Piłka nożna

No jeśli to jest Twoja jedyna odpowiedź na tą sytuację meczową lub wielokrotne zachowanie Pepe czy Ramosa, to o czym tu w ogóle rozmawiać.

Bo Twoja wypowiedź jest głupia, więc nie ma kompletnie sensu żebym jakoś miał rozsądnie odpowiedzieć, ale spróbujmy.

Costy nie lubię tak po prostu, za charakter, zachowania i zwyczajnie chłopa nie trawię. A nie napisałem, że nie lubię go za jego brutalne kopnięcie Carvalaja, a Ty mi wyjeżdżasz z brutalnością Pepe i Ramosa, bo jesteś tak zaślepiony, że musiałeś mi w sekundę próbować zaznaczyć, że w mojej ulubionej drużynie są brutale i jestem hipokrytą :facepalm:

Won z tym gimbusiarskim utyskiwaniem na https://www.realmadryt.pl/

To jest temat Piłka Nożna i tu dyskutujemy o piłce nożnej. Jak chcesz pisać tylko o ekstraklasie to załóż temat "Piłka Nożna w wersji demo" i tam sobie o tym pisz.
 
Bo Twoja wypowiedź jest głupia, więc nie ma kompletnie sensu żebym jakoś miał rozsądnie odpowiedzieć, ale spróbujmy.

Costy nie lubię tak po prostu, za charakter, zachowania i zwyczajnie chłopa nie trawię. A nie napisałem, że nie lubię go za jego brutalne kopnięcie Carvalaja, a Ty mi wyjeżdżasz z brutalnością Pepe i Ramosa, bo jesteś tak zaślepiony, że musiałeś mi w sekundę próbować zaznaczyć, że w mojej ulubionej drużynie są brutale i jestem hipokrytą :facepalm:



To jest temat Piłka Nożna i tu dyskutujemy o piłce nożnej. Jak chcesz pisać tylko o ekstraklasie to załóż temat "Piłka Nożna w wersji demo" i tam sobie o tym pisz.
Ale ekstraklasę to ty szanuj!
 
jesli to prawda, to kurwa przestaje czytac te szmatlawce, ktore pisaly, juz kontrakt z atletico podpisany i juz jest ich pilkarzem

Chyba krótko śledzisz hiszpańską piłkę skoro dajesz się nabrać na takie wypociny, większość to ploty wyssane z palca póki nie ma Comunicado Oficial ;) A tak poważnie, jak kilka lat temu założyłem konto na tt to okienko transferowe było czystym szaleństwem :lol: Z biegiem lat obserwuję tylko zaufane źródła, a i tak człowiek potrafi się nabrać ... a wszystko jeszcze przed nami ... łącznie z ewentualnym transferem Hamesa :lol:
 
Chyba krótko śledzisz hiszpańską piłkę skoro dajesz się nabrać na takie wypociny, większość to ploty wyssane z palca póki nie ma Comunicado Oficial ;) A tak poważnie, jak kilka lat temu założyłem konto na tt to okienko transferowe było czystym szaleństwem :lol: Z biegiem lat obserwuję tylko zaufane źródła, a i tak człowiek potrafi się nabrać ... a wszystko jeszcze przed nami ... łącznie z ewentualnym transferem Hamesa :lol:
moze inaczej, nie sledze jej dokladnie, ale te wazniejsze newsy ogarniam. A ostatnimi czasy jedyny pilkarz jaki mnie interesuje w tym okienku to james.
 

Współczuję jako kibic Barcelony, nawet ja już mam dość tej mordy.


Ogólnie Bale zaliczył straszny zjazd odkąd zapuścił tego zjebanego kuca. Od tamtej pory irytuje zarówno grą (poza paroma wyjątkami takimi jak np. finał LM 2018 :heart:) jak i zachowaniem. Może jak go ogolą na łyso, to wróci Bale sprzed 2016 roku :lol:?
 
67340209_653143468515669_7874429174046261248_n.jpg
 
@billmurray wrzucił taką grafikę w TSNS. Kontekst możesz sam wyłapać, nie chce mi się przerabiać całości :wink:
hahaha bardzo dobre :D nie denerwuj sie jak ci bede dogryzal caly sezon. Wg mnie real przegapil to okienko calkowicie, zero wzmocniec, bale nie ma motywacji do grania, czy ja wiem czy james da taka jakosc ? i jesli benzema jest ich 9, to ja nie wiem. Atletico czy barca poczynily o wiele wieksze wg mnie transfery, tak wiem hazard doszedl, ale jakby przyszedl z mbappe to by bylo cos, real nikogo na 9, bo benzema dla mnie od dawna bardzo nierowna forma.
 
hahaha bardzo dobre :D nie denerwuj sie jak ci bede dogryzal caly sezon. Wg mnie real przegapil to okienko calkowicie, zero wzmocniec, bale nie ma motywacji do grania, czy ja wiem czy james da taka jakosc ? i jesli benzema jest ich 9, to ja nie wiem. Atletico czy barca poczynily o wiele wieksze wg mnie transfery, tak wiem hazard doszedl, ale jakby przyszedl z mbappe to by bylo cos, real nikogo na 9, bo benzema dla mnie od dawna bardzo nierowna forma.

Tam kij z "9". Środkowi pomocnicy Realu w tamtym sezonie: Kroos, Casemiro, Modrić, Llorente, Ceballos ew. Isco ale mu daleko do klasycznego ŚP oraz Fede Valverde. Real miał przez cały sezon z kreowaniem dobrych sytuacji. A po tym okienku co się dzieje? Llorente i Ceballos odchodzą, Modrić ma już 70 lat, Kroos musi mieć obok siebie takiego Modricia/Ceballosa/Kovacicia którzy wezmą piłkę i ją poprowadzą pare metrów. Zostaje defensywny Casemiro i Valverde, z którym na najbliższy sezon nadziei nie wiążę kompletnie żadnych. A oni chcą jeszcze kupić Pogbę za jakąś kosmiczną kwotę. Po co, żeby błyszczał w starciach z Osasuną czy inną Granadą?
To jest dramat. Atletico te okienko wykorzystało fantastycznie, Barcelona to jeszcze zobaczymy, a Real niestety zapomniał o strefie, która była najsłabsza w ubiegłym roku. Transfery Hazarda i Jovicia oceniam na plus, jeszcze zobaczymy co z Mendym.

A jakby przyszedł Mbappe to :heart: Ale to dopiero za rok...
 
@HubiSSJ3 mendy i jovic kontuzje, ja nie wiem po huj oddali ceballosa, po co zostawili bale, ktory ni huja nie pogra, zreszta wojuje z zidane, a z tego nigdy nie wychodzi nic dobrego, za to barca pozbyla sie malcolma, kupila griezmana, de jonga, zachowala coutinho, dembele, vidala, arthura. Jak dla mnie barca ma duzo lepsza lawke niz real, a simeone pieknie stworzyl druzyne. Wydaje mi sie, ze w tym sezonie real bedzie odstawal od stawki.
 
Mimo licznych i długich kontuzji jestem fanem Talentu Krystiana Bielika.....ale 10 mln funtów to się nie spodziewałem....Strasznie jestem ciekaw sezonu..
 
apropo Pepe (hehe) to Arsenal się wjebał z grubej rury w okienko, out of nowhere
taka była beka z 45 mln budżetu, a tu jedno z lepszych okienek w ostatnich 20 latach się szykuje
nowy Varane (tylko lepszy - szkoda że z tym wypo na rok), kozak Ceballos (tylko wypo, no ale może się uda ogarnąć jak Kovacica) i kurwa najlepszy zawodnik z L1 z poza PSG za grube bańki
a zaraz jeszcze Tierney

 
Back
Top