Piłka nożna

67544941_1084798335047316_1445696304050077696_n.png



:jarolaugh:
 
wracają po kontuzjach Holding i Bellerin, jest Sokratis i ma przyjść Tierney więc wygląda to dobrze
a jeszcze chcą niby uderzyć po jakiegoś obrońce środkowego
 
@Arlovski
Jak chcesz mieć raz na zawsze spokój z streamami to polecam franqie.com. Za ~25zł miesięcznie masz praktycznie wszystkie kanały TV jakie istnieją, ja mam ustawioną polską TV, UK i pakiet sport (reszta wyłączona by program szybciej działał). Łącznie jest z 60 kanałów z sportem. Testuję takie rozwiązanie z 6mcy i lagi czy braki w dostępie do usługi nie istnieją.
 


FC Barcelona oficjalnie poinformowała o pozyskaniu Juniora Firpo z Betisu. Klub zapłaci za niego 18 milionów euro + 12 milionów zmiennych. Piłkarz podpisze umowę na 5 lat, a jego klauzula odejścia wyniesie 200 milionów euro.
 
OFICJALNIE: Moise Kean został piłkarzem Evertonu.

Zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z angielskim klubem, obowiązujący do roku 2024. Będzie grał w koszulce z numerem 27.

Everton zapłaci Juventusowi 27,5 miliona euro oraz 2,5 miliona euro bonusu, uzależnionego od spełnienia konkretnych warunków, zawartych w porozumieniu pomiędzy klubami.



Juventus :wall:
 


FC Barcelona oficjalnie poinformowała o pozyskaniu Juniora Firpo z Betisu. Klub zapłaci za niego 18 milionów euro + 12 milionów zmiennych. Piłkarz podpisze umowę na 5 lat, a jego klauzula odejścia wyniesie 200 milionów euro.

Bardzo dobry transfer, do tego rozłożony na trzy raty i zmienne które ciężko spełnić ( 5mln za wygranie LM).
 
Mario Mandžukić dogadał się podobno z United
dodatkowo na testach jest Maguire, który zostanie najdroższym obrońcą (85-90mln Euro)
Saga z Lukaku trwa - chętni Juventus i Napoli
 
Chciałbym tylko powiedzieć, że jebać pzpn. Zawsze. Po co ten var, jak i tak sędziowie gwiżdżą jak im się podoba?
 
Ángel Di María, były zawodnik Realu Madryt, wystosował na Instagramie wpis o znaczeniu bycia piłkarzem i rzeczach, jakie zawodnik poświęca, by dostać się na elitarny poziom. W swoim emocjonalnym tekście pisze o wysiłku, pasji i cierpieniu. Przedstawiamy jego pełne tłumaczenie.

„Co zrobiłeś w poniedziałek? Poszedłem trenować.
Co zrobiłeś we wtorek? Poszedłem trenować.
Co zrobiłeś w środę? Poszedłem trenować.
Co zrobiłeś w czwartek? Poszedłem trenować.
Co zrobiłeś w piątek? Poszedłem trenować.
Zrobimy coś w weekend? Nie mogę, gram.
Trening się kończy, z torbą pod pachą zatrzymujesz się na moment i patrzysz na boisko, ziemię, kamienie, trawę, miejsce, gdzie gramy. Ta ziemia i te kamienie, gdzie czasami upadamy i rozcinamy kolana, biodra, łokcie, ręce… Ta ziemia i te kamienie, które dostawały się do buta i przeszkadzały nam w meczu… Ta ziemia, którą brudziliśmy cały dom i przez którą słyszeliśmy od mamy: «Zdejmij buty i getry na zewnątrz i od razu idź pod prysznic…».

Co daje nam siłę w każdym roku, by rozpoczynać rozgrywki? W niedzielę lubię pospać, mówią ci wszyscy… Najlepiej gra się po pięciu, mówią przyjaciele… Nigdy nie jesteśmy razem, mówi ci dziewczyna… Pomyśl o studiach i pracy, mówią ci rodzice… Myślisz o tym w środku i uśmiechasz się… Co oni wiedzą o tym, ile dla ciebie znaczy futbol… Co oni wiedzą o napięciu i nerwach, które nie pozwalają ci spać dzień przed meczem? Co oni wiedzą o spotkaniach, w których grałeś chory czy z kontuzją? Co oni wiedzą o tym, co czujesz, gdy strzelasz gola, a koledzy cię desperacko ściskają? Co oni wiedzą o ściganiu autobusu czy przebieganiu przez ostatnie dzielnice, by nie spóźnić się na trening? Co oni wiedzą o twoim głębokim oddechu, gdy trener wyczytuje skład? Co oni wiedzą o sraniu z gorączki w lutym w czasie przygotowań, gdy twoi przyjaciele są na wakacjach i zaj**iście się bawią? Co oni wiedzą o spotykaniu się we WSZYSTKIE dni z ludźmi, którzy naznaczają twoje życie: twoimi PRZYJACIÓŁMI w radości i łzach? Co oni wiedzą o ulewach, przez które przeszedłeś w czasie treningów? Ziemia, kamienie, trawa, 10 osób z tobą, 11 po drugiej stronie, piłka i długi gwizdek. To nasze życie, co oni o tym wiedzą?

«Wielu ludzi mówi, że futbol nie ma nic wspólnego z życiem i nie wiem, ile oni wiedzą o życiu, ALE O FUTBOLU NIE MAJĄ POJĘCIA!!»”.


Ależ Ty masz kurwa ciężko, trenowałeś 5 dni w tygodniu :juanlaugh:Znam ludzi którzy trenują więcej razy w tygodniu, a jeszcze przy okazji fizycznie zapierdalają po kilka-kilkanaście godzin dziennie. I zarabiają w miesiąc tyle co piłkarze w godzinę.

I jeszcze przy okazji deszcz padał, no niewiarygodne, jaki dramat.

Aż przypomina się Wilk z Wall Street:

Oh my God! You had to deal with the Golf Course people too! What a greek tragedy! Honey oh my God!, you probably had to pay them in cash with your hands! What a fucking burden
 
Ależ Ty masz kurwa ciężko, trenowałeś 5 dni w tygodniu :juanlaugh:Znam ludzi którzy trenują więcej razy w tygodniu, a jeszcze przy okazji fizycznie zapierdalają po kilka-kilkanaście godzin dziennie. I zarabiają w miesiąc tyle co piłkarze w godzinę.

I jeszcze przy okazji deszcz padał, no niewiarygodne, jaki dramat.

Aż przypomina się Wilk z Wall Street:

"Jak stracić w oczach wielu kibiców jednym wpisem na instagramach - SPRAWDŹ!"

Co za katorga, grać w gre która jest pasją i którą się kocha, dostawać za to niewiarygodne pieniądze i jeszcze narzekać. Zawodowi sportowcy to jest jednak specyficzna grupa ludzi
 
Ależ Ty masz kurwa ciężko, trenowałeś 5 dni w tygodniu :juanlaugh:Znam ludzi którzy trenują więcej razy w tygodniu, a jeszcze przy okazji fizycznie zapierdalają po kilka-kilkanaście godzin dziennie. I zarabiają w miesiąc tyle co piłkarze w godzinę.

I jeszcze przy okazji deszcz padał, no niewiarygodne, jaki dramat.

Aż przypomina się Wilk z Wall Street:
Jak czytam takie wpisy to żałuję, że nigdy moje życie nie potoczyło się tak, że zostałem piłkarzem. Sam jak się przygotowuję pod cokolwiek gdzie chce dobrze wypaść a co nie jest krótką przebieżką to robię 2-3 treningi na siłowni po 3 godziny plus 2 razy biegam i raz gram w piłkę (jak nie gram to biegam) czyli 6 dni w tygodniu poświęcam każdego dnia po 2-3 godziny na trening, a pracuje po 8-9 czasem 10 godzin i to zapierdalam jak przecinak, a gość kosi grube miliony i ma pretensje.
@HubiSSJ3 nie wrzucaj takich rzeczy bo mi się włącza :triggered:
 
Ależ Ty masz kurwa ciężko, trenowałeś 5 dni w tygodniu :juanlaugh:Znam ludzi którzy trenują więcej razy w tygodniu, a jeszcze przy okazji fizycznie zapierdalają po kilka-kilkanaście godzin dziennie. I zarabiają w miesiąc tyle co piłkarze w godzinę.

I jeszcze przy okazji deszcz padał, no niewiarygodne, jaki dramat.

Aż przypomina się Wilk z Wall Street:
Mądrzejsze frazesy człowiek przeczyta u nastolatek, które świecą tyłkiem na instagramie.

:brainoverload:
 
Mam nadzieję że jakoś Sobolewski ogarnie tą padlinę.
3 sezon z rzędu w pierwszych kolejkach wypada trener i weź tu graj o coś.
:childcry:
 
Juventus wymienia Cancelo na Danilo :jarolaugh: I oni chcą Ligę Mistrzów wygrać?
I bardzo kurwa dobrze. Akurat takiego nieogara w obronie nikt tam nie potrzebuje. A jakie jest nim zainteresowanie na rynku to widać aż nadto, bo poza City każdy większy klub miał go w głębokiej dupie, co zresztą nie dziwi.
 
I bardzo kurwa dobrze. Akurat takiego nieogara w obronie nikt tam nie potrzebuje. A jakie jest nim zainteresowanie na rynku to widać aż nadto, bo poza City każdy większy klub miał go w głębokiej dupie, co zresztą nie dziwi.

Ty widziałeś jak gra Danilo w obronie kiedykolwiek?
 
Back
Top