Piłka nożna

Liga Narodów ruszyła. Ktoś ogląda?
Oglądałem Niemcy - Francja. Całkiem dobry mecz choć 0:0. Niemcy chyba bardzo chcieli się pokazać bo cisneli i generalnie prezentowali się dużo lepiej. U szwabów Werner na skrzydle całkiem fajnie chodzić, a u żabojadów Areola świetnie bronił.
 
Liga Narodów ruszyła. Ktoś ogląda?

Ja wczoraj męczyłem naszą kadrę u-20. Coż, Włosi pokazali, jak wiele pracy czeka Magierę, aby chociaż nie narobić wstydu na mundialu, który organizujemy. Wiem, że graliśmy z bardzo mocną ekipą, ale i tak słabo to wyglądało.
 
Ja wczoraj męczyłem naszą kadrę u-20. Coż, Włosi pokazali, jak wiele pracy czeka Magierę, aby chociaż nie narobić wstydu na mundialu, który organizujemy. Wiem, że graliśmy z bardzo mocną ekipą, ale i tak słabo to wyglądało.
To prawda, jakiś dramat. Dzisiaj seniorzy grają, zobaczymy co pokażą, ale ja się nastawiam na US Open półfinały.
 
Kurzawa też ładnie przyblokował w tej akcji któregoś z obrońców. Taka dobra akcja i wzorowa współpraca Lewy-Zielu.
 
Kurwa, jakby Zieliński jebnął tą piłkę po ziemi przy pierwszej 100% okazji, to byłoby 2:0.
 
W drugiej połowie jeszcze chyba lepsza gra niż w pierwszej, ze dwa razy się zagapili, ale jest nieźle :)

Kurwa mać! Nie było karnego przecież, w piłkę wślizg, co ten nazista gwiżdże...
 
Last edited:
W drugiej połowie jeszcze chyba lepsza gra niż w pierwszej, ze dwa razy się zagapili, ale jest nieźle :)

Kurwa mać! Nie było karnego przecież, w piłkę wślizg, co ten nazista gwiżdże...
Czyli można połamać przeciwnikowi nogi? Ważne, że najpierw dotknie się piłkę? :beczka:
Wedlug mnie ewidentny karny, niestety.
 
Z jednej strony to powinno być zwycięstwo, z drugiej strony przed meczem nie przypuszczałem, że będę narzekał na remis.

Zielu, Glik, Bereś, Kurzawa na spory plus. Kuba, Reca, Krycha słabe występy.
 
Pozytywnie zaskoczony. Zwlaszcza Brzeczkiem. Widac, ze chlopu zalezy. Kto mial zagrac dobrze, zagral. Ci co byli anonimowi na razie nie zablysli. Trzeba tylko brac poprawkena to, ze Wlosi od dluzszego czasu graja piach...
 
Na gorąco pisałem, muszę zobaczyć to jeszcze w powtórce, bo moze jest tak jak mówisz.
Mogę się mylić, ale jeżeli finalnie Kuba ściął chłopa z nóg jak sosnę w lesie to wydaje mi się, że wcześniejsze dotknięcie piłki ma tu niewielkie znaczenie.
 
Mogę się mylić, ale jeżeli finalnie Kuba ściął chłopa z nóg jak sosnę w lesie to wydaje mi się, że wcześniejsze dotknięcie piłki ma tu niewielkie znaczenie.
Pokazali to w studio jeszcze raz i szczerze mówiąc to nie wiem. Wpadł z impetem w niego, ale jakoś tragicznie to nie wygladalo. Trzeba by się w przepisy zagłębić, ale aż tak mi nie zależy:D
 
Gdyby nie fakt, ze atak byl dosc 'dynamiczny' i od tylu i Chiesa rzeczywiscie polecial jak sosna w lesie to mozna by dyskutowac, a tak: Wujek wybacz...
 
Back
Top