Piłka nożna

Boniek twierdzi, że zawodnicy w Aklasie i okręgówce powinni płacić pieniądze za możliwość gry i zabawy.

tenor.gif


Nie mówię, żeby to im płacić bo to też śmieszne by było, ale tutaj to dojebał do pieca
 
Włączyłem mecz legii przy jedzeniu. Oglądam 20minut i już nie mogę słuchać tego pierdolenia tych pseudokomentatorów. Żałosne, Legia gra przeciętnie na tle cienkich jak barszcz Greków, a ci się spuszczają w tym studiu jakby dotrzymywali tempa Barcelonie. Słuchać się nie da tego lizania po jajcach, a później przychodzi zmierzyć się z trochę tylko lepszą drużyną i ten zajebiście prowadzony, ograny zespół dostaje na cytryne od Rumunów, czy tam innych Łotyszy.
Upuściłem trochę żółci i od razu lepiej :lol:
 
Włączyłem mecz legii przy jedzeniu. Oglądam 20minut i już nie mogę słuchać tego pierdolenia tych pseudokomentatorów. Żałosne, Legia gra przeciętnie na tle cienkich jak barszcz Greków, a ci się spuszczają w tym studiu jakby dotrzymywali tempa Barcelonie. Słuchać się nie da tego lizania po jajcach, a później przychodzi zmierzyć się z trochę tylko lepszą drużyną i ten zajebiście prowadzony, ograny zespół dostaje na cytryne od Rumunów, czy tam innych Łotyszy.
Upuściłem trochę żółci i od razu lepiej :lol:
bilgisayar-basinda-sabahlayinca-ben.gif

:kis:
 
Przyjemnie to się oglądało, te mecze o Superpuchar od kilku lat są bardzo ciekawe.
Chelsea pokazała kawałek dobrej piłki i wygląda na to, że te 0:4 od United na początek sezonu to był wypadek przy pracy. Bardzo mi się podobały te podania między linią obrony LFC i pomimo, że mają pakę najsłabszą chyba od 2003 roku, to i tak pewnie skończą sezon w TOP 4.


P.S. Mamy dużą sensację w eliminacjach LM, bo już w III rundzie eliminacji odpadło FC Porto, które co roku meldowało się w 1/8 fazy pucharowej LM.
 
Jutro La Liga rusza, trzeba oglądać bo będzie ciekawie. Srejmar znaczy Neymar musi odejść z PSG, bo kibice go nienawidzą bo tych jego excesach, chce do Barcy ale Barcy nie stać, Real stać ale on tam nie chce iść. Co zrobić jak żyć. Ja na miejscu Barcy miałbym wyjebane na płaczka, który ich wyruchal 2 lata temu i się sprzedal za petrodolary. Chuj mu w dupe, pizdeuszy jeden.
 
Jutro La Liga rusza, trzeba oglądać bo będzie ciekawie. Srejmar znaczy Neymar musi odejść z PSG, bo kibice go nienawidzą bo tych jego excesach, chce do Barcy ale Barcy nie stać, Real stać ale on tam nie chce iść. Co zrobić jak żyć. Ja na miejscu Barcy miałbym wyjebane na płaczka, który ich wyruchal 2 lata temu i się sprzedal za petrodolary. Chuj mu w dupe, pizdeuszy jeden.
barca ma tak upchana ofensywe, dembele jeszcze sie rozwija, coutinho zostal, tam nie ma miejsca dla neymara, a mlodszy sie juz nie robi, kontuzjogenny. Bardzo sie zdziwie, jesli trafi do barcy.
 
Real stać ale on tam nie chce iść.

Real też raczej go tak średnio chce, mają na jego pozycji Hazarda. Wydaje mi się, że Real "dołączył do negocjacji" tylko po to, aby podnieść cenę Neymara i uszczuplić portfel Barcelony.

barca ma tak upchana ofensywe, dembele jeszcze sie rozwija, coutinho zostal, tam nie ma miejsca dla neymara, a mlodszy sie juz nie robi, kontuzjogenny. Bardzo sie zdziwie, jesli trafi do barcy.

To Coutinho i Dembele będą grać jak Neymar znowu pojedzie na urodziny siostry na miesiąc :crazy:
 
Back
Top