Piłka nożna

Powiem wam, ogladam pilke tylko reprezentacyjna. Moje zainteresowanie wypalilo sie jak przestalem kupowac fife czyli jakis 2012. Rzadko slysze zatem komentatorow. Ale kurwa, nie wiem czy tylko ja tak mam ale jakos nie moge sluchac tego Borka.
 
Reca to musi coś mieć na Bzdyczka, bo to niemożliwe żeby gość, który nie gra w piłkę przez cały sezon, który podać piłki nie potrafi do partnera obok dalej jest na boisku.
Szczęsny w studiu coś gadał o umowie, że niby jak Reca zagra 5 razy w kadrze to Wisła ma dostać jakieś pieniądze dodatkowe
 
Jeśli za Nawałki byliśmy łatwi do rozczytania to teraz rozczytał by nas nawet chór Gospel pod wodzą Steviego Wondera.
ede13342f7b2b824748814de4b0ae504.jpg
 
Mieć takich piłkarzy i nawet nie próbować konstruować akcji po ziemii to trzeba mieć wybitny talent taktyczny.

Boniek tak bardzo poleciał z próbą naprawy PZPN i jego finansów, że następnym trenerem zostanie Norbi, który będzie trenował ich za butelkę wódki i słoik ogórków co mecz.
 
Widziałem na vikoppo.it. Jest mały fragment wideo, ale już po głównym newsie

Już rzetelnie wyjaśnione, że nic takiego nie ma miejsca xD Boniek i Brzęczek zadowoleni. Szkoda tylko, że z mocniejszymi rywalami byłoby w dupę. Mogę się zgodzić z Weszło, że my sobie awansujemy i będzie odtrąbiony sukces, a na turnieju będzie jak w Rosji, czyli mecz o honor. Stoimy w miejscu od czasów Nawałki. Cieszą punkty, ale krótkowzrocznie ten sukces jest oceniany przez najważniejsze osoby w polskiej piłce.
 
Wuja, Pan od wf-u – Smuda 2.0 – zachowując pewne proporcje, zero autorytetu u piłkarzy i to widać, koleś, który wyróżnia się klaskaniem i darciem mordy przy linii bocznej co 15 sekund, zwolnić w pizdu, 8 mecz i zero progresu, chodzi o styl gry, tutaj potrzebny jest trener z charyzmą, wizją i nazwiskiem, który poukłada te wszystkie klocki, potencjał mamy ogromny jeśli chodzi o piłkarzy, no ale znając życie... wygraliśmy przy dużym farcie dwa mecze eliminacyjne to Wuja zostanie do końca

:siara:
 
A co tam, muszę coś z siebie wysrać.
Jak mnie wkurwia to pierdolenie o Brzęczku. Niektórzy tu już chcą go zwalniać. Każdy się dopierdala a po dwóch meczach jest komplet punktów. Może gra nie zachwyca, ale jak sobie przypominam kadrę Nawałki to też ciężko powiedzieć, że wtedy graliśmy dobrze i ładnie dla oka. Tak samo był paździerz i męczenie buły. Jedyny mecz, gdy wygraliśmy po ładnej grze z solidnym rywalem to chyba wyjazd do Rumunii. Reszta to męczarnie. Przypomnę tylko jak wyglądały mecze z Irlandią czy Szkocją w el. Euro 2016, wyjazd do Kazachstanu, u siebie z Armenią. Trzeba oddać, że potrafiliśmy ograć wysoko słabe ekipy, ale z solidnym ekipami było różnie. Według mnie trzeba docenić te dwa pierwsze mecze eliminacji. Szczególnie pokonanie Austrii na wyjeździe to dobry wynik. No ale zapomniałem, że jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie i taką Austrię powinniśmy robić 4-0. Zejdźmy na ziemię i doceńmy to co jest. A dla Brzęczka teraz należy się trochę spokoju i zaufania.
 
A co tam, muszę coś z siebie wysrać.
Jak mnie wkurwia to pierdolenie o Brzęczku. Niektórzy tu już chcą go zwalniać. Każdy się dopierdala a po dwóch meczach jest komplet punktów. Może gra nie zachwyca, ale jak sobie przypominam kadrę Nawałki to też ciężko powiedzieć, że wtedy graliśmy dobrze i ładnie dla oka. Tak samo był paździerz i męczenie buły. Jedyny mecz, gdy wygraliśmy po ładnej grze z solidnym rywalem to chyba wyjazd do Rumunii. Reszta to męczarnie. Przypomnę tylko jak wyglądały mecze z Irlandią czy Szkocją w el. Euro 2016, wyjazd do Kazachstanu, u siebie z Armenią. Trzeba oddać, że potrafiliśmy ograć wysoko słabe ekipy, ale z solidnym ekipami było różnie. Według mnie trzeba docenić te dwa pierwsze mecze eliminacji. Szczególnie pokonanie Austrii na wyjeździe to dobry wynik. No ale zapomniałem, że jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie i taką Austrię powinniśmy robić 4-0. Zejdźmy na ziemię i doceńmy to co jest. A dla Brzęczka teraz należy się trochę spokoju i zaufania.
Zacznijmy od tego, że brzeczek w ogóle nie powinien zostać trenerem. I tak, mamy bardzo dobrych piłkarzy, którzy powinni być selekcjonowani i ustawiani przez bardzo dobrego selekcjonera
 
Zacznijmy od tego, że brzeczek w ogóle nie powinien zostać trenerem. I tak, mamy bardzo dobrych piłkarzy, którzy powinni być selekcjonowani i ustawiani przez bardzo dobrego selekcjonera
Tu się zgodzę. PZPN finansowo stoi bardzo dobrze i trenerem powinien być ktoś lepszy. Ale czepianie się Brzęczka dla samego czepiania jest chujowe. Szczególnie, że Brzęczek nie miał łatwego początku. Przypominam, że objął drużynę rozbitą w pył po mundialu i od razu musiał grać w Lidze Narodów z Włochami i Portugalią. Poczekajmy co z tego się urodzi.
 
Ronaldo kontuzja w meczu z Serbami. Wyglądało jak jakieś zerwanie albo naciągnięcie mięśnia.
 
Back
Top