Piłka nożna

z18874723IER-b-Lech-Poznan--b--to-niezwykly-mistrz-Polski--Po-.jpg

Kek Poznań. :waldeklaugh:
 
Kadry na Euro będą miały po 26,a nie jak dotychczas 23 piłkarzy, już oficjalnie.

I ruszyła sprzadaz biletów na finał ligi Europy w Gdańsku jak ktoś by chciał, zgłaszać można się do piątku (nie ma zasady kto pierwszy ten lepszy) będzie losowanie.
 
mourinho trenerem as roma, mój ulubiony klub od czasów dzieciństwa i ukochany trener :antonio:
 
Kadry na Euro będą miały po 26,a nie jak dotychczas 23 piłkarzy, już oficjalnie.

I ruszyła sprzadaz biletów na finał ligi Europy w Gdańsku jak ktoś by chciał, zgłaszać można się do piątku (nie ma zasady kto pierwszy ten lepszy) będzie losowanie.
Zapisałem się :antonio:
Mam nadzieję że nic się nie spierdoli i united będzie w finale.
 
MCI-PSG obie drużyny klękają przed 1 gwizdkiem::clintdis:::siara:
Cała murawa w śniegu, kurwa na odsniezarke ich nie stać:juanlaugh:
 
Hah ale się dobrze ogląda przegrywający Paryż! Mentalne dno
Czekamy teraz na spokojne zwycięstwo Realu! I mamy piękny final
 
Pomysł z Militao na półwahadle beznadziejny, oby to poprawił Zidane w przerwie.. W ofensywie nic to nie daje, a obrone totalnie rozpierdala. Jak tak wyjdą na drugą połowę to Chelsea strzeli bramkę na 2-0 w ciągu kwadransa.

P.S. Ramos skończy ten mecz szybciej niż inni.
 
Oho, Leicester znów się wystraszyło, że może awansować do Ligi Mistrzów i uruchomili tryb "Liga Europy"
 
Jako fan Newcastle United, który ogląda piłkę nożną raz kiedyś mogę prosić o to, żeby ktoś mi wytłumaczył co odpierdoliło Leicester?

:beczka:
 
manchester united, chelsea i tottenham.
to 3 ostatnie mecze leicester w lidze.
mają szanse wypaść z czwórki całkiem niezłe.
 
manchester united, chelsea i tottenham.
to 3 ostatnie mecze leicester w lidze.
mają szanse wypaść z czwórki całkiem niezłe.
West Ham ma najłatwiejszy terminarz i myślę, że wystarczy im 7 punktów w czterech meczach żeby przegonić Leicester. Możliwe też, że ostatni mecz Leicester vs Tottenham będzie meczem o awans do LE zamiast LM. Liverpool w obecnej formie raczej nie ugra więcej niż 10 punktów w pięciu meczach, bo stawiam na ich porażkę z United i jakiś remis po drodze. Dodatkowo Chelsea ich przegoni na 95%.

Jakby wczoraj wygrali z Newcastle to by to wszystko zmieniło i mieliby raczej pewną Ligę Europy i bardzo realną Ligę Mistrzów. A tak są w dupie.
 
West Ham ma najłatwiejszy terminarz
na papierze tak.
tottenham też ma bardzo fajny.

kluczowym meczem dla młotów jest najbliższy z evertonem- tego nie można przegrać.
everton jest w tej chwili poza ligą europy, ma mecz mniej i 6 punktów straty.
miejsce na koniec w szóstce dla west hamu to będzie duży sukces i super sprawa, o miejscu w czwórce boję się myśleć.
pomimo dość łagodnego terminarza tam kadra jest bardzo wąska i to nie napawa optymizmem.
jest jeszcze issa diop w obronie...:shy:

chelsea ma też sympatycznie: city, arsenal, 2 razy z leicester w 3 dni i aston villa.
plus na koniec finał ligi mistrzów.
2 razy z leicester, ponieważ jeden to finał pucharu anglii.
pan tuchel ma o czym myśleć, bo może być przemiło lub liga europy.

bardzo ciekawie się zapowiada najbliższy czas.
 
Back
Top