Piłka nożna

To że gość ma łeb na karku to wiem , ja myślę że jak jego kancelaria prześwietli dokumenty i będzie jakaś realna szansa na odkręcenie tego bałaganu to chuj wie czy sam Leśniodorski nie zainwestuje , albo nie zrobi tego na spółkę z kimś. Gość jest majętny , posiada też pewnie kontakty , był też już prezesem i jednym z współwłaścicieli Legii ...
Pewne jest to że tak jak napisałeś gość na bank nie robi tego w czynie społecznym.


K.Kosowski też jest gotów pomóc.

Zdaje sie ze cos mówił na temat inwestowania, ze jest (byl?) zwiazany z Legia i nie bedzie chcial udziałów w Wiśle, ale kto ich tam wie, na tym szczeblu i przy tych kwotach miłość niewiele znaczy :crazy:

Tak czy siak wypatruje newsów, inba jest pierwszorzedna :mamed:
 
A mi się wydaje, że jako prawnik z zawodu wiedziała doskonale co jej grozi i myślę, że nie ma na nią żadnego paragrafu - inaczej nie zaryzykowałaby kariery dla kilku tysi
Dokładnie tak jak pisał @cRe taka z niej papuga co się w życiu nie wzbiła w powietrze.
Zresztą czy jakiś poważny prawnik podpisuje umowę w języku obcym, w którym delikatnie mówiąc nie jest zbyt lotna bez tłumaczenia jej.
 
To że gość ma łeb na karku to wiem , ja myślę że jak jego kancelaria prześwietli dokumenty i będzie jakaś realna szansa na odkręcenie tego bałaganu to chuj wie czy sam Leśniodorski nie zainwestuje , albo nie zrobi tego na spółkę z kimś. Gość jest majętny , posiada też pewnie kontakty , był też już prezesem i jednym z współwłaścicieli Legii ...
Pewne jest to że tak jak napisałeś gość na bank nie robi tego w czynie społecznym.


K.Kosowski też jest gotów pomóc.


Wątpię, że chciałby inwestować w Wisłę. Nawet gdyby coś tam odkręcił, to sam w sobie klub po tych wszystkich cyrkach w ciągu ostatnich lat (testowanie fałszywego piłkarza z yt, meresiński, hulk hogan i mr. chow) ma tak zjebaną opinię, że tylko głupiec by się w to pchał, a Leśny głupcem nie jest. Skoro Niemcy nie zainwestowali w Wisłę, bo widzieli jaki to bajzel, to Leśny nie włoży tam ani złotówki. Jedyne co może z tego mieć, to maksymalne wypromowanie kancelarii

Tylko, że z niej taki prawnik, że większość spraw poprzegrywała, jej klienci przez lata odkręcają to co pozostało po współpracy z nią. Nie miala szans na karierę w zawodzie bo jest słaba. Jedynie jakiś jeleni mogła naciągnąć co nie potrafią googlowac.

Tego nie wiem, ale prawo samo w sobie na pewno zna skoro je skończyła. Może chujowo bronić, ale oczyścić się na pewno będzie próbować i zapewne z dobrym skutkiem
 
Dokładnie tak jak pisał @cRe taka z niej papuga co się w życiu nie wzbiła w powietrze.
Zresztą czy jakiś poważny prawnik podpisuje umowę w języku obcym, w którym delikatnie mówiąc nie jest zbyt lotna bez tłumaczenia jej.

Przecież ona chciała się pozbyć klubu, ta umowa to dla niej najlepsze co mogło być, bo się go pozbyła
 
Jak donosi serwis sport.pl, nowym prezesem Wisły Kraków zostanie Rafał Wisłocki.

Członek zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, Rafał Wisłocki, przyjął podobno propozycję objęcia funkcji prezesa dzisiaj rano. Oficjalnie ma zostać mianowany podczas konferencji prasowej TS Wisła Kraków, która odbędzie się o godzinie 18.

Jego kadencja może jednak trwać tylko trzy tygodnie. Tyle ma czasu na znalezienie środków, które pozwolą funkcjonować klubowi. Jeśli się to nie uda, to poda się do dymisji, a Wisła Kraków SA ogłosi upadłość.

32-letni działacz pracuje w TS Wisła Kraków dopiero od pół roku. Wcześniej był trenerem i działaczem w Szkółce Piłkarskiej TS Wisła i Akademii Piłkarskiej Wisły SA. Cieszy się jednak dobrą opinią i jest uznawany w ostatnich tygodniach za jednego z najbardziej wiarygodnych członków zarządu. To do niego zwrócił się Bogusław Leśnodorski z propozycją pomocy prawnej.

Wcześniej ofertę objęcia funkcji prezesa Wisły Kraków odrzucił Tadeusz Czerwiński, który przez wiele lat zasiadał w radzie nadzorczej klubu.
 
comment_QgMnDtbdjVnzPLmXcBYY9cP5xYJ0PvIb%2Cw400.jpg
 
Odpokutował. Można o nim gadać co się chce ale z Młotami jest od lat i nie raz, nie dwa zrobił co trzeba i pakował bramki w krytycznych momentach
Szczególnie, że ostatni gol w kwietniu 2018. Tak mówili podczas transmisji. Dla mnie to drewniak totalny, w tej sytuacji mógł zapytać bramkarza gdzie chce dostać i ładować miał tyle czasu to się zakiwal za linie
 
Franck Ribery wrzucił na Insta nagrania jak je mięso oblane złotem za 1200€, oczywiście znaleźli się tacy którzy do niego się przyczepili, więc wydał do nich oświadczenie. „Wyjaśnijmy sobie coś w 2019 roku. Zacznijmy od zazdrośników, którzy urodzili się z przedziurawionego kondoma. J*bać wasze matki, wasze babcie i wasze drzewa genealogiczne.”
50018988_1703377606435557_5861230410154901504_n.jpg




Skopiowane z pewnej grupy na fb, nie znam francuskiego więc jak ktoś ogarnia to może powie czy tłumaczenie jest przynajmniej trochę rzetelne. Jak tak to :siara:
 
Franck Ribery wrzucił na Insta nagrania jak je mięso oblane złotem za 1200€, oczywiście znaleźli się tacy którzy do niego się przyczepili, więc wydał do nich oświadczenie. „Wyjaśnijmy sobie coś w 2019 roku. Zacznijmy od zazdrośników, którzy urodzili się z przedziurawionego kondoma. J*bać wasze matki, wasze babcie i wasze drzewa genealogiczne.”
50018988_1703377606435557_5861230410154901504_n.jpg




Skopiowane z pewnej grupy na fb, nie znam francuskiego więc jak ktoś ogarnia to może powie czy tłumaczenie jest przynajmniej trochę rzetelne. Jak tak to :siara:
Jeśli to tłumaczenie jest rzetelne to brawo on. Jebac takich to zaglądają innym do portfela bo piecze ich anus.
 
Franck Ribery wrzucił na Insta nagrania jak je mięso oblane złotem za 1200€, oczywiście znaleźli się tacy którzy do niego się przyczepili, więc wydał do nich oświadczenie. „Wyjaśnijmy sobie coś w 2019 roku. Zacznijmy od zazdrośników, którzy urodzili się z przedziurawionego kondoma. J*bać wasze matki, wasze babcie i wasze drzewa genealogiczne.”
Zapomniał jeszcze dodać - Jebać nieletnie laski.:awesome:
 
Jeśli to tłumaczenie jest rzetelne to brawo on. Jebac takich to zaglądają innym do portfela bo piecze ich anus.

Tak, dlatego jak ktoś skrytuje czyjeś wydawanie pieniędzy na zbędne rzeczy to trzeba napisać że pierdolić ich matki i babcie :matt:

Od razu zaznaczę: kompletnie mnie nie interesuje na co on wydaje pieniądze, bo to nie mój portfel, więc jak chce niech sobie posypuje złotem swoje stolce. Czy uważam, że mógłby wydać lepiej te pieniądze? Tak. Czy mnie boli, że tego nie zrobił? Nie. Ale jego reakcja jest kompletnie nieadekwatna oraz nie na miejscu, bo zachował się jak buc i cham.
 
Tak, dlatego jak ktoś skrytuje czyjeś wydawanie pieniędzy na zbędne rzeczy to trzeba napisać że pierdolić ich matki i babcie :matt:

Od razu zaznaczę: kompletnie mnie nie interesuje na co on wydaje pieniądze, bo to nie mój portfel, więc jak chce niech sobie posypuje złotem swoje stolce. Czy uważam, że mógłby wydać lepiej te pieniądze? Tak. Czy mnie boli, że tego nie zrobił? Nie. Ale jego reakcja jest kompletnie nieadekwatna oraz nie na miejscu, bo zachował się jak buc i cham.
Bardzo jednostronnie do tego podchodzisz. Wiesz w jakich słowach krytyka w jego stronę padała? Wiesz na jaka skale to było? Może było tego tyle, ze w końcu została przekroczona granica i coś w nim pękło a odreagował w taki a nie inny sposób.
 
Bardzo jednostronnie do tego podchodzisz. Wiesz w jakich słowach krytyka w jego stronę padała? Wiesz na jaka skale to było? Może było tego tyle, ze w końcu została przekroczona granica i coś w nim pękło a odreagował w taki a nie inny sposób.

To mógł napisać coś w stylu: Chuj Wam w dupę balasy :kis:

To bym przełknął. Wjazd na czyjąś mamę, rodzinę zawsze będzie dla mnie słaby i praktycznie niemożliwy do obronienia.
 
@Mnichu ma rację.
Ribery zjadł sobie drogi obiad, a jakieś ulungi się o to srają do niego jakby im co najmniej matkę zgwałcił. Franek się wkurwił i wyjaśnił towarzystwo.
 
Od tego się zaczęło :



Film wywołał wiele kontrowersji. Fani zarzucali zawodnikowi Bayernu rozrzutność. Uwagę na zachowanie Ribery'ego zwróciły też media. Francuz emocjonalnie zareagował na krytykę i zamieścił w sieci odpowiedź na słowa kibiców i mediów:

"Zacznijmy od zazdrosnych hejterów, którzy zostali spłodzeni przez dziurawy kondom. Pierdolić wasze matki, babcie i wszystkich z drzewa genealogicznego" - przekazał Ribery swoim krytykom. "Nie jestem nikomu nic winien. Mój sukces jest głównie zasługą Boga, mnie i moich współpracowników, którzy wierzyli we mnie" - dodał.

Francuz negatywnie zareagował też na publikacje mediów, które wykorzystały opublikowany przez Ribery'ego filmik. Odpowiedział tym, którzy go krytykowali. "Gdy coś przekazuje na aukcje charytatywne, to nie ma żadnych raportów na ten temat. Woleliście pisać o wakacjach, które spędzam z rodziną i o tym, co jem" - przekazał piłkarz Bayernu Monachium.
 
Pewnie koleś dostaje setki wiadomości od hejterow dziennie.Ja się nie dziwię że się wkurwił.

Chłop napisał to zapewne pod wpływem emocji , stąd zapewne aż taki gruby pocisk .
Ale słowa które skierował w stronę mediów bardzo trafne: jak wydał 1200 euro na jedzenie u kumpla w restauracji w Dubaju to skandal i kontrowersja ale jak pewnie nie raz pomógł jakiejś fundacji , wrzucił jakąś koszulkę czy inne gadżety na licytację charytatywną to cisza , bo po chuj o tym pisać jak nie będzie klikalności i zainteresowania , zasrane mendy.
 
Pewnie koleś dostaje setki wiadomości od hejterow dziennie.Ja się nie dziwię że się wkurwił.

Chłop napisał to zapewne pod wpływem emocji , stąd zapewne aż taki gruby pocisk .
Ale słowa które skierował w stronę mediów bardzo trafne: jak wydał 1200 euro na jedzenie u kumpla w restauracji w Dubaju to skandal i kontrowersja ale jak pewnie nie raz pomógł jakiejś fundacji , wrzucił jakąś koszulkę czy inne gadżety na licytację charytatywną to cisza , bo po chuj o tym pisać jak nie będzie klikalności i zainteresowania , zasrane mendy.

30 sekund szukania i jest np info o tym jak dał fundacji "Syria Charity" 150 ooo EUR ale jedynie ze strony fundacji - żadna gazeta i/lub czasopismo nie zrobiło z tego newsa. Wydał 1200 EUR na jedzenie to od razu medialna sraczka.
 
30 sekund szukania i jest np info o tym jak dał fundacji "Syria Charity" 150 ooo EUR ale jedynie ze strony fundacji - żadna gazeta i/lub czasopismo nie zrobiło z tego newsa. Wydał 1200 EUR na jedzenie to od razu medialna sraczka.
:goddamnright:
 
Wczoraj się urodziliście, że dziwi was, że w media koncentrują się na tym co złe, bulwersujące i w ogóle, niż na dobrych rzeczach?

W sumie racja , ale czasami nawet zwykły szary zjadacz chleba potrafi się zirytować ich działaniami i wrzuci swoje 3 grosze , pomimo iż wie że to ch... zmieni w ich podejściu.
:fjedzia:
 
Back
Top