Piłka nożna

5c30ea1128327.jpg

5c30e5ac5c285.jpg

:brainoverload: :juanlaugh:
 
Widzę, że ManU łapie oddech pod wodzą Solskjaera. Na co dzień raczej nimi gardzę, ale Norwega lubię i mocno liczę, że skopią dupę PSG w LM.
 
Widzę, że ManU łapie oddech pod wodzą Solskjaera. Na co dzień raczej nimi gardzę, ale Norwega lubię i mocno liczę, że skopią dupę PSG w LM.
Teraz będzie tak naprawdę pierwszy test manu pod wodzą Solskjeara z Totenhamem
 
Eleven dzisiaj oczywiście nie pokazuje meczu Realu.. Chociaż sam nie wiem, czy moje oczy chcą to oglądać. Ehh.

Pozostaje jedynie żyć wspomnieniami:
 
Pan Mats Hartling twierdzi, że jest właścicielem Wisły, bo może przelewu nie wysłali, ale złotówkę za Wisłę zapłacił.

"Czy na konto Towarzystwa Sportowego wpłynęła złotówka za klub?
Pan Ly przekazał prezes Sarapacie złotówkę w zamian za akcje klubu. Odbyło się to w biurze Wisły. Świadkiem wszystkiego był Adam Pietrowski. Ly wciąż zresztą posiada całość akcji."
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...-hartling-nie-chce-wojny-ale-umowa-wciaz.html

Są dwie opcje, albo perfidnie kłamie o tej złotówce, albo Sarapata opierdoliła Wisłę nawet z tej złotówki. Sam nie wiem co jest mniej prawdopodobne :śmiech:

Niekończąca się opowieść trwa.
 
Pewnie kojarzycie tego całego Janekx89. Rozpowszechniał dzisiaj info na twitterze na temat rzekomej kontuzji Roberta Gumnego i dostał odpowiedź od samego zainteresowanego oraz jego ojca. :lol:


ff19e6c8-a595-4ae0-a539-afb0d03fabec.png

 
Last edited:
Raczej Solaris :)
Sorry, ale nie odnotowałem zmiany trenera. Po prostu grają taki sam piach z lekko zmienionymi dwoma-trzema zawodnikami. Ten sam styl wypowiedzi na konferencjach w dodatku. W dodatku Bale chyba z 80-ty raz kontuzja. Styczeń dobiega końca, transferów nie ma i pewnie nie będzie.
 
Wiem, ale to było po prostu żenujące.

Dokładnie, skoro sędzia nie daje karnego to żółta za symulkę lub bardzie prawdopodobna czerwona za próbę złamania ręki białemu bramkarzowi przez murzynka. Ten mecz jak i sezon realu najlepiej podsumowuje szaleńczy powrót Isco w +90 minucie xD
 
Dokładnie, skoro sędzia nie daje karnego to żółta za symulkę lub bardzie prawdopodobna czerwona za próbę złamania ręki białemu bramkarzowi przez murzynka. Ten mecz jak i sezon realu najlepiej podsumowuje szaleńczy powrót Isco w +90 minucie xD

Ten sezon jest spisany na straty, trzeba powalczyć po prostu o TOP 3 i uniknięcie jakiegoś blamażu w LM. Wiem, że to nie przystoi kibicowi Realu Madryt pisać takich rzeczy, ale cóż, taka jest rzeczywistość.
 
Za jednego Lukaku można mieć dwóch Eriksenów i Wisłę :damjan:

Fajnie by było, żeby można było go wyrwać za te 75 mln do Realu. Chociaż słyszałem, że Juventus ma na niego ochotę, pasowałby tam.

Według tego rankingu Rudiger jest wart więcej niż Christian i Varane :wall:
 
Back
Top