Piłka nożna

Kogo by tutaj oznaczyć...
:zakręcony:
pobrane.jpg
 
16 sierpien i po puchrach ...niezły wpierdol dzisiaj:penn:
Wydaje mi się że Polska piłka ogólnie od x lat idzie do przodu, ale problem jest taki że inni uprawiają sprint i tylko się oddalamy. :tysoncoffe:
 
ale my kurwa jesteśmy piłkarskim drugim światem. ja pierdole
Polska piłka klubowa to jest kurwa żenada.

AEK Larnaca (4 drużyna ligi cypryjskiej, raz w historii grali w fazie grupowej LE) 7:0 w dwumeczu z Sturmem Graz
Olimpia Ljubljana 7:1 z HJK
Cluj 7:0 z Alashkert (armenia, leszcze ale pewnie na poziomie Dudełów)
Trencin 5:1 z Feyenoordem
Zorya (tutaj to już lata swietlne nasze drużyny wyprzedza) wyeliminowała Bragę.
Do tego wegierski MOL Vidi wyeliminował Dudelange (xd), Ludogorets i Malmo i walczy o LM.

Biorąc pod uwagę liczbę ludności, potencjał ekonomiczny kraju oraz zamożność klubów oczekiwałbym, że przynajmniej ze 2 polskie kluby będą stale na wyższym poziomie niż wyżej wymienione (a mistrz to na poziomie Sparty czy Steauy).
A nie kurwa, że Lech dostaje bęcki od Genku (wiem, że to średnio mocna liga ale nawet nie powalczyli. Z tego co czytałem to równie dobrze mogłoby być 0:8 w dwumeczu), a Legia to nawet nie ma co pisać.
 
Teodorczyk w Udinese, Kapustka ma zostać wypożyczony do Benevento (Gent podobno też jest w grze), a Bielik do Charlton Athletic.
Grabara ponoć również ma zostać gdzieś wypożyczony.
 
Last edited:
jakby były inne drużyny to i byłby większe wstyd lol
W przypadku naszej Wisły poza stratą fajnego wyjazdu i kasy dla klubu to jednak dobrze że nie awansowaliśmy. Z Brzeczkiem pewnie by to lepiej wyglądało, ale na razie musimy jeszcze trochę się zgrać po zmianie trenera.
 
Kto by pomyslal ze zmiana prezesa moze tak szybko zniszczyc dobrze rozwijajacy sie (jak na polskie warunki) klub pilkarski.
:juanlaugh:
Raczysz żartować?

Coroczny budżet planowany o wpływy z europejskich pucharów, co bardzo łatwo może spowodować finansową zapaść. Baza treningowa i akademia budowane latami, których nie było, nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie. Zmiany trenerów co pół roku: (Berg, Czerczesow, Hasi, Magiera, Jozak, Klaufurić, Pinto), brak jakiejkolwiek sieci scoutingu i filozofii budowania drużyny.

Rozwijający się - to Ci się udało.
 
O kurwa dopiero to zobaczyłem. Legła mistrz Polski dostaję wpierdol od mistrza Luksemburga czaicie? Przecież to jakiś kosmos jest. Ten cały Polski futboll to jest delegalizacji a takie drużyny jak Legia to pierwsze do ostrzału.
 
Back
Top