Piłka nożna

Tak. Jest przynajmniej klasę lepszy od tego portugalskiego wiatraka.

Chyba w bierki. Jest o klasę gorszy w obronie i gorszy w ataku (jeżeli chodzi o kreowanie miejsca itd.). Jedynie strzały ma lepsze, ale akurat tutaj to jest o dwa poziomy wyżej od Cancelo. Do tego Danilo ma ciągłe problemy z kontuzjami.
 
Last edited:
Solidny argument :crazy:
Argumenty były dwa posty wcześniej. Wystarczy obejrzeć wywiad ze Szczęsnym, który mówi wprost, że tego dzbana trzeba ustawiać cały mecz plus zobaczyć kilkanaście spotkań w sezonie, żeby nie pisać głupot.
 
Argumenty były dwa posty wcześniej. Wystarczy obejrzeć wywiad ze Szczęsnym, który mówi wprost, że tego dzbana trzeba ustawiać cały mecz plus zobaczyć kilkanaście spotkań w sezonie, żeby nie pisać głupot.

Obejrzałem prawie wszystkie Juve tego sezonu oraz wszystkie mecze Danilo w Realu oraz część w City, więc jakieś porównanie mam. Natomiast Ty widziałeś tylko Cancelo i lecisz na popularnej od marca wśród fanów Juve fali jazdy po wcześniej wychwalanym Portugalczyku. Zaznaczę również w ramach ciekawostki, że w tylko jednym przegranym spotkaniu przez Juve Cancelo grał od pierwszej do ostatniej minuty. Przy pozostałych porażkach na boisku znajdowali się inni gracze. W Lidze Mistrzów wręcz wystąpiła zależność: od pierwszej minuty grał Cancelo - Juve wygrywało. Nie zagrał z United i Young Boys Berno - Juventus przegrał. Z Atletico w pierwszym meczu na boisku był przez 6 minut - Juve przegrało 2:0. W przegranym 2:1 meczu z Ajaxem zagrał tylko 26 minut. Jak wychodził w pierwszym składzie to zespół z Turynu wygrywał swój mecz + remis z Ajaxem.
 
Obejrzałem prawie wszystkie Juve tego sezonu oraz wszystkie mecze Danilo w Realu oraz część w City, więc jakieś porównanie mam. Natomiast Ty widziałeś tylko Cancelo i lecisz na popularnej od marca wśród fanów Juve fali jazdy po wcześniej wychwalanym Portugalczyku. Zaznaczę również w ramach ciekawostki, że w tylko jednym przegranym spotkaniu przez Juve Cancelo grał od pierwszej do ostatniej minuty. Przy pozostałych porażkach na boisku znajdowali się inni gracze. W Lidze Mistrzów wręcz wystąpiła zależność: od pierwszej minuty grał Cancelo - Juve wygrywało. Nie zagrał z United i Young Boys Berno - Juventus przegrał. Z Atletico w pierwszym meczu na boisku był przez 6 minut - Juve przegrało 2:0. W przegranym 2:1 meczu z Ajaxem zagrał tylko 26 minut. Jak wychodził w pierwszym składzie to zespół z Turynu wygrywał swój mecz + remis z Ajaxem.
Co nie zmienia faktu, ze to idiota ktory publicznie wyzywa własnych pracodawcow
 
Obejrzałem prawie wszystkie Juve tego sezonu oraz wszystkie mecze Danilo w Realu oraz część w City, więc jakieś porównanie mam. Natomiast Ty widziałeś tylko Cancelo i lecisz na popularnej od marca wśród fanów Juve fali jazdy po wcześniej wychwalanym Portugalczyku. Zaznaczę również w ramach ciekawostki, że w tylko jednym przegranym spotkaniu przez Juve Cancelo grał od pierwszej do ostatniej minuty. Przy pozostałych porażkach na boisku znajdowali się inni gracze. W Lidze Mistrzów wręcz wystąpiła zależność: od pierwszej minuty grał Cancelo - Juve wygrywało. Nie zagrał z United i Young Boys Berno - Juventus przegrał. Z Atletico w pierwszym meczu na boisku był przez 6 minut - Juve przegrało 2:0. W przegranym 2:1 meczu z Ajaxem zagrał tylko 26 minut. Jak wychodził w pierwszym składzie to zespół z Turynu wygrywał swój mecz + remis z Ajaxem.
I czemu ma to niby dowodzić? Talizman? To było najsłabsze ogniwo formacji obronnej. Od obrońcy wymaga się przede wszystkim wywiązywania się ze swoich obowiązków w defensywie. Taki radosny futbol może sobie uskuteczniać na wahadle w systemie z trzema obrońcami, kiedy ma asekurację, a tak Sarri grać nie będzie. Dlatego wypad i bardzo słusznie.
 
I czemu ma to niby dowodzić? Talizman? To było najsłabsze ogniwo formacji obronnej. Od obrońcy wymaga się przede wszystkim wywiązywania się ze swoich obowiązków w defensywie. Taki radosny futbol może sobie uskuteczniać na wahadle w systemie z trzema obrońcami, kiedy ma asekurację, a tak Sarri grać nie będzie. Dlatego wypad i bardzo słusznie.

Aaa, czyli Danilo ich uratuje z tyłu, bo miał kilka odbiorów na filmikach na youtube. Dobra, skończyłem się produkować, bo :pudziaonicbyniedao: skoro nie rozumiesz, że się odnoszę do ich porównywania przede wszystkim, a jak dodatkowo pokazują statystyki to obrona Juve z tym Cancelo radziła sobie dość dobrze, bez niego dużo słabiej, co raczej działa na korzyść Portugalczyka.
Żeby nie było: akurat Danilo lubię i kibicowałem mu nawet po odejściu z Realu, bo liczyłem że odzyska formę z Porto, gdzie wydawał się być bardzo solidnym obrońcą, więc to nie tak, że się na niego uwziąłem.
 
Aaa, czyli Danilo ich uratuje z tyłu, bo miał kilka odbiorów na filmikach na youtube. Dobra, skończyłem się produkować, bo :pudziaonicbyniedao: skoro nie rozumiesz, że się odnoszę do ich porównywania przede wszystkim, a jak dodatkowo pokazują statystyki to obrona Juve z tym Cancelo radziła sobie dość dobrze, bez niego dużo słabiej, co raczej działa na korzyść Portugalczyka.
Żeby nie było: akurat Danilo lubię i kibicowałem mu nawet po odejściu z Realu, bo liczyłem że odzyska formę z Porto, gdzie wydawał się być bardzo solidnym obrońcą, więc to nie tak, że się na niego uwziąłem.
Nooo w Turynie zapewne pracują debile i na podstawie kilku filmików ocenili, że lepiej będzie wymienić "filar obrony" za rezerwowego City. Statystyki, które przytoczyłeś można o kant dupy potłuc albo potraktować co najwyżej jako ciekawostkę, a nie wyznacznik czegokolwiek, a już pewno nie jego faktycznego znaczenia dla klubu. Jeśli chodzi o grę w obronie Cancelo jest chujowy. Kropka.
Już Allegri chciał go wypierdolić, ponieważ nie realizował założeń taktycznych. Może jest na to zwyczajnie za tępy? Przyszedł nowy trener, który promuje ofensywny styl gry i kogo odstrzelił?
 
Statystyki, które przytoczyłeś można o kant dupy potłuc albo potraktować co najwyżej jako ciekawostkę

Zaznaczę również w ramach ciekawostki,

:wink:

Zobaczymy, ja Danilo i zespołowi z Turynu życzę jak najlepiej, ale na ten moment ten ruch ciężko jest ocenić jako korzystny, szczególnie że trzeba uważać na częstotliwość urazów Danilo, który często wypada z kadry z powodów nawet małych urazów i potem sporo mu zajmuje dojście do przyzwoitej dyspozycji. Nadal w mojej opinii im brakuje jeszcze napastnika (tak, tak wiem jest Higuain) i typowego rozgrywającego z topu w stylu KDB, Modricia czy nawet Eriksena. Ramsey dobrze łączy linie pomocy z atakiem, ale nie jest typowym playmakerem.
 
Real może powalczy o Neymara

Na co Realowi Neymar?

EBZhSsmX4AE-SeB


Totki ładne okienko na sam koniec - Lo Celso i Sessegnon rzutem na taśmę. Eriksen spakowany do Madrytu?
 
Arsenal jest mistrzem zakończonego godzinę temu okienka w Anglii.
- Pepe skrzydłowy, dzikus z 11 Ligue A
- Tierney lewy obrońca z Celticu
- Martinelli skrzydłowy, 18 letni talent
- Saliba obrońca, 18lat, można powiedzieć nowy Varane, Umtiti, sezon zagra jeszcze w lidze francuskiej, a od przyszłego sezonu Arsenal
- wypożyczony Ceballos pomocnik, którego pewnie wykupią, gwiazda mistrzostw europy
- Reiss Nelson wraca do Arsenalu z wypożyczenia z Hoffenheim, gdzie zagrał bardzo dobry sezon
- David Luiz, jeszcze niepotwierdzony, ale podobno już zawodnik Arsenalu, go nie trzeba przedstawiać.

Dodatkowo Arsenal sprzedał za potężną sumę 40mln Iwobiego, jeźdźca bez głowy.

Co do tej obrony w Arsenalu to bym nie przesadzał, że jest tak źle, po przyjściu Tierneya i Luiza, będzie to nie najgorzej wyglądać.

LO Tierney/Kolasinac
SO Sokratis/David Luiz/Holding/Monreal/Mustafi/Chambers
PO Bellerin/Maitland Niles
 
Arsenal jest mistrzem zakończonego godzinę temu okienka w Anglii.
- Pepe skrzydłowy, dzikus z 11 Ligue A
- Tierney lewy obrońca z Celticu
- Martinelli skrzydłowy, 18 letni talent
- Saliba obrońca, 18lat, można powiedzieć nowy Varane, Umtiti, sezon zagra jeszcze w lidze francuskiej, a od przyszłego sezonu Arsenal
- wypożyczony Ceballos pomocnik, którego pewnie wykupią, gwiazda mistrzostw europy
- Reiss Nelson wraca do Arsenalu z wypożyczenia z Hoffenheim, gdzie zagrał bardzo dobry sezon
- David Luiz, jeszcze niepotwierdzony, ale podobno już zawodnik Arsenalu, go nie trzeba przedstawiać.

Dodatkowo Arsenal sprzedał za potężną sumę 40mln Iwobiego, jeźdźca bez głowy.

Co do tej obrony w Arsenalu to bym nie przesadzał, że jest tak źle, po przyjściu Tierneya i Luiza, będzie to nie najgorzej wyglądać.

LO Tierney/Kolasinac
SO Sokratis/David Luiz/Holding/Monreal/Mustafi/Chambers
PO Bellerin/Maitland Niles

Mustafi pewnie też odejdzie, Ceballosa nie mogą wykupić, bo Dani zastrzegł, że pójdzie do klubu z którego będzie mógł wrócić do Realu. Więc jeżeli nie będzie tam Zidane w następnym sezonie, to Ceballos wraca do Madrytu. Jest dwóch dobrych środkowych obrońców (Sokratis, Luiz) przy kontuzjach znowu będzie dziura.
 
Mustafi pewnie też odejdzie, Ceballosa nie mogą wykupić, bo Dani zastrzegł, że pójdzie do klubu z którego będzie mógł wrócić do Realu. Więc jeżeli nie będzie tam Zidane w następnym sezonie, to Ceballos wraca do Madrytu. Jest dwóch dobrych środkowych obrońców (Sokratis, Luiz) przy kontuzjach znowu będzie dziura.
Holdinga nie doceniasz, młody Anglik, który w formie pokazywał, że może być obrońcą na lata. Z Mustafim jest problem, bo okienko w Anglii się skończyło to jakby teraz odszedł to nie ma zastępstwa.
Z Ceballosem to do końca nie wiadomo, niby klauzuli wykupu nie zawarli, ale po sezonie podobno będzie możliwość przysiąść do rozmów o transferze definitywnym.
 
W końcu przyjemnie było popatrzeć na grę polskiej drużyny, naprawdę fajny mecz Legii. Nieprzyjemna, naturalna murawa i niekorzystny biomet mocno utrudniały grę, a mimo to mecz stał na wysokim poziomie. Cieszy przede wszystkim fakt, że Legia całkowicie zdominowała tych technicznie grających Greków, którzy zachwycali bajecznymi podaniami (w niektórych akcjach piłkarze Atromitosu potrafili wymienić nawet do 3 podań bez straty piłki!). Ten mecz to najlepszy przykład na to, że polska liga jest jedną z najlepszych w Europie (no ok, Słowaków i Węgrów nie dogonimy, bo mają trzy słoneczne dni więcej w roku, ale Cypr i dynamicznie rozwijająca się liga Gibraltarska zostały w tyle) i z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość. Ja myślę, że w rewanżu Legia spokojnie rozjebie Greków 1:0 po dogrywce.
 
Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar Neymar


:brianvomit:
 
Back
Top