Piłka nożna

Ale to bardzo prawdopodobne. Polowa z tego przedzialu to dziewczyny.
Czy aż tak bardzo prawdopodobne, to nie wiem. Ciekaw jestem, kto i jak mierzy to zainteresowanie. Ze swojej strony, jako osoba będąca blisko środowiska piłkarskiego, trenerskiego (i wciąż prowadząca zajęcia, choć już tylko dla najmłodszych) widzę, iż różnego rodzaju kluby, szkółki piłkarskie cały czas mają napływ nowych zawodników i zawodniczek. Jak to później przekłada się na ich zainteresowanie, tego na 100% powiedzieć nie mogę, ale mimo wszystko te 40% wydaje mi się trochę zawyżone. Abstrahując już od tych "danych" dobrze wiemy, iż nie po to miała powstać Superliga :roberteyeblinking:
 
Polska będzie w tym roku pierwszym krajem w historii, który jako gospodarz piłkarskich mistrzostw świata do lat 20 (FIFA U20 World Cup) nie będzie miał na boiskach ani jednego sędziego.
 
Zmiana miejsc rozgrywania naszych spotkań na Euro:

14 czerwca, godz. 18:00 – PolskaSłowacja (Petersburg)

19 czerwca, godz. 21:00 – HiszpaniaPolska (Sevilla)

23 czerwca, godz. 18:00 – SzwecjaPolska (Petersburg)

Dodatkowo Onet Sport coś pisze o szukaniu bazy treningowej w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Nie wiem jaki sens miałaby baza poza naszym krajem jeśli i tak na każdy mecz trzeba latać tam i z powrotem
 
Screenshot_20210423-122231.png
 
Zmiana miejsc rozgrywania naszych spotkań na Euro:

14 czerwca, godz. 18:00 – PolskaSłowacja (Petersburg)

19 czerwca, godz. 21:00 – HiszpaniaPolska (Sevilla)

23 czerwca, godz. 18:00 – SzwecjaPolska (Petersburg)

Dodatkowo Onet Sport coś pisze o szukaniu bazy treningowej w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Nie wiem jaki sens miałaby baza poza naszym krajem jeśli i tak na każdy mecz trzeba latać tam i z powrotem
Może chodzić jedynie o kibiców, którzy mogliby być uciążliwi. Chociaż w takim hotellu Arłamów można odciąć ich od świata a lotnisko jest w Lublinie.
 
lech w czapkę od Podbeskidzia :antonio: aż mi się przypomniało jak na początku sezonu wszystkie ziemniaki ogłaszały swoją wielkość, bo awansowali do grupy w LE.
 
Życzę z całego serca ale w takiej dyspozycji jak teraz to sukcesu nie wróżę
 
No to Barca przybliżyła się do mistrzostwa
wygląda to tak, że z tej trójki wielkich nikt nie chce mistrzostwa.
to może sewilla.
tam dużo nie brakuje.

w sąsiedniej francji, też końcówka ligi może być bardzo ciekawa.
 
1619873980058.png



Śmiech na sali, Perez niech przestanie słuchać Zidane w tej kwestii i trzeba wypierdolić tego Duponta na zbity pysk. Może na krótki turniej potrafi dobrze drużynę przygotować, ale długofalowe rozgrywki zdecydowanie go przerastają. 40 kontuzji mięśniowych, przecież to jest jakieś nieporozumienie. A to jeszcze nie koniec, bo zostało kilka spotkań do rozegrania w tym okrojonym składzie... Pintus wróć
 
lens ma w lidze do rozegrania jeszcze 4 mecze:
pgg, lille, bordeaux i monaco.

bordeaux walczy o utrzymanie, natomiast pozostałe trzy o mistrza.

lille 73
psg 72
monaco 71.

dla oglądaczy francuskiej ligi to bedzie piękny czas.

w hiszpanii też będzie wesoło i tam wygra sewilla.
:wink:
 
Back
Top