Piłka nożna

Po tej nieudanej Lidze Mistrzów i odpadnięciu moich faworytów, dzisiaj nastąpił zwrot, Arsenal awansował do finału Ligii Europy niszcząc Valencie aż 4-2 w dwumeczu 7-3! Jedno jest pewne, Europejskie puchary należą w tym sezonie do Anglii. Finał - LM L`pool vs Spurd, LE Arsenal - Chelsea.
 
59837623_2444198418958120_8070555630097661952_o.jpg
 
Panowie, zna ktoś jakąś stronę, na której można sprawdzić frekwencję oraz ceny biletów na danym meczu w danym sezonie? Nie ukrywam, że chodzi mi głównie o ligę hiszpańską, bo planuję w następnym sezonie na kilka meczy się wybrać i chce zobaczyć jak to będzie wyglądało w przypadku poszczególnych rywali i rozplanować wydatki.
 
Panowie, zna ktoś jakąś stronę, na której można sprawdzić frekwencję
Największe kluby mają prowadzone strony na wikipedii dla poszczególnych sezonów i tam masz wszystkie mecze wraz z ilością widzów. Na transfermarkt masz średnie frekwencje dla danego sezonu oraz liczbę meczów z pełnymi trybunami.

oraz ceny biletów na danym meczu w danym sezonie
Znalazłem tylko ceny biletów na nadchodzące mecze, np. https://ticket-compare.com/teams/ Ew. możesz przeszukać w web.archive.org klubową podstronę z biletami (ja tak sprawdziłem Real Madryt i w miarę działa).
 
Panowie, zna ktoś jakąś stronę, na której można sprawdzić frekwencję oraz ceny biletów na danym meczu w danym sezonie? Nie ukrywam, że chodzi mi głównie o ligę hiszpańską, bo planuję w następnym sezonie na kilka meczy się wybrać i chce zobaczyć jak to będzie wyglądało w przypadku poszczególnych rywali i rozplanować wydatki.
Na Levante na ligę cena 30-60 ojro zależnie od miejsca i myślę że takie zwykłe zespoliki, co nie są Barceloną czy Realem to tak będą kosztować.
Na Valencję na ligę mistrzów bilety były od 60 euro wzwyż (mecz z YB) więc myślę że liga też byłaby koło 40 euro.
 
Największe kluby mają prowadzone strony na wikipedii dla poszczególnych sezonów i tam masz wszystkie mecze wraz z ilością widzów. Na transfermarkt masz średnie frekwencje dla danego sezonu oraz liczbę meczów z pełnymi trybunami.


Znalazłem tylko ceny biletów na nadchodzące mecze, np. https://ticket-compare.com/teams/ Ew. możesz przeszukać w web.archive.org klubową podstronę z biletami (ja tak sprawdziłem Real Madryt i w miarę działa).
Na Levante na ligę cena 30-60 ojro zależnie od miejsca i myślę że takie zwykłe zespoliki, co nie są Barceloną czy Realem to tak będą kosztować.
Na Valencję na ligę mistrzów bilety były od 60 euro wzwyż (mecz z YB) więc myślę że liga też byłaby koło 40 euro.

Dzięki wielkie, mnie najbardziej interesuje Leganes i Getafe. Oczywiście na Bernabeu się wybieram przynajmniej raz niezależnie od ceny :) Ciekawe ile kosztuje na takie Leganes-Barcelona.

Na Bernabeu na mecz z Betisem z 8dniowym wyprzedzeniem 48 euro, nie jest źle. To jak będzie się rezerwowało od razu po trafieniu do sprzedaży to pewnie będzie taniej.
 
Sobota, 11 maja :

(12:15) Warta Poznań – GKS Katowice (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(13:30) Aston Villa – West Bromwich Albion (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) Atalanta Bergamo – Genoa CFC (Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Mikołaj Kruk)
(15:30) Śląsk Wrocław – Wisła Płock (nSport+ ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(15:30) Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(15:30) RB Lipsk – Bayern Monachium (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)
(17:45) Bytovia Bytów – Chrobry Głogów (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Dariusz Kubicki)
(18:00) Miedź Legnica – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(18:00) Cagliari Calcio – Lazio Rzym (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:15) Derby County – Leeds United (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:00) Sparta Praga – Slovan Liberec (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:30) Cracovia – Lech Poznań (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Marcin Baszczyński)
(20:30) AC Fiorentina – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(20:30) Sunderland AFC – Portsmouth FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(22:05) Los Angeles Galaxy – New York City FC (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)

Niedziela, 12 maja :


(4:05) Seattle Sounders – Houston Dynamo (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(12:30) Torino FC – US Sassuolo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(13:00) Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki)
(13:05) PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź (TVP 3 ; Tomasz Jasina – Tomasz Kłos)
(13:30) Doncaster Rovers – Charlton Athletic (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:30) Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(14:30) AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk)
(15:00) Sampdoria Genua – Empoli FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk)
(15:00) SC Paderborn – HSV Hamburg (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(15:30) Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(16:00) Premier League: Mecz+Mecz (C+ Sport ; Piotr Domagała)
(16:00) Brighton & Hove Albion – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers (C+ Family ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(16:45) Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (retransmisja) (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(17:00) LASK Linz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(18:00) Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin (TVP 1, TVP Sport, C+ ; Hubert Bugaj – Robert Podoliński / Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Slavia Praga – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(18:00) SPAL 2013 – SSC Napoli (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:00) Eintracht Frankfurt – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) La Liga: Mecz+Mecz (C+ Sport ; Piotr Domagała)
(18:30) FC Barcelona – Getafe CF (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Real Sociedad – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak – Łukasz Wiśniowski)
(18:30) Atletico Madryt – Sevilla FC (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(20:30) AS Roma – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski)
 
Ja pierdole jaka ta polska liga jest chujowa, oglądam Lechia zagłębie, kopanina jak na boisku szkolnym

Koleś teraz źle wybił piłkę z autu..
 
97 punktów. 30 zwycięstw i 7 remisów. Tylko 1 przegrana. 21 czystych kont. 89 bramek strzelonych przy tylko 22 straconych. Żadnych bramek samobójczych. Sadio Mane i Mohamed Salah królami strzelców Premier League.
Nadal za mało... :cry:
 
@kapusta miała być kroplówka w postaci remisu, a wyszła cała misja ratunkowa :stevecarell:
Teraz to już tylko jakiś cud musiałby się stać żeby Miedź was przeskoczyła.
 
Palermo zamiast play-offów o Serie A (zajęli 3 miejsce) zostaje zdegradowane do Serie C, za mahlojki exwłaściciela - tego samego co sprzedał klub za 10 euro :o o:
Szkoda drużyny, takich fajnych zawodników wychowywali w przeszłości, a teraz są w dupie.
-------
Oglądam mecz barażowy play offów: WBA - Aston Villa, aktualnie karne, średni mecz, 1-0 dało dogrywke i potem karne.

Ps. WBA nie potrafią karnych wykonywać :pociesznymirek: Aston Villa z awansem o finał z wygranym Leeds - Derby Country
 
Last edited:
Saga z Griezmannem się kończy, nie byłem wielkim zwolennikiem tego transferu ale patrząc jak gra Suarez, Coutinho czy Dembele to gorzej być nie powinno.
 
Dzisiaj 2 mecz play offów championship Leeds (1) - (0) Derby Country, mam nadzieję, że będzie ciekawszy mecz niż wczorajszy WBA- Aston Villa, bo chce obejrzeć :D
 
Saga z Griezmannem się kończy, nie byłem wielkim zwolennikiem tego transferu ale patrząc jak gra Suarez, Coutinho czy Dembele to gorzej być nie powinno.
Suarez 33 mecze w La Lidze i 21 bramek, Puchar Króla 5m 3b, Liga mistrzów słabo 10m 1b - Czy ja wiem czy taki słaby.
Co do Coutinho i Dembele to się zgodzę, aczkolwiek uważam, że ich czas jeszcze nadejdzie, szczególnie Dembele, który pokazywał, że potrafi, ale kontuzyjnie się eliminował. A też uważam, że gdyby dostali więcej minut to mogliby się rozkręcić.
----------------
Barca to ogólnie ciekawy młody skład rozkręca, do 26 lat mają: Lenglet(23), Semedo(25), Todibo(19), Umtiti(25), Alena(21), Arthur(22), Malcom(22), Dembele(22)
i z nowych nabytków to de Jong(22lata), za moment de Ligt(19).

Całkiem fajna ekipa się tworzy.
 
Suarez 33 mecze w La Lidze i 21 bramek, Puchar Króla 5m 3b, Liga mistrzów słabo 10m 1b - Czy ja wiem czy taki słaby.
Co do Coutinho i Dembele to się zgodzę, aczkolwiek uważam, że ich czas jeszcze nadejdzie, szczególnie Dembele, który pokazywał, że potrafi, ale kontuzyjnie się eliminował. A też uważam, że gdyby dostali więcej minut to mogliby się rozkręcić.
----------------
Barca to ogólnie ciekawy młody skład rozkręca, do 26 lat mają: Lenglet(23), Semedo(25), Todibo(19), Umtiti(25), Alena(21), Arthur(22), Malcom(22), Dembele(22)
i z nowych nabytków to de Jong(22lata), za moment de Ligt(19).

Całkiem fajna ekipa się tworzy.
Suarez zawiódł przede wszystkim w Lidze Mistrzów, czyli tam gdzie był najbardziej potrzebny, w lidze sam Messi wystarczy.

Coutinho jak się rozkręci to już nie w Barcelonie, duża szansa że poleci.

Dembele się rozkręca i potem skręca przez kontuzję, i tak w koło Macieja.

Masz rację skład jest kozacki, na czele z Messim powinni być murowanymi faworytami do wygrania Ligi Mistrzów, ale czy Valverde się czegoś nauczył po tych porażkach na wyjazdach w Lidze Mistrzów? Już dwa razy pokazał, że nie potrafi rozegrać dwumeczu przy najwyższych stawkach. Obronić trzy bramkową przewagę takim składem to nie powinno być aż tak arcytrudne zadanie, nikt mi nie wmówi że nie dało się tego taktycznie lepiej rozegrać, tak żeby nie stali z opuszczonymi spodniami przez 90 minut.
 
Aha czyli widzę, że niektórzy żyją w świecie gdzie Barca ma obecny skład i zrobi jeszcze transfery na prawie 300 mln euro?
Już jest plota, że Fortnie spieprzy do Bayernu.
 
Back
Top