ulepszenia to niech się następny prezes martwi. Brawo kurwa, jak ja tego człowieka nie trawię.
 
Co ta ryża kurwa pierdoli.
Jako prezes PZPNu jasne, że odpowiada w pewnym stopniu za poziom polskiej piłki klubowej. Jasne, że kluby zarządzają się niezależnie, one decydują o swojej polityce transferowej itp. no ale serio on uważa, że absolutnie nic nie może zrobić? Całe szkolenie młodzieży, trenerów, sędziów, przepisy w lidze, format ligi, to też kluby same robią?
On wiecznie zadowolony czego to on nie zrobił, a jak coś jest chujowe to nie da się tego zrobić, albo to nie zależy od niego. Jak mu pocisnęli o szkoleniu trenerów to powiedział, że kiedyś nie było w ogóle teraz on jest prezesem to jest, a o ulepszenia to niech się następny prezes martwi. Brawo kurwa, jak ja tego człowieka nie trawię.
Ja również przesłuchalem co Boniek ma do powiedzenia. Nachodzi mnie smutna refleksja, i pytanie zarazem; Czy naprawdę nie ma ludzi na poziomie, mogacych piastować stanowisko prezesa PZPN? To jest tak ograniczony intelektem człowiek, czy nikt tego kurwa nie widzi? Boniek, wcześniej Lato... Ja pierdole :siara: wiadomo dlaczego Czesi są trzy poziomy wyżej...
On kurwa niczego do siebie nie przyjmuje, na nic nie ma wpływu, co złego to nie on.
Jak Lewy strzela dla Bayernu to wpierdala na tt #PZPN i świeci ryżym ryjem
 
,,40% osób w wieku 15-24 lat nie interesuje się piłką nożną. Młodzi ludzie interesują się teraz innymi rzeczami. Ta smutna rzeczywistość nabrała tempa z powodu pandemii”.
„Potrzebujemy konkurencji, która może sprzeciwić się temu, co młodzi ludzie tworzą w świecie cyfrowym i zamienić rzeczywistość wirtualną na prawdziwą. Musimy ponownie zainteresować młodych ludzi, którzy grają w Call of Duty lub Fortnite, piłką nożną” –

powiedział Andrea Agnelli prezes Juventusu Turyn o jednej z przyczyn powstania Super ligi.
 
Last edited:
Ja również przesłuchalem co Boniek ma do powiedzenia. Nachodzi mnie smutna refleksja, i pytanie zarazem; Czy naprawdę nie ma ludzi na poziomie, mogacych piastować stanowisko prezesa PZPN? To jest tak ograniczony intelektem człowiek, czy nikt tego kurwa nie widzi? Boniek, wcześniej Lato... Ja pierdole :siara: wiadomo dlaczego Czesi są trzy poziomy wyżej...
On kurwa niczego do siebie nie przyjmuje, na nic nie ma wpływu, co złego to nie on.
Jak Lewy strzela dla Bayernu to wpierdala na tt #PZPN i świeci ryżym ryjem
Nie, ze nie ma, ale to jest bardzo zamkniete srodowisko. Ludziom z zewnatrz raczej ciezko sie dostac.
 
Back
Top