Piłka nożna

Coste popierdoliło



Costa powinien dostać ze 3 czerwone w tym meczu, oby dostał zawieszenie na przynajmniej 8 meczy za te chujowe zachowanie. Lubiłem go, ale sporo stracił w moich oczach tym zachowaniem.

EDIT: Z tego co przeczytałem to maksymalnie 5 meczy zawieszenia wchodzi w grę.
 
Nie ma to jak konstruktywna krytyka :matt:

DnUyjSdW4AE5kU4.jpg:large


Ale reakcja Kownackiego :OK: :applause:
 
Kolejne źródło (tym razem dziennikarz hiszpańskiego El Mundo Deportivo (wcześniej Włosi)) informuje o skautach Barcelony intensywnie obserwujących Piątka:

 
Kolejne źródło (tym razem dziennikarz hiszpańskiego El Mundo Deportivo (wcześniej Włosi)) informuje o skautach Barcelony intensywnie obserwujących Piątka:


Piątek się musi najpierw sprawdzić w dużym klubie, jeśli chce trafić do Barcelony. Nie potrzebny kolejny Munir czy Paco, którzy tylko czasem z ławki wchodzą.
 
Piątek się musi najpierw sprawdzić w dużym klubie, jeśli chce trafić do Barcelony. Nie potrzebny kolejny Munir czy Paco, którzy tylko czasem z ławki wchodzą.
Nie powinno ogólnie dziwić, że obserwują, bo nawet na mecze w Ekstraklasie jeżdżą przedstawiciele Barcelony, United itp. Tak wygląda skauting, a szczególnie we Włoszech kilka talentów wyłowią.
 
Nie powinno ogólnie dziwić, że obserwują, bo nawet na mecze w Ekstraklasie jeżdżą przedstawiciele Barcelony, United itp. Tak wygląda skauting, a szczególnie we Włoszech kilka talentów wyłowią.
Nie chodzi mi o obserwowanie tylko o rzekome zainteresowanie transferem, wymysły polskich gazet.
 
TOT vs INT, LIV vs PSG fajne meczyki. Nawet mnie kibica Milanu ucieszył gwóźdź Interu w ostatnich sekundach i wybuch radości na stadionie. Przypomniały się czasy derbów Mediolanu w półfinale LM :płacz:
 
Back
Top