Piłka nożna

I WSZYSTKO JASNE...

upload_2019-5-7_23-33-17.png
 
Przed meczem Ajaxu z Juventusem powiedziałem do ziomka - Jak Ajax wyeliminuje Juventus, to zostaną zwycięzcami Ligi Mistrzów.

Mocno trzymam za nich kciuki.
 
Panie Laskowski, mam jedno pytanie:

:najmancoty:

Eriksen jeden z TOP 3 zawodników na świecie na swojej pozycji, a ten pieprzy o tym, że on się wyróżnia lekko ponad przeciętną w Tottenhamie... A Żywopłot mu przyklaskuje.
Za to Bale tyyyle dla Realu zrobił, jest wielkim profesjonalistą i ogólnie super z niego gość, tylko Ci niewdzięczni kibice coś się do niego dojebali...
 
Panie Laskowski, mam jedno pytanie:

:najmancoty:

Eriksen jeden z TOP 3 zawodników na świecie na swojej pozycji, a ten pieprzy o tym, że on się wyróżnia lekko ponad przeciętną w Tottenhamie... A Żywopłot mu przyklaskuje.
Za to Bale tyyyle dla Realu zrobił, jest wielkim profesjonalistą i ogólnie super z niego gość, tylko Ci niewdzięczni kibice coś się do niego dojebali...
a czego sie spodziewac po 2 nagorszych komentatorach, oni nawet nie sprawdza tego co pierdolą.
 
Panie Laskowski, mam jedno pytanie:

:najmancoty:

Eriksen jeden z TOP 3 zawodników na świecie na swojej pozycji, a ten pieprzy o tym, że on się wyróżnia lekko ponad przeciętną w Tottenhamie... A Żywopłot mu przyklaskuje.
Za to Bale tyyyle dla Realu zrobił, jest wielkim profesjonalistą i ogólnie super z niego gość, tylko Ci niewdzięczni kibice coś się do niego dojebali...
Przecież oni tam cytowali wypowiedź jakieś byłego piłkarza (Berbatow?)
 
Back
Top