Piłka nożna

eae7de36-75a1-4e75-8f4b-9b871d1b93e0.png
 
Mogliśmy trafić gorzej, na jakieś Danie, Szwecje,Norwegie, Serbie czy Turcje, Rumunie albo Grecje. Cięzko to będzie spierdolić ale w futbolu nie ma rzeczy niemożliwych.
 
Trzeba dobrze wejść w eliminacje bo nasi za chuja nie umieją grać pod presją, a taka bedzie odrazu jak na dzien dobry w pizde dostaniemy. Mieliśmy szczescie w losowaniu to mam nadzieję że i terminarz nam się korzystnie ułoży i pierwszy mecz bedziemy mieli z Łotwa czy Macedonia, a nie Austrią.
 
5 i 6 koszyk wylosowany najgorzej, ale z 2 i 3 niemal idealnie. Zamiast Austrii imo łatwiejsza byłaby tylko Islandia
 
W takich meczach rodzą się drużyny. To może odmienić oblicze Arsenalu, już wrócili na swoje miejsce (4) i może uda im się za rok wrócić do LM.
 
Modrić dostał nagrodę, ale nikt o zdrowych zmysłach nie powie że jest najlepszym piłkarzem na świecie.

Ja wiem, że od kilku ładnych lat ten konkurs to Le Cabaret i dostaje go nie ta osoba co trzeba. Zdaje sobie też sprawę, że dla wielu osób jest pewien piłkarz, który nawet gdyby przez cały rok był na L4 to i tak należałaby mu się nagroda. Cóż w tym roku dostał ja piłkarz kwartału i ciężko się z tym zgodzić ...
 
Back
Top