Piłka nożna

Mam takie pytanie do ludzi oglądających Ekstraklase, oglądacie mecze tylko swojej ulubionej drużyny czy całość? Jak całość to dlaczego?

Ja za dużo oglądam zagranicznej piłki przez co do Ekstraklasy co sezon nie moge się przekonać, oglądać ekstraklasę uważam za masochizm. Ostatnio(jakieś 2 sezony temu) jak włączyłem mecz to po piachu jaki grali wyłączyłem.

Czy teraz się coś zmieniło i mecze wyglądają ciekawiej?
 
Mam takie pytanie do ludzi oglądających Ekstraklase, oglądacie mecze tylko swojej ulubionej drużyny czy całość? Jak całość to dlaczego?

Ja za dużo oglądam zagranicznej piłki przez co do Ekstraklasy co sezon nie moge się przekonać, oglądać ekstraklasę uważam za masochizm. Ostatnio(jakieś 2 sezony temu) jak włączyłem mecz to po piachu jaki grali wyłączyłem.

Czy teraz się coś zmieniło i mecze wyglądają ciekawiej?
Oglądam wszystkie swojej drużyny, z tych 37 w sezonie zazwyczaj koło 25-30 na stadionach więc to trochę inna bajka. Poza tym oglądam też inne mecze ale nie wszystkie jak leci. Głównie jak np. jestem w domu coś tam robię, a grają zespoły których wynik mnie interesuje to puszczam mecz, komentator coś tam krzyczy sobie, a ja robie to co miałem zrobić. Jak komentator bardziej si podnieca to patrzę co tam się dzieje. Czasem oglądam jakiś mecz gdzie interesuje mnie porażka jednej z drużyn. No różnie. Czasem obejrzę 6 z 8 spotkań w kolejce, czasem jedno.
 
Napoli dostaje wpierdol, więc dobrze że nie oglądasz.
:conorsalute:
bardzo dobry mecz, niech tylko wyjebia tego malego brazola. Swoja droga zastanawiam sie. jaki budzet placowy ma barca, bo oprocz nafciarzy chyba najwiekszy,

@HubiSSJ3 oj real bedzie jebany w tym sezonie bez wazelinki na ostro ;) przejdz na moja strone, kibice barcy cie przyjma
 
Griezmann z 1 bramką dla Barcelony, całkiem ładny mecz w wykonaniu Barcy, dzięki de Jongowi w pomocy w końcu widać świeżość i nowy plan rozegrania.

Mam tylko nadzieję, że Neymar nie wróci do Barcelony, bo zahamowałoby grę dla Griezmanna, Dembele, Coutinho o ile ci dwaj ostatni nie zostaną wymienieni na Neymara.
 
Mam takie pytanie do ludzi oglądających Ekstraklase, oglądacie mecze tylko swojej ulubionej drużyny czy całość? Jak całość to dlaczego?

Ja za dużo oglądam zagranicznej piłki przez co do Ekstraklasy co sezon nie moge się przekonać, oglądać ekstraklasę uważam za masochizm. Ostatnio(jakieś 2 sezony temu) jak włączyłem mecz to po piachu jaki grali wyłączyłem.

Czy teraz się coś zmieniło i mecze wyglądają ciekawiej?
ogladalem ostatnie 3 sezony. Na pewno dlatego, ze to nasza liga, troche zeby powkurzac brata jak przyjezdzal i mu angielskiej nie dawalem ogladac no i zeby wylapywac mlodych chlopow i patrzec jak w fm lub fifie ich potencjal ma sie do rzeczywistosci. W tym sezonie widzialem ze 2 mecze. Dzisiaj obejrzalem cale 5 minut Gornik vs Rakow wiecej nie dalem rady.
 
Griezmann z 1 bramką dla Barcelony, całkiem ładny mecz w wykonaniu Barcy, dzięki de Jongowi w pomocy w końcu widać świeżość i nowy plan rozegrania.

Mam tylko nadzieję, że Neymar nie wróci do Barcelony, bo zahamowałoby grę dla Griezmanna, Dembele, Coutinho o ile ci dwaj ostatni nie zostaną wymienieni na Neymara.
coutinho tak zjechal z forma, ze ni huja psg go nie wezmie. Za to Dembele mi sie podoba w tych sparingach.
 
Griezmann z 1 bramką dla Barcelony, całkiem ładny mecz w wykonaniu Barcy, dzięki de Jongowi w pomocy w końcu widać świeżość i nowy plan rozegrania.

Mam tylko nadzieję, że Neymar nie wróci do Barcelony, bo zahamowałoby grę dla Griezmanna, Dembele, Coutinho o ile ci dwaj ostatni nie zostaną wymienieni na Neymara.
Neymar idzie do realu, na El Classico będą leciały świńskie głowy.

:antonio:
 
coutinho tak zjechal z forma, ze ni huja psg go nie wezmie. Za to Dembele mi sie podoba w tych sparingach.
Dembele jest zajebisty do momentu podania :D Ale oby grał z taką formą cały sezon. Co do Coutinho to ja w niego cały czas wierzę, w Barcelonie cały czas nie dostał pełnego zaufania i dlatego z tą jego formą nie było najlepiej.
Neymar idzie do realu, na El Classico będą leciały świńskie głowy.

:antonio:
Taki nowy figo xd
 
Najlepszy transfer to Frankie De Jong, w zeszłym sezonie dla jednych był top 3 pomocnikiem na świecie, drudzy na te stwierdzenie pukali się po głowie. Chyba już wiemy kto miał rację.
 
Najlepszy transfer to Frankie De Jong, w zeszłym sezonie dla jednych był top 3 pomocnikiem na świecie, drudzy na te stwierdzenie pukali się po głowie. Chyba już wiemy kto miał rację.
tylko za kogo go wsadzic, rakitica nie wyjebia, messi to wolny elektron, a pomocnikow maja jeszcze w huj
 
Swoja droga zastanawiam sie. jaki budzet placowy ma barca, bo oprocz nafciarzy chyba najwiekszy,
Limity płacowe dla każdego klubu LL są wykazywane jakoś w połowie września. W zeszłym roku Barca miła 632 miliony euro, Real 566 mln (zarobki zawodników pierwszego zespołu, sztabu szkoleniowego, fizjoterapeutów, drużynę rezerw, canterę czy inne sekcje sportowe). Jeśli chodzi o sam budżet płacowy, to ponoć Barca była pierwszym klubem która przekroczyła 500 mln za sezon (rok temu) - ponad 560 milionów euro na wynagrodzenia, wzrost o 42% więcej niż rok wcześniej - jeszcze przed transferem Fortnite'a ;) Przykładowo, nafciarze z Paryża wydają na wynagrodzenia 330 milionów euro. Ogólnie to suche liczby, które nie są na pozór niepokojące, kluby przedstawiają wystarczajcie wpływy do pokrycia owych limitów narzuconych przez LL. Inna sprawa, że kluby mogą przedstawiać dochód z transferów w średniej z trzech ostatnich lat.
Ciekawsze natomiast jest info, że Real przeznacza na pensje mniej niż 70% budżetu, gdy Barcelona wydaje na nie aż 84%, co może zwiastować w przyszłości bardzo poważne problemy finansowe, a to dane na zeszły rok.

@HubiSSJ3 oj real bedzie jebany w tym sezonie bez wazelinki na ostro ;) przejdz na moja strone, kibice barcy cie przyjma

Że niby Real będzie jebany grając z przodu HBV? Hazard-Benzema-Vazquez? :lol:

EBoRAzoWwAEqUAJ


Miarą upadku Realu niech świadczy to, że przez 10 lat najbardziej jebany przeze mnie piłkarz, stał się teraz jednym z moich "ulubionych czyt. łysy algierczyk ;)

No ale chociaż dobrze, że szejki z Paryża mają nadal konkret WKURWA na Barcelonę i oddadzą Neymara do Madrytu + niech jeszcze płacą cześć jego wynagrodzenia xD
 
tylko za kogo go wsadzic, rakitica nie wyjebia, messi to wolny elektron, a pomocnikow maja jeszcze w huj
De Jong będzie grał za Busquetsa, jeśli Valverde ma jeszcze resztki godności. W ostatnich meczach tak to wyglądało, Frankie idzie do pierwszego składu bo jest mocniejszy.

Arthur - De Jong - Rakitic / Vidal
 
De Jong będzie grał za Busquetsa, jeśli Valverde ma jeszcze resztki godności. W ostatnich meczach tak to wyglądało, Frankie idzie do pierwszego składu bo jest mocniejszy.

Arthur - De Jong - Rakitic / Vidal
nie ma huja, by frankie gral za busquetsa.

@Gambit no i niech daja im tego pseudo grajka, zeby jebali ich jeszcze bardziej ;)
 
nie ma huja, by frankie gral za busquetsa.

@Gambit no i niech daja im tego pseudo grajka, zeby jebali ich jeszcze bardziej ;)
Jest młodszy, sporo w niego zainwestowali, miał lepszy poprzedni sezon, miał lepszy presezon, miał lepszy sezon w reprezentacji, ma więcej poklasku u kibiców, więcej lajków na instagramie.

Wszystko przemawia za Frankiem.
:conorsalute:
 
Jest młodszy, sporo w niego zainwestowali, miał lepszy poprzedni sezon, miał lepszy presezon, miał lepszy sezon w reprezentacji, ma więcej poklasku u kibiców, więcej lajków na instagramie.

Wszystko przemawia za Frankiem.
Oprócz ojca w zarządzie klubu.
 
Jest młodszy, sporo w niego zainwestowali, miał lepszy poprzedni sezon, miał lepszy presezon, miał lepszy sezon w reprezentacji, ma więcej poklasku u kibiców, więcej lajków na instagramie.

Wszystko przemawia za Frankiem.
:conorsalute:
predzej zdejma ivana niz busquetsa, powiadam to ja :) rob screeny
 
Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar


:brianvomit:
LEGIA TO CHUJE A KOWALAK MISTRZ POLSKI
 
Back
Top