Piłka nożna

Dobre meczycho w Liverpoolu z 01 w kilka chwil na prawilne 21 :)
Klopp po majstra!!!

Co Firmino poskręcał przy bramce na 2:1 to jego.


Taka grafika odnośnie ostatniej dyskusji przyporządkowującej Ronaldo jako napastnika, a nie lewoskrzydłowego jak sugerowałem:

DvlibtAX0AAQlmd.jpg
 
Co to sie dzieje na Anfield to nie mam pytań. Arsenal stoi i kwiczy, a pudło Aubameyang'a to jakieś pierdolone nieporozumienie. Niby był na spalonym ale tylko to go uratowało przed falą gównoburzy jaka by na niego spadła gdyby nie było spalonego.
 
Co Firmino poskręcał przy bramce na 2:1 to jego.


Taka grafika odnośnie ostatniej dyskusji przyporządkowującej Ronaldo jako napastnika, a nie lewoskrzydłowego jak sugerowałem:

DvlibtAX0AAQlmd.jpg
Widać tyle, że to wolny elektron z pozycją wyjściową na lewym skrzydle. :cool:

To daj jeszcze taką samą z Dybalą jako ofensywnym pomocnikiem i Mandżukićem w roli prawoskrzydłowego (zwłaszcza ze spotkań z Cancelo w składzie).
 
Widać tyle, że to wolny elektron z pozycją wyjściową na lewym skrzydle. :cool:

To daj jeszcze taką samą z Dybalą jako ofensywnym pomocnikiem i Mandżukićem w roli prawoskrzydłowego (zwłaszcza ze spotkań z Cancelo w składzie).

Wyskoczyło mi na fb to podrzucam. No i jest tak jak pisałem, Ronaldo nie ma określonej pozycji na boisku, ale zdecydowanie bliżej mu do lewoskrzydłowego niż klasycznego napastnika. Dybala gra najczęściej jako PP/ŚPO. Mandzukić to napastnik, ale często schodzi do boków żeby tam powalczyć i utrzymać piłkę. Jak znajdę podobną mapkę, na której jest tak dobrze zrobiona widoczność z całego sezonu to podrzucę :wink:
 




kurwa nie wiem czy się śmiać czy płakać.... bandyci rozjebali klub . Szkoda Wisły ale każda złotówka na ten klub to marnotrastwo. W końcu "piłka nożna dla kibiców " . Że w tych czasach takie środowisko może sobie spokojnie funkcjonować, a prokuratura śpi..
 


W sumie tak samo jak tutaj pasuje to też do skory:rofl:

A już myślałem, że dużo niepoważnych rzeczy widziałem w związku z tą aferą.... Pamiętam jak ten klub rywalizował z Parmą, Schalke, Barceloną, Realem, Panathinaikosem i jak to teraz wygląda:facepalm: Szkoda mi ludzi, którzy płacą za bilety na mecze ich drużyn i tak po prostu zostają oblewani ciepłym moczem przez tych, którzy powinni zrobić wszystko żeby klub funkcjonował. Wstyd.
 
A już myślałem, że dużo niepoważnych rzeczy widziałem w związku z tą aferą.... Pamiętam jak ten klub rywalizował z Parmą, Schalke, Barceloną, Realem, Panathinaikosem i jak to teraz wygląda:facepalm: Szkoda mi ludzi, którzy płacą za bilety na mecze ich drużyn i tak po prostu zostają oblewani ciepłym moczem przez tych, którzy powinni zrobić wszystko żeby klub funkcjonował. Wstyd.
Dla nich najlepsza byłaby ta degradacja do 4 ligi i to zaklepana jak najszybciej, bo z takimi ludźmi wokół klubu, każdy dzień może przynieść jeszcze większe pokłady żenady. A cd. kiboli zastraszających normalnych inwestorów...to nie kibice tylko przestępcy. Kropka.
 
Wyskoczyło mi na fb to podrzucam. No i jest tak jak pisałem, Ronaldo nie ma określonej pozycji na boisku, ale zdecydowanie bliżej mu do lewoskrzydłowego niż klasycznego napastnika. Dybala gra najczęściej jako PP/ŚPO. Mandzukić to napastnik, ale często schodzi do boków żeby tam powalczyć i utrzymać piłkę. Jak znajdę podobną mapkę, na której jest tak dobrze zrobiona widoczność z całego sezonu to podrzucę :wink:

Apka SofaScore, tam masz heatmapy zawodników z całego sezonu.
 
Ale kabaret z tą Wisłą. Wielcy inwestorzy, jak się okazało, nie mają hajsu na zakup klubu. Ale najlepsze były te wymówki - przelew długo idzie, ciężka choroba itp. itd. Taki zasłużony klub, a tacy idioci za niego odpowiadają...
 
Ale kabaret z tą Wisłą. Wielcy inwestorzy, jak się okazało, nie mają hajsu na zakup klubu. Ale najlepsze były te wymówki - przelew długo idzie, ciężka choroba itp. itd. Taki zasłużony klub, a tacy idioci za niego odpowiadają...
Masz na myśli te nieistniejące firmy i nieistniejących ludzi? Tu nawet nie chodzi o brak kasy tylko o brak czegokolwiek. Same Fakenewsy i kłamstwa.
 
Ale kabaret z tą Wisłą. Wielcy inwestorzy, jak się okazało, nie mają hajsu na zakup klubu. Ale najlepsze były te wymówki - przelew długo idzie, ciężka choroba itp. itd. Taki zasłużony klub, a tacy idioci za niego odpowiadają...
Słupy potrzebne do odwrócenia uwagi aby wyciągnąć po cichu resztę pieniędzy z kasy (wpływy z bramki w ostatnich meczach) .
 
To jest właśnie najlepsze podsumowanie tych wszystkich ekip "hools", które to niby biją się za kluby. Wpajają reszcie, że liczy się tylko klub a przychodzi co do czego to w imię hajsu rozpierdolą ukochaną drużynę skazując ją na tułaczkę bo jakichś okręgówkach.
 
Pulisić w Chelsea od następnego sezonu, teraz pół roku spędzi na wypożyczeniu w BvB. Christian może grać na obu skrzydłach, czyżby wreszcie Florentino ruszył mózgiem i wykonał ruch?
 
Dziś debiut Ćwiąkały w C+ Sport przy okazji #NEWMUN. Jestem ciekawy jak mu pójdzie z jej wysokością Premier League.
 
Back
Top