Piłka nożna

Suarez zawiódł przede wszystkim w Lidze Mistrzów, czyli tam gdzie był najbardziej potrzebny, w lidze sam Messi wystarczy.

Coutinho jak się rozkręci to już nie w Barcelonie, duża szansa że poleci.

Dembele się rozkręca i potem skręca przez kontuzję, i tak w koło Macieja.

Masz rację skład jest kozacki, na czele z Messim powinni być murowanymi faworytami do wygrania Ligi Mistrzów, ale czy Valverde się czegoś nauczył po tych porażkach na wyjazdach w Lidze Mistrzów? Już dwa razy pokazał, że nie potrafi rozegrać dwumeczu przy najwyższych stawkach. Obronić trzy bramkową przewagę takim składem to nie powinno być aż tak arcytrudne zadanie, nikt mi nie wmówi że nie dało się tego taktycznie lepiej rozegrać, tak żeby nie stali z opuszczonymi spodniami przez 90 minut.
Z Valverde to chyba jeszcze nie wiadomo, niby ma zostać, ale jeszcze nic nie potwierdzone, a były już plotki o kontaktach z trenerem Ajaxu.

Ja to mam problem z Valverde, chłop nie potrafi myśleć pod względem zmian składu przed meczem jak i w trakcie oraz słaba gra taktyczna w obronie, przez co głupie przegrane wpadły.
Aha czyli widzę, że niektórzy żyją w świecie gdzie Barca ma obecny skład i zrobi jeszcze transfery na prawie 300 mln euro?
Już jest plota, że Fortnie spieprzy do Bayernu.
de Jong i de Ligt to zawodnicy na lata, co do Grieziego to mogę się spierać z tym transferem, forma niby jest dobra, ale wydawać +/- 130 mln na 28 letniego zawodnika to już tak średnio, pogra 3,4 sezony i będzie trzeba szukać kolejnego strzelca.
 
de Jong i de Ligt to zawodnicy na lata, co do Grieziego to mogę się spierać z tym transferem, forma niby jest dobra, ale wydawać +/- 130 mln na 28 letniego zawodnika to już tak średnio, pogra 3,4 sezony i będzie trzeba szukać kolejnego strzelca.
Ja nie twierdzę, że Barca robi złe transfery, tylko, że jeśli ww. dojdą do skutku to trzeba będzie sprzedawać i tak jak piszę Tar, Cou i Umtiti chyba na wylocie, do tego Maiceon i rakieta jak musię zachce ...
 
Na TVP Sport Lazio - Atalanta
Na TVP 1 leci Lech-Lechia
Na Eurosporcie Cracovia
Na N Pogoń z Piastem
a jedyny mecz który mnie teraz interesuje i który coś znaczy dla obu drużyn czyli Jaga-Legia, leci pewnie na zajebanym Canal+ Sport, którego akurat jako jedynego kanału z tych wyżej wymienionych nie posiadam...
 
Na TVP Sport Lazio - Atalanta
Na TVP 1 leci Lech-Lechia
Na Eurosporcie Cracovia
Na N Pogoń z Piastem
a jedyny mecz który mnie teraz interesuje i który coś znaczy dla obu drużyn czyli Jaga-Legia, leci pewnie na zajebanym Canal+ Sport, którego akurat jako jedynego kanału z tych wyżej wymienionych nie posiadam...
+1

Najgorsze jest to, że ni chuja nie ma nawet dobrej opcji transmisji internetowej dla C+, bo jedyne wyjście to bulić 50 zł za player+...
 
Czekanie na mecz ekstraklasy :matt: pojebana akcja, wolałbym sobie oczy wydłubać niż takie kalectwo oglądać.

Leeds - Derby Country to jest meczycho, 54 minuty pełnej akcji, w której jest 1-2 co daje aktualnie dogrywkę.

Ps. Już nieaktualny wynik :D 2-3 jest.
 
Last edited:
Czekanie na mecz ekstraklasy :matt: pojebana akcja, wolałbym sobie oczy wydłubać niż takie kalectwo oglądać.

Leeds - Derby Country to jest meczycho, 54 minuty pełnej akcji, w której jest 1-2 co daje aktualnie dogrywkę.

Ps. Już nieaktualny wynik :D 2-3 jest.
2:3 nadal dogrywka? Oni już zniesli przewagę wyjazdowych bramek?
 
Cóż za ironia losu... jak zawsze życzę mistrzostwa rywalom Legii i zazwyczaj to właśnie ta Legia mistrzostwo zdobywa, tak teraz trafił się jeden jedyny sezon gdzie z dwojga złego wolałbym Legie za mistrza to ci grają padakę. :stevecarell:
 
plik,292296

:robertmakeup:
 
60278531_304246910450810_5135579845656313856_n.jpg


To kto na jego miejsce? Kibice Juve liczyli na Zidane i Deschampsa, Zidane już odpadł, Dider wątpię aby chciał odejść z kadry przed Euro, więc ja stawiam na Pochettino.
 
Jaka szalona kolejka w Bundeslidze, ile bramek. Eintracht przegrywa 5-1 z Bayernem, ale Hoffenheim które wygrywało 2-0 przegrywa 3-2 tracąc dwie bramki w końcówce, więc Eintracht zagra w el. LE
Wolfsburg 8-1, Freiburg 5-1.
EDIT: 4-2, kolejna bramka w końcówce
 
Back
Top