Piłka nożna

Podejrzewałbym ściemnianie gdyby nie to, że są to główne problemy Kapuski przez które tak przystopował z karierą. Sytuacja znana od jakiegoś czasu, podobno miał się stopować.
Byku stałem metr od nich, gadałem o nich z kolezka i nawet zauważyli że o nich gadamy, inny mój kolezka też podbił do Grabary i mówi czy to on na początku się wypieral ale później się przyznał. Niemialbym po co wymyślać tej historii bo po co mi to.
 
A czy ktoś im ubliza czy coś? Napisałem tylko informacyjnie tym bardziej że są na zgrupowaniu kadry i wypada trzymać fason
 
rozumiem, ze Wy w ich wieku to tylko nauka i spacery po parku
Jak na zawodowych piłkarzy przystało:conorsalute:


Byku stałem metr od nich, gadałem o nich z kolezka i nawet zauważyli że o nich gadamy, inny mój kolezka też podbił do Grabary i mówi czy to on na początku się wypieral ale później się przyznał. Niemialbym po co wymyślać tej historii bo po co mi to.
Ja tylko potwierdziłem, że to nie pierwszy raz jak go ktoś łapie na libacji.
 
De Fries zdążył jeszcze wczoraj pojawić się w szatni po meczu legend Liverpoolu i Milanu, na widocznej fotografii jest widoczny tuż za głową Jurka Dudka:

upload_2019-3-24_14-49-45.png


@chudy jakie miasto?
 
Reca to musi coś mieć na Bzdyczka, bo to niemożliwe żeby gość, który nie gra w piłkę przez cały sezon, który podać piłki nie potrafi do partnera obok dalej jest na boisku.
 
Na konferencji Brzęczek powie, że nasi byli zmęczeni bo było dużo różnych. Dużo skakania i dużo mocnego kopania. Można zadyszkę złapać od tego.
 
Reca to musi coś mieć na Bzdyczka, bo to niemożliwe żeby gość, który nie gra w piłkę przez cały sezon, który podać piłki nie potrafi do partnera obok dalej jest na boisku.
Pan Piłkarz Reca:applause:

Nie wierzę w to co się dzieje, to jest aż przykre że z taką grą będziemy mieć 6pkt. i zadowolonego prezesa PZPN.
 
Back
Top